Oktober 2010 mama´s deel 2!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door prinses027, 6 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mink

    mink Fanatiek lid

    22 nov 2007
    1.996
    0
    0
    wij willen het ook wel graag vertellen, heb er ook wel een goed gevoel over en je ziet het aan mijn buik. Helaas zetten mijn darmen enorm op en dan heb ik een behoorlijke buik :).
    Ik ben heel licht en dan valt dat meteen op...

    Mooi hoor die draagdoeken. Toen ik in Africa was, liepen ze er allemaal mee. Daar kennen ze helemaal geen kinderwagens hahahaha
     
  2. mink

    mink Fanatiek lid

    22 nov 2007
    1.996
    0
    0
    Is er ook een cursus voor? hahahaha misschien ontmoeten we elkaar wel een keertje en dan wil ik een demonstratie hahahaha
     
  3. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Hoi :)

    Zo heb vanavond tosti gehad met pizzaquicksaus, nou dat is me toch verkeerd gevallen. Ben kotsmisselijk. Had bij de zw van Mason ook een afkeer voor tomatensauzen dus het komt me bekend voor haha. Ook moest ik net bijna huilen bij een stukje serie op tv. Het zijn toch echt de hormonen. Ze beginnen steeds meer te werken.

    @ draagdoeken, Ik zie veel mensen lopen metdraagdoeken ,maar het knopen lijkt me altijd zo ingewikkeld.
    @buik en kleding. Hier al een flink buikje en je kan het eigenlijk al niet verbergen. De vk zei dat het kwam omdat mijn baarmoeder al vrij hoog lag en dat deze bij een 2e sneller oprekt.
    @ooitmamavan3, dat is zeker vroeg, Slaapt ze dan na een flesje ofzo direct verder? Mason is hier vaak ook vroeg wakker ( tussen 5.45 en 6.30 )
    @sassie, wat vervelend dat je zo ziek bent. Beterschap. Mijn ouders hebben ook zo'n jack ,die moeten ze heel kort houden anders hangt hij zo bij de postbode in de broek.
    @incognito,oja zo'n angelsound, zit er ook te denken deze zw er 1 aan te schaffen.
    @mink,wat belachelijk zeg hoe zo'n arts en assistente reageren. Echt idioot, Hadden zeker zin aan weekend.Fijn dat het wel weer wat beter gaat!
    @Bas, spannend allemaal hopelijk betekend die kleine kans toch een nog een goede zwangerschap!
    @irisb, veel beterschap voor je kleine man en hopelijk vannacht een betere nacht!
    @gusam ,drukke maand oktober :D
    @yukl,. gewoon vertellen. Hier weten inmiddels ook steeds meer mensen het.
    @inlive, ja zo zie ik het ook, als het misgaat wil ik het ook kwijt en vind ik steun ook wel fijn.
    @kwebbelsnoes, wat leuk zeg dat ze zo enthousiast waren.
     
  4. Sassie85

    Sassie85 Actief lid

    1 aug 2007
    371
    0
    0
    Telefoniste
    Rotterdam
    meiden, was erg druk bij de ikea gelukkig geslaagd voor de luxaflex... witte voor in de slaapkamer... en natuurlijk nog wat geurkaarsen en prullen ;)

    Intratuin was ook druk, heb wat plantjes gekocht voor de gezelligheid laat de lente maar komen.

    Daarna boodschappen gedaan en heerlijk gegeten bij me ouders, me vader is er wat minder blij mee... vanwege het principe dat hij mijn vriend niet kent tsja pa dat ik gewoon wat sneller zwanger ben geworden kan ik ook niets aan doen...

    Ik ga tv kijken en thee drinken spreek jullie later...

    Liefsss ons
     
  5. InLove

    InLove Fanatiek lid

    11 dec 2009
    3.707
    0
    0
    je hebt draagdoekconsulenten, helaas in limburg geen 1.
    Ik heb t geleerd vanuit de instructies van t neobulleboekje wat ik bij de doek kreeg en vanaf youtube.
    Daar staan veel filmpjes op waar ze t knopen voordoen. Ik vind t echt geen gedoe, hij is zo om en t kindje zit heel fijn.

