Wat vraagjes over de I-Phone

Discussion in 'De lounge' started by bloem82, Feb 25, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Krokus

    Krokus Fanatiek lid

    Oct 5, 2007
    3,080
    0
    0
    Grubbenvorst
    mijn iphone kan wel filmpjes maken hoor. de nieuwste kan het wel, ik neem aan dat ts de nieuwste gaat nemen.
     
  2. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    Apr 24, 2007
    5,097
    0
    36
    Ik vind het trouwens wel erg jammer dat er geen flits op zit
     
  3. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    jael bij app store kan je op zoeken camera plus intypen dan kan je hem zo downloaden en heb je camera met flits!
     
  4. 40plusmama

    40plusmama Niet meer actief

    Met Jailbreak is hij niet simlockvrij maar wel met bijvoorbeeld Blacksnow. Op dat forum waar ik de link van gaf staan alle gebruiksaanwijzingen en de voor -en nadelen ervan.
     
  5. foekie83

    foekie83 Actief lid

    Oct 25, 2009
    312
    0
    0
    maar wat is het dan? kan je het in jip en janneke taal uitleggen aan dit blonTje haha
     
  6. 40plusmama

    40plusmama Niet meer actief

    Het staat daar stap voor stap uitgelegd. Ik had ook nog nooit van Jailbreaken enzo gehoord maar nu weet ik het wel.

    Met Jailbreak kan je er van alles aan software opzetten en hoef je dat niet perse bij de Applestore aan te schaffen. ook allerlei apps enzo.

    Met Blacksnow/Blackrain kan je unlocken dus simlockvrij maken.

    Het risico dat eraan kleeft is dat je blijkbaar makkelijker te hacken bent en het kan ook mislukken en dan kan je niks meer met je Iphone. En je moet hem in de oude staat herstellen als er iets mee is en hij gemaakt moet worden.

    Als je hem 1 jaar hebt dan is de telecom aanbieder verplicht je telefoon gratis te unlocken dus daar wacht ik netjes op. Op de site van T-mobile staat hoeveel het kost als je dat binnen een jaar wilt laten doen. Wil je het meteen dan kost het je 120 euro en hoe meer maanden je hem hebt, hoe goedkoper het unlocken is.

    Ook nog een probleem met Jailbreaken en unlocken is dat je niet de nieuwste versie software erop moet hebben want dan gaat er ook van alles mis en kan je hem blijkbaar niet eens meer gebruiken. Op dat forum staat ook uitgelegd bij welke versies dat is en hoe je kan zien welke versie jij hebt.
     
  7. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Ik weet niet of ik hem dan ga jailbreaken, zul je net zien dat het bij mij mis gaat ;) weg geld.

    De apps van apple, zitten daar ook gratis apps tussen? Of kost alles geld. Op een een of andere manier kan ik ze niet vinden op internet ;) of kan dat alleen via je iphone?
     
  8. Ladyhelga

    Ladyhelga Actief lid

    Jul 2, 2009
    131
    0
    0
    NULL
    NULL
    Er zitten ontzettend veel gratis apps op, die kun je allemaal terugvinden in je Iphone.

    Overigens heb ik de 32 gb, en heb er bijna 3000 foto's op staan en een heleboel muziek en hij is nog lang niet vol. Ik zou een volgende keer dan ook voor een 16 gb gaan, toch weer 100 euro goedkoper dacht ik..

    Succes met je keuze!
     
  9. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Ik heb hem gekocht hoor :D

    Ben er superblij mee zeg ;)

    Wel een vraagje, ik heb onbeperkt internet, als ik dan via wi-fi verbinding maak met onze internet thuis voor de snelheid is dat dus ook gratis toch? Ik heb namelijk met mijn vorige telefoon een keer verbinding gemaakt en dat kostte geld ;) (toen had ik geen internet abonnement)
     
  10. Appie1988

    Appie1988 Niet meer actief

    Ik zou die van 8 gb nemen.

    Heb ik ook en ik krijg hem niet eens vol. Alle muziek die ik op de computer heb staat ook op iphone en veel foto's ook!

    Bereik hangt af van waar je woont, ik heb altijd bereik. Tenzij ik in het dorp vn mijn vriend ben maar daar heeft hi kpn en andere netwerken ook geen bereik! Als er iemand bereik heeft is het t-mobile met 2 streepjes dus beter kan niet!

    Oja ik heb hem niet gejailbreakt! Snap het nut hier niet van. Ik heb zelfgemaakte beltonen erop gezet zonder jailbreak dat is het enige wat ik wou! Dat kon dus zonder!

    Nou meiden, ik zal aan het werk tot de volgende keer
     

Share This Page