Hoi! Trotsemama, welkom terug! Ik dacht vandaag 'hoe zou het met haar zijn' en daar ben je weer Is je buik nog rustig? Lekker genoten dit weekje? Haha, dus geen zonnebril-rolstoel-taferelen gehad? Caro, wat lekker dat je (waarschijnlijk) even een rustig nachtje zult hebben komende nacht! En een productief dagje heb je zeg! Onsukkie, leuke foto! Lautjuh, leuke wieg zeg! Ik heb er echt zin in dat die 'van mij' ook af is, dan zal ik ff foto posten. Het heeft wel wat weg van de jouwe! Alleen is tie nóg ouder (er is zelfs aan een van de wielen een stukje afgeknaagd door een muis, ahem). LadyZorra, lekker zeg, het eind van je werk is in zicht! Respect hoor, dat je nog aan het werk bent. Ik ben zelf ZO moe steeds dat ik blij ben dat ik nu thuis ben! Ka (volgens mij was jij het), da's lastig met je vriendin, wel lief bedoeld natuurlijk, maar toch... Pff, ik heb heel de dag het gevoel of ik ongesteld ga worden. Dat kan natuurlijk niet, maar voel steeds zo'n zeurderig ongesteldgevoel in mijn buik. Herkent iemand dit of weet iemand wat dat is? En net ging ik even op de fiets nog een boodschapje doen, ik ging even op de fiets van mijn man want de mijne heeft een lekke band en hij heeft een damesfiets dus dat gaat prima. Alleen nou trapt ie door, er is iets met de versnelling, dus met opstappen trapte ik door en hing ik fijn met mijn buik op het stuur:x Kindje trappelt vrolijk door gelukkig, dus het zal wel goed zijn, of moet ik nu nog de vk bellen ofzo? Moet zo nog even was ophangen en bed verschonen en verder ga ik weinig doen vandaag. We eten lekker makkelijk: mijn man een restje zuurkoolstamppot uit de vriezer (dat hoef je niet te kauwen) en ik soep met broodjes, dus dat is allemaal alleen maar opwarmen en dan klaar. Fijn vooruitzicht
Oww irritant! Maar wij zitten een beetje met hetzelfde. Alleen dan dat meike echt al toe is aan een andere groep. Ze heeft gewoon meer uitdaging nodig. Alleen hadden we dus al aangegeven in oktober dat het niet zo handig is om in maart of april te doen als de baby komt, das wel veel verandering... Maar ze merken nu heel erg dat ze er wel behoefte aan heeft, of iig aan het klim en klauterwerk van de peutergroepen zegmaar... (wij ook hoor). Dus nu gaat ze af en toe op een andere groep spelen, ze gaat nu ook al in de grote tuin ipv de babytuin.
Weet niet of jullie nog aan sex doen, maar in dat geval is het misschien ook handig om je man te laten behandelen
@si heb ik alleen in het begin gehad nu gelukkig nog niet maar is wel zwaar irritant. @ janne nog ouder hoe oud is die van jou dan? @maagzuur ja ik ken het hier ook nog steeds last van.. @tm hoe was je vakantie?
Ja ongesteldheidsgevoel kan van het indalen komen zei mijn verloskundige.. heel even actief gepoetst... nu maar weer neergeploft.. Toch blijf ik onrustig.. zou het liefst heel het huis soppen.. nesteldrang gok van wel.. Heb ook net besloten dat ik het allerirritanste van alles vind dat ik niet weet wanneer het gaat gebeuren, ergens tussen nu en 8 weken.. maar ja.. dat is een behoorlijke marge. Wil steeds alles op orde hebben voor het geval dat.. maar ja ..
Niet elk kraambureau doet ook de andere kinderen, maar die van ons gelukkig wel! Zou wat zijn, we hebben speciaal iemand gevraagd met een rijbewijs. Ze mogen dan alleen niet in hun eigen auto maar moeten in jullie auto (in ons geval dan).
Zo druk dagje gehad, alweer... vanmorgen de stad in geweest om wat babyspul te halen en verder de kleertjes meteen in de was gedaan net als de lakentjes enz. dus er hangen weer flink wat wasjes te drogen (oh 1 tip trouwens, bij meike hadden we een blauw onderlakentje maar die gaf de eerste keer in de was echt enorm af)
Janne dat zeurende gevoel heb ik ook heel veel! Wat het precies is weet ik niet. De kleine is hier al helemaal ingedaald dus lijkt me niet dat het daarvan komt. Zo lang er geen kramp regelmatig komt kan het geen kwaad neem ik aan. Onsukkie wat een mooie krullen heeft je dochter zeg! Wauw! Leuk dat je zo goed geslaagd bent napoleon! Hebben jullie alles zo ongeveer al klaar? Kris herkenbaar hoor. Heel irritant inderdaad dat je niet precies weet wanneer de kleine komt, omdat je alles perfect in orde wilt hebben. Maar misschien maar goed ook, want dan heb je geen tijd om zenuwachtig te worden voor de bevalling. En tot die tijd maar steeds stukjes blijven schoonmaken. Hebben jullie ook dat je gigantisch twijfelt over stomme dingen. Ik kan nu gewoon niet beslissen of ik voor het eten nog even ga douchen of toch niet en of ik vanavond nog even langs een vriendin ga of toch niet.... Wat kan een mens soms moe worden van zichzelf. Het was makkelijk geweest als iemand gewoon zei wat je moest doen.
