Genante en memorabele bevallingsverhalen

Discussie in 'De bevalling' gestart door meidenhuis, 18 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    23 jan 2010
    2.378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    Mijn bevalling was nogal lang (bijna 79 uur): van dinsdagmiddag tot vrijdagavond, paar dagen gel, inleiden, rugweeën (knip nog net weten te voorkomen...in de wee waarin ze de knip wilden zetten was ik het zat en de gyn moest de schaar weggooien om Aaron op te vangen).
    Die nacht koorts gekregen (waarschijnlijk alle adrenaline die van me af viel en slaapgebrek) maar daardoor weinig geslapen aangezien ze elk uur kwamen controleren. Er weer een infuus geprikt moest worden voor AB).

    Kortom allemaal erg zwaar en vermoeiend geweest.
    De middag erna kwamen mijn moeder en zusje langs. Mijn zusje had Aaron op haar arm en opeens piept ze paniekerig: neem hem over want ik voel me niet goed.
    Opeens valt ze flauw en daarna overgeven.

    Ik lach helemaal dubbel *bloos*.
    Ik kon alleen maar uitbrengen: heb net 79 uur over een bevalling gedaan en een kind uit mijn lijf geperst en zij gaat kotsen.
    Ik had het niet meer hahahaha.
     
  2. jonibra

    jonibra Niet meer actief

    Even offtopic: @ kappiegirl: wat schrijf jij dan verder goed zeg! Toen ik je reactie net zag heb ik eens even goed zitten kijken maar er staan echt bijna geen spelfouten in!!!

    @ boefjesmama: hihi dat is inderdaad wel erg grappig:p
    Het lijkt wel alsof spanningen voor sommige mensen meer effect hebben dat een hele bevalling op de mama.
    Mn dochtertje is om 02:12 geboren en 's ochtends zat ik alweer lekker te eten met n kopje koffie erbij en mn vriend was er zooooo moe van die kon zn bed niet uitkomen hahaha

    Liefs mij
     
  3. kappiegirl

    kappiegirl Bekend lid

    5 jan 2010
    523
    0
    0
    Even offtopic: @ kappiegirl: wat schrijf jij dan verder goed zeg! Toen ik je reactie net zag heb ik eens even goed zitten kijken maar er staan echt bijna geen spelfouten in!!!

    soms vergeet ik de spellingscontrole aan te zetten vaak probeer ik het eerst zelf en dan als ik echt niet uit kom dan controleer ik het maar het gaat al zoveel beter als vroeger dus vaak vergeet ik het te laten controleren haha...
     
  4. matje

    matje Niet meer actief

    mijn bevaling was ene genante vertoning hahaha
    na ee weeenstorm van 3 naar 7 cm in 15 minuten moest ik naar ht ziekenhuis.

    wij komen daar aan alles gaat verder prima (ondanks een hoop gevloek en gescheld van mijn kant)

    goed, ik mag persen, hoofdje is er uit en ze zeggen, mevrouw kijk een naar onderen
    ik zag een hoofdje, haar maar ..... geen gezicht,
    ik bleehren; waar is het gezicht!!!!!! hij heeft geen gezicht!!!
    tygo is een 'sterrekijker'en dus met zijn gezicht naar onderen geboren.
    nou er werd geknipt en na 6 uur werken was daar onze zoon
    mijn moeder was erbij en riep erg hard; JAAA hij heeft een piemeltje!!!!!! (duh wat dacht je dan bij een zoon, hoewel ze het niet wist)

    ik werd gehecht en mijn man zegt; wel weer zo strak als eerst he
    ja zegt de gyn dat zal ik doen hhahaha nou wat lollig zeg
    heb ik het zo goed gedaan vraagt ie ook nog aan mijn man.. ik zeg ben geen kijkdoos t is al erg zat!!

    het enige nadeel vond ik wel in het ziekenhuis dat alle bavllen vrouwen lekker konden zitten en lopen en ik niet!
    stel je niet zo aan zei een verleekundige nog, alle vrouwen hier zijn bevallen:O
    bleek ik dus van onderen alles gebroken te hebben (door de vacuumpomp) schaambeen, bekkenbeen, en stuitbeen
    was ik ff boos op haar zeg.
    maar verder hebben we veel gelachen tijdens de bevalling:D

    volgende bevalling zal een keizersnede worden omdat ik veel te krap ben van onderen... daarom is tygo ook met de vacuum geboren
     
  5. matje

    matje Niet meer actief

    oh ja we hadden nog iets maar even een nieuw bericht anders wordt die andere zo lang...
    de nageboorte kwam.. ze staan klaar met een bakkie maar de gyn gooide mis, kwak het hele zaakje op de grond goh zegt die gyn ook nog, tis wel een hele mooie:S
     
  6. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    En bij dit stukje braken mijn vliezen net bijna spontaan :D Wát een grappig verhaal (ondanks alle doorstane pijn natuurlijk!) :D:D
     
  7. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Hahahahaa, van een aantal verhalen hier krijg ik gewoon zin in de volgende bevalling :D :D
     
  8. Snoekems

    Snoekems Bekend lid

    18 jan 2009
    703
    2
    0
    Brabant
    Ondanks dat onze bevalling zeer vervelend is afgelopen, hebben we toch wel leuke momenten gehad van te voren!!