    Leuk kwebbelsnoes dat ze zo enthousiast reageerde! Ik weet mijn ouders nog, echt die smile op dat gezicht. Nu nog steeds, F is hun alles!
     
  6. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    Het omknopen lijkt een gedoe, maar het is een kwestie van oefening. Je kan een draagconsult doen bij een draagdoekconsulente. Dan krijg je 2-3 uur "priveles" in een bepaalde knoop. Ze hebben speciale poppen om mee te oefenen (die evenveel wegen als een baby). En je gaat pas weg als ze vinden dat je de knoop onder de knie hebt. En er is youtube en het draagforum.

    Ik heb nu 4 draagdoeken en 1 mei tai, maar vind doeken echt veel prettiger. Mei tai vooral gekocht zodat mn man ook kon dragen.


    ff showen
    :p

    [​IMG]


    Ik knoop ondertussen sneller dan dat ik IrisBkind in de buggy heb. Al zal dat alleen in de winter zo zijn omdat hij in de doek geen jas/skipak aanmoet (omdat ie dus onder m'n jas zit) ;)


    Zo, nu snel er weer vandoor want m'n dreumes heeft ondertussen bijna 40 graden koorts en hoest zich steeds wakker. Dat wordt leuk op het CB maandag (ik ga iig vragen om de BMR prik op een ander moment te doen).

    Fijne avond allemaal :D
     
  7. InLove

    InLove Fanatiek lid

    11 dec 2009
    3.707
    0
    0
    af en toe gaat t zo snel hier :D reageer ik op iets en dan staan er weer antwoorden bij.

    Sassie je pa zal nog wel bijtrekken of denk je van niet?
     
  8. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ irisb: hee, jij hebt 2 doeken die ik ook heb :D De symphuo en de didymos indio :)
    Wij moeten trouwens dinsdag voor de BMR prik. Helemaal geen zin in! Ik heb het zo gehad met al die prikken... Gelukkig is dit voorlopig de laatste.

    @ knopen: ik vind het juist heel makkelijk! Ik had het eigenlijk met 2 a 3 keer knopen wel door... In het begin vroeg ik wel om hulp van manlief, maar al heel snel stond ik gewoon midden op straat te knopen ;)

    @ sassie85: ik kan me de gevoelens van je vader wel voorstellen. Ik zou het als ouder ook wel even slikken vinden als ik de partner niet ken. Denk je dat ie snel bijtrekt? Misschien dat ie enthousiaster wordt als ie ziet welke leuke vent je aan de haak hebt geslagen? ;) Of had je sowieso al niet zo'n goed contact met je ouders?
     
  9. IrisB

    IrisB Fanatiek lid

    @yukl: Als we ooit een meet hebben, weet ik dus welke doeken ik niet moet kiezen ;) Ben volop op zoek naar een vijfde, maar de laatste tijd komen er zoveel Limited Editions uit bij Didymos en zijn zo ook heel snel weer weg (als in een dag of twee). *zucht* Ik weet het ff niet meer. Weet wel dat ik een didy wil en eentje met linnen. Soit. En CB, pffft, hij had die prik in november al gehad moeten hebben, maar toen was er de Mexicaanse griep toestand. Dus dit beetje uitstel kan ook nog wel. M'n laatste consult was in augustus :$

    @InLove: Dat heb ik ook. Er wordt snel gepost nu :p

    @sassie: Hopelijk is je vader gewoon erg verrast nu en trekt hij snel bij.
     
  10. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    @sassie, ja op zich snap ik wel dat je vader het jammer vind dat hij je vriend nog niet heeft ontmoet ,maar hij zou toch vast wel bijtrekken? Zou wel fijn zijn voor je!
    @iris,dat zijn veel doeken! Vind de bovenste erg leuk!
     
  11. denise38

    denise38 Lid

    21 feb 2010
    83
    0
    0
    Hilversum
    Hoi allemaal,

    Leuk om te lezen, die draagdoeken. Ik was laatst in Afrika, en daar lopen alle vrouwen met zo'n doek, maar wel met het babytje op de rug. Het zag er heel stevig uit. Ik zou ook wel zo'n doek willen kopen, de beeb zit zo lekker tegen je lichaam.