@ TM: Daar ben je weer! Zo, mijn vriendin is net weg. Vlak voor ze weg ging vroeg ze nog of ik een kraamfeest ging houden of niet. Dus ik zei van niet. Nou, zei ze, gewoon op kraamvisite vond ze toch leuker, want bij zo'n kraamfeest kon natuurlijk niet iedereen de baby vasthouden omdat dat een beetje te veel mensen zouden zijn. En ja, als ze op kraamvisite kwam wilde ze toch wel de baby vasthouden hoor. Dus ik zei tegen d'r dat ze nog maar af moest wachten of ze de baby wel vast mag houden. Nou volgens haar mocht dat best . Toen heb ik nog maar even gezegd dat IK wel degene ben die bepaalt of iemand mijn kind vast mag houden. Het is een lieve meid hoor, maar soms word ik echt ZO moe van haar....
Mermaid heel herkenbaar, mensen die er vanuit gaan dat ze de baby vast mogen houden als ze op kraamvisite komen! Ik vind het prima hoor, als ze een makkelijke baby is en alles gewoon lekker loopt. Maar ik heb geen zin om met een overprikkelde baby te zitten doordat ze van de een naar de ander over zou moeten. Vind dat wel heel lastig zeggen Wat doe je trouwens met de kleine als die slaapt en er is kraamvisite. Laat je de kleine boven slapen of in de woonkamer? En haal je hem/haar dan uit het bedje naar beneden of laat je de visite boven kijken?
Inderdaad als ze het allemaal prima vindt mogen mensen haar best vasthouden, maar als ik merk dat het teveel voor haar is dan blijft ze of lekker bij mij/Arco, óf in de box, óf in bed. En ik heb er dus helemaal geen moeite mee om zoiets te zeggen...Verder, als de baby slaapt slaapt ze en dan wordt ze niet opgetild, ongeacht waar ze ligt, box of bed. Als ze in bed ligt mogen mensen even kijken en dan weer HUP naar beneden. Sowieso ben ik er niet zo van gediend als mensen zomaar mijn kind zouden oppakken, dus dat gaat ook zeker niet gebeuren. Oh en wat betreft (schoon)ouders en broetjes/zusjes zal ik denk ik wel iets makkelijker zijn. Zij mogen haar wel vasthouden, maar als alle vrienden haar beet moeten houden dan gaat ze door zoveel handen...nou het is geen pop hoor, dus dat zie ik nog niet zo snel gebeuren.
Hallo allemaal!! TM, welcome back! Mirjam, hier hebben ze open deuren beleid op het kdv wat inhoudt dat 's middags de deuren van alle groepen open staan en de kindjes overal heen kunnen. Julian is dus ook regelmatig een tijdje op een andere groep te vinden en ook moeten we hem al vaak van de groep halen waar hij straks heen gaat omdat hij dan niet meer terug wil naar zijn eigen groep. Komt vast helemaal goed met Demi!! Kraamvisite, Julian sliep beneden in onze slaapkamer toen dus dat was makkelijk maar als de baby slaapt dan slaapt ie en ga ik hem niet wakker maken. Wat we bij Julian hebben gedaan is dat we dan de kamer opgingen en dan konden ze in het ledikantje kijken, slapen is nou eenmaal belangrijk voor een baby want daar groeien ze ook goed door en dat vind ik belangrijker dan dat de visite blij is omdat ze een baby vast hebben gehouden. Nu hadden we bij Julian geluk dat hij echt overal door heen sliep, zelfs door een blaffende hond naast zijn bed dus dat was wel erg makkelijk. Dit keer doen we het net zo, als de baby wakker is én er tegen kan dan mogen ze hem vasthouden zo niet dan hebben ze pech. SI, hier ook volop aanwezig. Telkens een paar weken niet en dan is het weer terug, heb er nu een zalf voor gekregen en als ik last krijg dan gebruik het weer en als het voorbij is dan weer niet. Irritant is het zeker! Slechte nachten, bah! Hopelijk vanacht een betere! Hier ook weer een slechte nacht maar ja het went inmiddels na een paar maanden. Verder weet ik ff niks meer, sorry! Hier, verlof!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ga zo even naar de winkel om wat lekkere hapjes te halen voor vanavond want dat moet natuurlijk gevierd worden! Verder ben ik moe en neem niks meer in me op dus ben blij dat ik nu niks meer moet! Roeland is begonnen met de kamer van Julian, grijs zit er al op een paar muren op dus gaat lekker snel!
Echt wel en moet zeggen dat ik best wel trots op mezelf ben dat ik mijn doel van werken tot aan mijn verlof heb gered Kreeg trouwens wel van veel mensen te horen dat ze konden zien dat ik er aan toe was want ik zag er best moe uit de laatste tijd Nou ja ben blij dat ze het nu pas zeiden en niet 2 weken geleden al
Hoi hoi, Sorry, heb niet alles gelezen, zit eigenlijk net.. en ben het een beetje zat.8) Ingrid Geniet van je verlof!!! Iedereen alvast een fijne avond en ik kom af en toe even spieken!
janne hihi ja me buik is nog wel rustig maar ik ben het echt zat op het moment je voelt je beperkingen, me bekken doen weer ongelovelijk pijn heb het eigenlijk gehad met het zwanger zijn mssn denk ik daar volgende week weer anders over maar nu blegh ik wou dat ik al op de 40 weken zat ingrid jeujj verlof mermaid ook verlof woehoeee en uhm de rest weet ik het niet echt meer sorryyy, (moest zoveel pagina;s lezen ) owja ik las nog iets over lautjuh ?? was jou buik ook onrustig?? hoe gaat het nu met je ??