September mama's 2009 deel 2

Discussion in 'De mama's' started by merakli, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. booky

    booky Fanatiek lid

    Aug 26, 2007
    4,924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Ik heb je toegevoegd. Sofie ik wil ook wel vriendjes met jou worden. Weet alleen niet hoe ik mijn hyves link hierop zet (jaja nerd ;))
     
  2. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    Nov 18, 2008
    6,486
    0
    0
    @ Booky, oow wat een knappe kerel heb jij :D
     
  3. sofie28

    sofie28 Fanatiek lid

    Oct 30, 2008
    2,290
    0
    0
    heb je toegevoegd joyce!
     
  4. sofie28

    sofie28 Fanatiek lid

    Oct 30, 2008
    2,290
    0
    0
  5. sofie28

    sofie28 Fanatiek lid

    Oct 30, 2008
    2,290
    0
    0
    ga nu even fruitpap geven,want noa heeft geen geduld meer!
     
  6. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    Nov 18, 2008
    6,486
    0
    0
    Ik ga nu ook echt weg.. daaaaaag! :D
     
  7. booky

    booky Fanatiek lid

    Aug 26, 2007
    4,924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Ik heb je uitgenodigd Sofie :D

    En jawel ik heb ook mijn link gevonden HAHAHAHA Lisanne Profiel - hyves.nl

    Dank je ikbenhetmaar, ben er ook erg blij met Mischa ;)
     
  8. booky

    booky Fanatiek lid

    Aug 26, 2007
    4,924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Doei doei.

    Hier liggen beide mannetje te slapen :D.

    Edit: ze lagen hier te slapen. Grote smurf wordt net wakker :D
     
  9. Eerised90

    Eerised90 VIP lid

  10. Eerised90

    Eerised90 VIP lid

    Booky, dat moet je noooooit zeggen :D .. Haha!
     
  11. Eerised90

    Eerised90 VIP lid

    Ik ga er zo ook vandoor.
    Even kleine verschonen en dan boodschapjes halen en pakketje bij postkantoor brengen!
     
  12. booky

    booky Fanatiek lid

    Aug 26, 2007
    4,924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Whoehoe de eerste bestelling op de bus doen :D.

    Haha nee is idd een beetje dom om te roepen heh dat alles rustig is ;).
     
  13. sofie28

    sofie28 Fanatiek lid

    Oct 30, 2008
    2,290
    0
    0
    hoe moet je eigenlijk een berichtje schrijven/sturen naar iemand via hyves??

    edit:heb het gevonden!
     
  14. 5Mare5

    5Mare5 Fanatiek lid

    Oct 10, 2008
    3,694
    0
    0
    Ede
    so ik heb even bijgelezen. jullie gingen hard maar nu is iedereen weg???

    Booky: ik heb je ook toegevoegd. ik moet trouwens zeggen dat ik een heel ander beeld van jou in mijn hoofd had, weet ook niet waarom eigenlijk, maar je lijkt niet op jezelf :p

    @hellen: wat vervelend zeg, hopelijk goed nieuws van de ha.
     
  15. sofie28

    sofie28 Fanatiek lid

    Oct 30, 2008
    2,290
    0
    0
    booky:jij had wel een mooi trouwkleed seg!!
    wel gewaagd van kleur,maar mooi!!
     
  16. booky

    booky Fanatiek lid

    Aug 26, 2007
    4,924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Haha hmm Mare is dat positief of negatief ;).
    Gezellig ik ga je even toevoegen :D.


    Dank je Sofie. Ja anders dan anders heh ;). Ik ging voor een traditionele jurk. Die ook aan gehad, waren erg mooi maar toen zag ik deze :D. Vlak nadat ik een jurk had gekocht bleek ik zwanger van Nils, gelukkig paste het uiteindelijk erg mooi (was toen 22 weken zwanger)
     
  17. MijnKleine

    MijnKleine Fanatiek lid

    Jan 13, 2009
    1,521
    0
    36
    Dressuur amazone & instructrice
    Zuid Limburg
    Helleuh!

    Poeh, ben beetje gaar! De ‘O’ is weer in de maand en dat gaat altijd gepaard met fikse buik-, hoofd- en rugpijn en een behoorlijk spastische darm. Vanmorgen moest ik bijna overgeven van de pijn door de darmkrampen. Nu alleen nog hoofdpijn haha! *klaagmodus uit*


    Even kijken hoever ik kom voor Kenji wakker wordt.
    Moet eigenlijk ook nog poetsen maar dat sla ik vandaag even over, vanavond ook maar iets simpels eten want ben behoorlijk toe aan de zondag, een dagje niet werken, geen paarden, alleen maar huishouden en gezin :)


    @Merakli, ah fijn om te horen dat het de goede kant op gaat met Gizems hoofdje, hopelijk heeft ze geen helmpje nodig!


    @Francesca, arme Sem, hij heeft het dus goed te pakken! Veel beterschap voor ‘m!!
    Sem oefent dus ook al zo hard voor een sixpack ;)


    @Hellen, nou dat beetje van jou en beetje van Maggi staat haar iig goed :D !
    Balen dat die kopers voor een cent op de voorste rij wilden zitten, idd volgende keer beter! Al eens er achteraan gezeten hoe dat met die kosten van de makelaar zit?
    Roos bezorgt je nogal wat kopzorgen met haar eet- en drinkpatroon zo! Hoop dat je snel een oplossing kan vinden die voor jullie beide past! Als de Nuby speen trouwens een oplossing is maar niet past wil ik je wel een Nuby flesje sturen, wij hebben er twee en een is nog niet gebruikt (wel uitgekookt).