    Alles even snel bijgelezen, ga nu even met de voetjes omhoog op de bank filmpje kijken. Man weg, kindje in bed en zak chips binnen handbereik, yihaaa!
     
  12. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Goedemorgen :)

    Nou het was hier weer 6.15. Gelukkig kunnen rekken tot 7.00 haha. De broodjes zitten in de oven en dan zo eerst maar eens ontbijten. Fijne dag allemaal.
     
  13. InLove

    InLove Fanatiek lid

    11 dec 2009
    3.707
    0
    0
    hier half 8 das dan beter dan kwart over 6 hihi. Als zo vroeg is sta ik op, loop erheen zeg dat t te vroeg is, midden in de nacht en dat ze nog moet slapen. Werkt hier goed :D Ideaal kind, hoop dat nr 2 net zo'n exemplaar is.

    Hier is t koopzondag in heerlen (woonboulevard) dus we gaan even naar de babyplanet. Even een gratis buikgroeimeter scoren
     
  14. jonibra

    jonibra Niet meer actief

    Goedemorgen,

    zijn we weer even.
    Hier gaat nog steeds alles goed:), nu maar wachten tot het Donderdag is... Weer een weekje verder en naar de vlos.
    Wel heel erg leuk, er zijn hier meerdere verloskundigen in de praktijk en we hebben deze keer de intake bij de vlos die 6enhalve maaand geleden de bevalling van mn dochtertje heeft gedaan.
    Hebben het er vorige keer al over gehad dat we als er een volgende komt goede afspraken moeten maken over het bellen als het begint enzo omdat ze vorige keer echt net op tijd was(had niet eens weeen om het het aantal minuten wanneer je moet bellen en ze zeiden dus ook: bel later maar even terug ook omdat ik het eigenlijk best nog goed volhield) daarna weer een wee en toen heeft mn vriend gebeld hihi toen kwam ze toch maar even kijken en ze (mn vriend en de vlos) konden alles echt maar net op tijd klaarzetten toen was mn meisje er al.
    ben dus wel benieuwd hihi zorige keer zeiden ze voor de grap dat ze hier rond de uitgerekende datum maar moesten komen logeren :p

    @ meiden met een draagdoek: leuk om te lezen dat er meer meiden zijn die ze gebruiken, ik heb er voor mn dochtertje ook 1 gekocht maar in dit dorp zie je er eigenlijk niemand mee lopen dus schijnt iets aparts te zijn.
    Vriend vind het ook maar een gek ding hihi.

    @ tessa81: was het maar waar dat ze dan nog lekker doorsliep, meestal wel een halfuurtje/uurtje nog een beetje lekker duffen tegen mama aan maar echt slapen... nee hihi
    Slaapt Mason nog wel lekker verder?

    @ sassie85: ik hoop dat je vader snel bijtrekt. toen ik wanger was van mn dochtertje kenden mn schoonouders en ik elkaar ook nog niet maar ze reageerden eigenlijk gelijk goed (schoonmoeder ging gelijk een handoek met beertjes opzoeken omdat ze toch iets zou geven hihi
    Nu zijn ze helemaal gek van mn meissie hoewel schoenpapa eerst ook wel even iets had van euh... das snel

    @ de meiden die zich dingen afvragen over het knopen van een doek: ik heb de tricotslen en vond de uitleg hier : http://www.babyplezier.nl/handleidingen/draagsystemen/tricotslen_nl.pdf
    wel heel erg duidelijk.
     

    @ all: fijne dag vandaag!!!

    Liefs mij
     
     
     
  15. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Hier was het half 6 geloof ik. Maar manlief en ik hebben het beleid dat zoonlief er op z'n vroegst om kwart over 6 uit gaat. Dan komt ie bij ons in bed en om kwart voor 7 krijgt hij een papfles in bed (als hij vroeg wakker is, heeft ie op dat tijdstip zo'n honger dat het met een bord absoluut niet gaat) en om 7 uur staan we op. Ik weiger om al om half 6 in de woonkamer te zitten :p Soms is ie zelfs nog eerder wakker dan dat...

