Ik ga even Lukas op bed leggen en nog een wasje erin doen (heel erg roze ) We krijgen vanavond vrienden op bezoek. Zij is 3 dagen voor mij uitgerekend, dus kunnen we even buiken vergelijken!!! Fijne avond allemaal en tot morgen!!!
Ik denk eerlijk gezegd dat als 1 van beide er echt klaar mee is dat relatietherapie geen zin meer heeft. En het proberen voor de kinderen....Nee, daar geloof ik niet in. Mijn ouders zijn gescheiden toen ik 3 was en ik weet zeker dat je beter gescheiden ouders kunt hebben die nog goed met elkaar overweg kunnen als getrouwde ouders waarvan je als kind merkt dat er geen liefde meer is, of erger nog, die constant ruziën of elkaar negeren.
Heb Roeland naar de mac gestuurd, heb het bij Julian een maand lang gehad dat alles aanbrande. Kon zelfs geen eieren koken zonder ze aan te laten branden dus hoop dat het dit keer niet weer een maand gaat duren.
hallo dames, jeetje wat een nacht en een avond gister.. gister dacht ik tussen de middag heerlijk een pizza te eten, word ikme toch ziek zeg daarna, jeetje mina, kreeg verschrikkelijk last van maagzuur. ventje was nog geen uur thuis of ik hing boven de wc. na een paar keer toch maar even gyna gebeld of het geen kwaad kon maar gelukkig niet tenzij ik 3 dagen niks binnen kon houden maar gelukkig gaat het vandaag wat beter. vanmiddag is mn vader geweest met mijn stiefmoeder, was erg gezellig maar wel vermoeiend. we wouden eigenlijk dit weekend naar de paraview gaan maar ik denk niet dat dat er in gaat zitten we schuiven het wel op want ben echt kapot.. @ ikheid jeetje meid toch hopen dat het vannacht wat beter gaat. @ tm ja het gaat gelukkig alweer beter mag vanaf maandag weer wat meer gaan lopen. @kraamvisite, ik denk dat ik lekker zelf knuffel met ons meisje, opa's en oma's en ooms en tante's daar geef ik sneller aan toe maar voor de rest denk ik dat ik gewoon lekker zelf haar vast heb of mn ventje.. @ aangebrand eten.. ik zou gewoon lekker wat halen! voor de rest ben ik het vergeten sorry!!!
Proberen voor de kinderen ben ik ook niet voor, vrienden van ons zijn uitelkaar en hun oudste dochter wist het al voor ze ook maar iets gezegd hadden. Ze wilden het haar vertellen en ze zei voor ze ook maar iets gezegd hadden, ik ben niet boos hoor jullie zijn wel mijn papa en mama.
jeetje mermaid wat een verhaal ik denk eerlijk gezegd dat bij elkaar blijven voor de kinderen ook niet helpt mijn ouders zijn gescheiden toen ik nog baby was heb er niet veel van gemerkt, maar merk wel dat ik de vaderliefde heb gemist, zoo wij eten weer makkelijk en owja noa eet sinds 2 dagen weer olvarit potjes komt dat even goed uit nou papa weer onregelmatig werkt en als ik dus een keer geen zin heb om te koken eet noa wel lekker gezond owja laminaat is binnen
Ingrid: was het lekker de niet aangebrande mac?? haha Ik ga lekker met mn mannetje(s) op de bank hangen en tv/ film kijken. Fijne avond allemaal en tot morgen!! Truste
Ben ik weer, geen tijd gehad vandaag om bij te lezen. Door de weeks gaat dat makkelijker, moest alle konijnen schoonmaken (zie www.goudenmandje.nl ) en daar heb ik mannetje bij nodig nu met die dikke buik. Vond deze 2e zwangerschap echt super snel gaan en nu staat het opeens stil. Het is al 34 weken, maar het voelt als pas 34 weken... hihi, ben opeens zo benieuwd!
sorry meiden, ik heb wel bij gelezen maar nog niet echt de puf om te reageren op iedereen. ik voelde me gister weer beroerd. ik had een etentje met me collega's maar onderweg daar naar toe ging het al mis. sprong letterlijk al spugend de bus uit. hij had echt geen tel later moeten stoppen. en toen in het restaurant gelijk het toilet in gedoken. me leidinggevende heeft me maar thuis gebracht want dat etentje werd niks meer voor mij. en ik heb ook ontzettende last van me rug en ribben. pfff nog 3 dagen werken volgende week en dan eindelijk verlof heb ik weer de hele dag de tijd om alles te lezen ingrid: lekker hoor verlof.
