debby,GEFEILICITEERD,je wachten is goed beloond.hihi.geniet er lekker van he?heb je de dig van cb ook al gedaan?
Goeiemorgen meiden Alles goed hier?? Wat is het toch weer rustig hier, ik kom telkens op het verkeerde moment geloof ik
Echoooooo!!! hahaha... ik ga er maar weer vandoor, mijn zusje komt zo met haar dochter op visite.. Kom vanmiddag wel weer spieken.. Fijne dag allemaal!
@ all, nou hier nog negatief hoor Wel allemaal vlokjes (zelfs een beetje draadachtig) in urine. Sorry voor de omschrijving. Zal dit zo;n schimmelinfectie zijn waar ik net over las? Heb dat nog nooit eerder gehad volgens mij. Ik hoop zo dat ik volgende week alsnog positief test. Denk het niet als ik aan het aantal keren klussen denk in de laatste 2 weken... Wel gemeen he hoe je lichaam signalen af kan geven en je daarmee kan foppen. Zina? Weet jij al meer? ik hoop het voor je!
ik maak mezelf gek... net weer negatief getest. Ik snap er nu echt niks meer van. Vals positief kan toch niet?
test je zelf zegt: Het is van belang op te merken dat het te vroeg testen (meer dan 4 dagen voor de te verwachten menstruatie) valt af te raden. Veel zwangerschappen (60%) eindigen voortijdig. Als je dan toch test met een "ultra gevoelige test" en ongesteld wordt, lijkt het net of je een miskraam hebt gehad (vals positieve uitslag). Toch is dit geen valse of foute uitslag omdat de zwangerschap officieel nog in het 'subklinische' stadium was.[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif] De huidige gebruikte term door medici is "biochemische zwangerschap".[/FONT]
Hoi allemaal, Hoe gaat het hier heb een druk weekend gehad haha. Ik moet pas 12 maart testen, dus duurt nog even. Ik heb wel iets raars wat ik nooit eerder heb gehad, namelijk met douchen als in me inzeep is mijn rechtertepel gevoelig en de linker niet apart toch? Debby, wat vervelend!!!
@debby.wat gek,nu ben je zeker helemaal bang geworden dat het toch neg is.anders haal je morgen even een ander merk test. @futuresounds,hoop voor je dat het niet doorzet. @chicken,ja,gek maar aan 1 kant,hihi.je lichaam is toch raar aan het doen als je zwanger wilt raken.vind je niet.denk dat je beter nergens op moet letten,want al die symptonen lijken toch op elkaar.hoop voor je dat het deze ronde raak is.