    Ik heb me blijkbaar een beetje raar gedragen door de pijnstilling tijdens de weeën. Ik had op een gegeven moment enorme dorst en manlief bleef maar op en neer lopen voor koud water uit de koeler. En ik elke keer maar zeggen: Oh, dank je wel, dit is echt heeeeerlijk schatje!!!! De verpleegkundige heeft manlief op een gegeven moment verboden om nog meer water te halen, want ze was bang dat ik het er weer uit ging kotsen, wat uiteraard ook gebeurde natuurlijk!!
    Ook heb ik een beetje liggen ijlen volgens mij, want ik heb manlief tussen 2 weeën door nog gevraagd of hij zijn pyjamabroek wel in de was had gedaan. En hij maar raar kijken......

    En nog iets grappigs, waar ik zelf weinig mee te maken had, maar toch: Luuk lag in een stuit en had bedacht dat hij zijn darmen het beste al in mijn buik kon legen. Dus de verpleegkundige wil op een gegeven moment even tussen mijn benen kijken en haalt het kraamverband weg wat het vruchtwater op moest vangen, en het meconium spuit zo tussen mijn benen vandaan op de verpleegkundige en de co-assistent :D!! Wat was ik trots op mijn mannetje zeg, ik heb nog geroepen: "hij heeft nu al schijt aan iedereen", hahahahaha!!!
     
    meelanor vindt dit leuk.
  9. anna123

    anna123 Fanatiek lid

    12 feb 2009
    2.021
    0
    0
    ' goed, ik mag persen, hoofdje is er uit en ze zeggen, mevrouw kijk een naar onderen
    ik zag een hoofdje, haar maar ..... geen gezicht,

    ik bleehren; waar is het gezicht!!!!!! hij heeft geen gezicht!!!"


    hahahahahahaha moest zo lachen . nu heb ik de bros die ik aan het eten was over me heen uitgeproest! hahahaha
     
  10. wuppie

    wuppie Bekend lid

    16 jul 2006
    621
    0
    0
    geweldig deze verhalen, zelf geen genante dingen meegemaakt maar bescheur me hier gewoon, geweldig!
     
  11. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.059
    2.201
    113
    Brabant
    maar ik dacht dat een sterrenkijkertje juist met t gezichtje naar boven geboren wordt?? Anders kijkt hij toch naar een heel ander sterretje??:) *grijns*
     
  12. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    13 mrt 2008
    6.167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    evenlientje dat is dan een verschrikkelijk eind geweest voor jullie.

    En wie zei dat: dames doen het zware werk en de mannen zijn na de bevalling kapot.
    Hier nog een ventje die 3 dagen helemaal stuk was en zelfs mee ging slapen 's middags terwijl hij er niet uit hoefde of een bevalling heeft hoeven doen.
     
  13. Kuipersl

    Kuipersl Actief lid

    24 aug 2007
    421
    0
    16
    Ik had om de 4 minuten weeën, toen mijn vriend opeens met zijn winterjas, maxicosi en gebruikshandleiding in de slaapkamer stond: hij ging even buiten in de auto kijken en proberen hoe dat ook alweer moest...

    ....werd door mij NIET gewaardeerd... Haha!
     
  14. matje

    matje Niet meer actief

    @taliaa volgens mij is het zo dat als het kindje met het gezicht naar anus wordt geboren, het een sterrekijker is:D maar ik kan het mis hebben hoor! :D

    leuke dingen om te lezen:D
     
  15. marlies85

    marlies85 Niet meer actief

    Een sterrenkijkertje kijkt bij de geboorte naar boven.De juiste ligging bij de geboorte is de achterhoofdsligging waarbij het kindje dus naar jouw sterretje ligt te staren ;)
     
  16. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    Het gaat om de sterren in de lucht idd, niet die andere ;)
     
  17. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    Hoop dat je je niet beledigd voelt, was niet mijn bedoeling.
    Vind wel dat je dan voor de rest heel goed kunt schrijven!
     
  18. kappiegirl

    kappiegirl Bekend lid

    5 jan 2010
    523
    0
    0
    Haha mij beledig je niet zomaar hoor!8) Dan moet er toch iets heel gemeens gezegt worden hoor... Nee geen probleem ik weet dat het niet mijn beste kant is schrijven maar ja kan helaas nog steeds geen gesproken boodschappen mailen:D
     
  19. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief


    Haha, ben je al bevallen??? :D :p

    whahahahahahahahaha :D :D
     
  20. EmyD

    EmyD Niet meer actief

    @Evelientje; Ik vind het erg knap van je dat je nog zo positief kan terugkijken op sommige delen van je bevalling.. Het 'meconium-verhaal'.. Geweldig! Heel veel geluk verder en sterkte met het verwerken van alles..

    En aan de andere meiden; Ga door met jullie verhalen, ik lach me kapot hier!
     

Deel Deze Pagina