Onsukkie, Wat een goede stichting van jullie!! Als we weer een konijn willen nemen zal ik zeker aan jullie denken! Verder ben ik het met je eens wat betrefd de zwangerschap, vond het begin ook erg snel gaan maar de laatste 2 weken lijken vooruit te kruipen. De laatste loodjes zijn het zwaarst en duren het langst zullen we maar zeggen. Pamsie, balen zeg van het uitje en vooral van de misselijkheid! Hoe is het daar nu mee? Misschien griepje te pakken? Nog even wachten en je verlof begint gelukkig, zal voor je duimen dat de dagen zo voorbij zijn!
@ Onsukkie: Wat een goede stichting inderdaad. @ Pamsie: Wat balen zeg dat je je zo beroerd voelde. Klinkt als een klein griepje/virusje met dat spugen. Beterschap meid! @ hier: Pfff, alweer vanaf 05.00 uur wakker . Half 7 ben ik er maar uit gegaan. Gisteravond was ik het zo spuugzat na mijn uitje naar de stad dat we om 22.45 uur al in bed lagen. Arco ging gelijk gezellig mee, die had gevoetbalt en was het ook zat. Echt een unicum voor ons, want we gaan nooit zo vroeg naar bed op zaterdag, maar het was wel lekker voor een keer. Ik merk sowieso wel dat ik het 's avonds eerder zat ben en minder lang vol houd.
Zo he Mermaid, dat is vroeg!! Ik bedoelde het niet verkeerd hoor van die foto's, vind het juist leuk om allemaal te zien ikheid, gaat het al wat beter of is het weer een K nacht geweeest?? Over K gesproken.... Gisteren liet Demi wat vallen en zei toen heel schattig 'Oh nee!' en vervolgens 'Kut!'..... Het kwam er zo serieus uit dat m'n vriend en ik buiten beeld van demi dubbel hebben gelegen van het lachen maar ik vind het echt heel erg..... Blijkbaar zeggen we het vaker dan we dachten.. Later zei ze het nog een keer toen ze wat liet vallen en toen heb ik heel streng gezegd dat ze dat niet mag zeggen.... Wat een aso's zijn we zeg straks gaan we weer zwemmen en dan Demi naar m'n ouders brengen en dan gaan we kijken voor de Kees Twin jogger via Mp. Als hij in de auto past nemen we hem gelijk mee
Mermaid, balen dat je weer zo vroeg wakker was! Ik ken het gevoel van het eerder zat zijn, hier zijn we ook nooit de vroegsten om naar bed te gaan maar tegenwoordig lukt dat toch aardig goed moet ik zeggen. Mirjam, wat zijn jullie een aso's zeg! hahaha grapje!!!! Komt me wel heel bekend voor want Julian zei dus laatst shit, nu was ik blij dat hij dat zei en niet sommige andere woorden die Roeland er soms uitflapt waar hij bij is want shit was dan nog redelijk netjes. Hoop dat ze begrijpt dat het geen net woord om te zeggen is en het niet vaker zegt maar ja dan moeten jullie het natuurlijk ook niet doen, denk dat dat het moeilijkste is omdat je die dingen er meestal uitgooid voor je het doorhebt. Veel plezier met zwemmen en hoop dat ie in de auto past!!! Hier, was ook rond 5 uur wakker en lagen er om twee uur in (waren dus wel laat vanacht) ben er net om negen uur maar uitgegaan want de anti flu hielp niet meer tegen het hoesten en de pepermuntjes niet tegen de maagzuur en mijn hoofdpijn die gisteren is begonnen is ook weer terug dus maar paracetamol genomen net in de hoop dat het weer verdwijnt.
Goedemorgen op deze regenachtige zondagmorgen... Onsukkie: oh wat goed! ik wil ook straks als die kleine iets groter is een konijntje Pamsie: ik hoop dat je je weer iets beter voelt, wel jammer van het etentje En een stelletje scheldende aso's hier op het forum Iedereen snel moe? Hier ook, wil echt langer gezellig beneden blijven, maar trek het niet8)
Lief dat je ernaar vraagt Mirjam! Maar mijn nacht was beter als de nacht ervoor, ik heb iig wat kunnen slapen. Maar ben nog steeds bekaf! Gisteren verjaardag gehad.. Dadelijk komen mijn ouders op visite en papa gaat de laatste klusjes hier in huis doen. Dus dan is de babykamer na vandaag ècht af! Dus volgende week volgen de foto's.. Meiden, allemaal bedankt voor de tips en het medeleven! Echt lief! Ik ben ff een wasje doen en dan alvast koffie zetten.. Dikke x en een fijne zondag allemaal!
Hey meiden, ff een egootje voel me zo klote... Gisteren avond begon ik spontaan te janken in bed omdat ik zo emo ben echt zonder reden en keihard tranen en al...Nu dikke ogen en extra brak daardoor... Last van mn rug, harde buiken (geen pijn maar wel hard), moe en onwijs emo dus. Vandaag is mn babyshower met alle meiden en heb er gewoon helemaal geen zin in zo raar... Vaatwasser gisteren nog stuk gegaan ook... Voel me echt klote!