    @ inlove: handig zo'n buikgroeimeter! Wij hebben het de vorige keer met een meetlint bijgehouden.
     
  16. InLove

    InLove Fanatiek lid

    11 dec 2009
    3.707
    0
    0
    Ja leuk hè op www.gratiz.nl staat een bon die je kunt uitprinten om zo'n buikgroeimeter af te halen. Erg leuk dus.

    Hier ook een klein dorp en toen ik de eerste keer met de doek liep had ik ook rare blikken. Net alsof ik iets heeeeeeel raars deed. Maar goed ze kennen t nu en ik heb zelfs al wat mama's aangestoken hier :D
    Trouwens een tricot slen draagt heel anders dan een geweven doek. Ik ben aant twijfelen of ik er 1 wil voor na de geboorte, daarna kan ik er niks meer mee maar dan kan ie mp op.

    Wat een weer hè? Hier echt veel regen en als die dan even weg is dan komt t zonnetje. Van mij mag de lente beginnen! Heb daar echt heel veel zin in!
     
  17. InCognito

    InCognito VIP lid

    19 nov 2009
    5.722
    0
    0
    Hee meiden!

    Ik ben er even niet geweest, heb ik nog iets belangrijks gemist?


    Begin de zwangerschap nu goed te merken, ben héél erg moe en sinds een dag of 3 licht misselijk en kan amper nog wat eten, komt wel goed, maakt ook allemaal niet uit :)

    Ik las nog iets over draagdoeken: Héél handig! Heb er nu één en ik ga er zeker nog een aanschaffen voor baby nummer2. Knopen is geen probleem, met 2 keer knopen het je het door hoor! Wij hebben het gewoon via de gebruiksaanwijzing gedaan. Een echte aanrader!
     
  18. InLove

    InLove Fanatiek lid

    11 dec 2009
    3.707
    0
    0
    wauw wat veel draagmama's echt zo leuk! Voel je je gelijk niet meer zo "raar" :p
     
  19. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ incognito; volgens mij heb je sinds je laatste post niets gemist :)
    En balen van je misselijkheid, maar gelukkig blijft het overgeven je gespaard. Hopelijk is het snel weer over :) En je bent in ieder geval wel duidelijk zwanger :D

    Wat een rot weer... Ik heb straks een meeting met de amsterdamse mama's van dit forum. Gezellig :)
     
  20. mink

    mink Fanatiek lid

    22 nov 2007
    1.996
    0
    0
    Hahah heb net gelezen en vergeet gewoon de helft :)

    Draagdoeken: ik denk dat ik het ook ga proberen.

    incognito: wat minder dat je misselijk bent. Hier ook met flagen, maar ja het hoort erbij...

    Inlove; wat leuk zeg!! kun je de groei bijhouden. hahah ik maak meestal een foto van mijn buik, maar echt meten dat doe ik niet. Bij zoe was ik op het laatst enorm hahaha ik ben zelf klein en weeg 50 kilo, maar ben 27 kilo aangekomen :$ dus ik ben benieuwd wat het nu gaat worden hahahah

    Sassie; ik hoop dat je vader snel weer leuk kan reageren. Hij wil natuurlijk zijn meissie beschermen, maar dit werkt natuurlijk averrechts.

    Wakker worden: zoe slaapt meestal door tot 7,00 uur en soms 7.30 uur. Dat is super.. Dan gaat ze rond 8.00 uur weer op bed en slaapt ze door tot half 10.

    Tessa; en heeft je ontbijtje wel goed gesmaakt?

    All; ik ga nu afronden en even strijken. Daarna soep eten bij mijn schoonouders en dan naar een kinderfeestje. Hahaha dacht dat dit feestje gisteren was, toch maar even op het kaartje gekeken en was het vandaag hahaha mooie actie weer!!

    Fijne dag allemaal :D
     

Deel Deze Pagina