    @Ikbenhetmaar, haha voor je het weet moet je naar de AIV’s (Anonieme Internet Verslaafden) ;)


    @Booky, lijkt me ook erg leuk LO docent! Wat doe je zelf voor sport?
    Oeh een hal vol kleding :D Daar wordt je idd hebberig van :D
    Wát een knapperds zijn die twee mannekes van jou!!


    @Jusi, ah fijn dat je eindelijk ander werk hebt en jeeeeeeutje wat een prijzen!! Die eerste lamp vind ik geweldig maar voor die prijs :$ :$ Die tweede vind ik spuuglelijk, dat ze daar nog zóveel geld voor durven vragen :$ Zou serieus iemand die in zijn hut hangen?
    Beterschap!! Hahaha spaar jij ook al alle kwaaltjes op voor de HA?


    @Eerised, wat een ellende met je broer! Inmiddels al contact gehad?
    Dat zou een lekkere cent zijn die jullie terug krijgen! Wij moeten onze papieren nog in laten vullen, ben benieuwd!
    €9,- per jaar is niet veel voor een site, ik betaal €21,- geloof ik :$


    @Sofie, wat moet dat vreselijk moeilijk zijn geweest voor jou en de jongens! Jeetje! Heftig hoor!


    @Brusje, Djamione is goed gegroeid!


    @Mamatob, ik dacht steeds dat jij in N-Limburg woonde maar je woont gewoon maar een kwartiertje hiervandaan :$
    De tijd vliegt he!! Poeh wat gaat dat hard!


    @Ariel, jou kerel heeft dus een gebruiksaanwijzing ;) Ach zolang jullie eruit komen en gelukkig met elkaar zijn, toch!?
    Haha zo’n dingen zijn zó herkenbaar! Alles zoeken en dan ligt het op de meest (te) voor de hand liggende plaats :D

    @Actieve baby’s, poeh Kenji ook! Die moet de hele dag bezig zijn met oefenen (zitten/staan/motoriek én praten tegelijk) óf geamuseerd worden en als hij dan alleen speelt dan wilt hij wel elke 5 minuten een ander speeltje hebben :$ :D Hij zit of ligt ook nooit eens rustig stil, behalve als hij slaapt ;) Maar iedereen zegt dat hij dat niet van een vreemde heeft, hihi..


    @Pluk, Kylian dus een sterk karaktertje ;) Gelukkig heeft hij nog wat gegeten en begint weer steeds meer de oude te worden. Haha hij klinkt idd als een oude, wijze ziel! Kinderen hebben idd vaak véél meer in de gaten dan wij denken :D


    @Dood, heftig hoor! Heb het onderwerp net gehad in mijn studie en alle kindjes worden op een gegeven moment nieuwsgierig naar de dood maar wanneer je het je eigen kind moet vertellen over een dierbare en dan al zeker over een ouder... Heftig hoor!


    @Kinderopmerkingen, m’n moeder heeft ze opgeschreven van vroeger en heb haar ook menigmaal met de mond vol tanden laten staan :D Eigenlijk wel leuk om een bundel te maken van allemaal kinderopmerkingen!


    @Andi, hoe is ’t met jullie en de boys? Alvast hartelijk gefeliciteerd voor Gabriël!!


    @Fightforlove, SUPER!! Eindelijk positief nieuws he!! Heel veel plezier in jullie nieuwe huisje!!


    Haha oeps, heb net een fout gemaakt, ik zei tegen Kenji (die naast me in zijn wipstoeltje zit) ‘Wie is dat?’ terwijl hij in een spiegeltje keek dus de hond stond al meteen hyper bij de deur... Oeps. En net nu die weer rustig was wordt het 5u en gaat hij bij de deur staan, op Bart wachten, alleen is die op vrijdag meestal later thuis!


    @Joyce, wat een super leuke foto van je twee ontzettende knapperds!!



    Hahaha zie dat jullie over Kenji hebben geroddeld hahaha :D ;)
     
  18. sofie28

    sofie28 Fanatiek lid

    Oct 30, 2008
    2,290
    0
    0
    hahaha booky,moest even terug kijken naar de foto's!
    was me nog niet meteen opgevallen dat je daar zwanger was,maar ja,nu je het zegt,je ziet daat toch wel een buikje!

    mijnekleine:nou hopelijk ben je vlug van je ongi af!!
    jeetje heb jij er dan zoveel last van??!!
     
  19. 5Mare5

    5Mare5 Fanatiek lid

    Oct 10, 2008
    3,694
    0
    0
    Ede
    @booky: nou positief denk ik. je ziet er veel vlotter uit dan in mijn verbeelding. weet ook niet waarom eigenlijk. ik had ook volgns mij je trouwfoto's toen gezien dus had het kunnen weten
     
  20. booky

    booky Fanatiek lid

    Aug 26, 2007
    4,924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Dank je mijnkleine.

    Ja idd een leuk beroep. Ik heb zelf jaren aan atletiek gedaan. Eerst de meerkamp daarna door blessures gaan hink stap springen. Bij de junioren ook Nederlands kampioen geworden, vroeger vroeger ;).
    Toen een tijd niks gedaan en 2x vlot achter elkaar zwanger (ook topsport ;)). En nu vond ik het tijd worden weer wat te gaan doen, voor mezelf maar ook naar de leerlingen toe. Als de leerlingen vragen wat voor een sport ik doe en ik moet zeggen ik doe niks, dan kan niet heh...
    Ben nu begonnen met fitness, 1x per week bodypump en de andere keer gewoon fitness. Wil eigenlijk nog 1x gaan spinnen, eens kijken of we dat erbij in kunnen passen ;).

    Waardeloos zeg dat je zo'n last hebt van de O die weer in de maand is :(.
    Maar we hebben wel op een zeer positieve manier over je mannetje geroddeld ;)
     

Share This Page