Februari Mama's 2008 Deel 3

Discussion in 'De mama's' started by Ariel, Feb 26, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Thirza02

    Thirza02 Fanatiek lid

    Jun 20, 2007
    3,703
    0
    0
    Leeuwarden
    Goedemorgen!

    Mike, gefeliciteerd met je 2de verjaardag! Maak er een leuke dag van!

    Mys, wat enorm balen van jullie brommers! Hopelijk krijgen jullie nog wat van de verzekering!

    Meeting, was dus een geslaagd dagje gisteren? Ik ben benieuwd naar de foto's!

    Fenne, heeft een leuke verjaardag gehad! Ook nog foto's gemaakt Wen? :)

    Dees, fijne vakantie!

    Hier, Aaron zijn koorts is nu aardig gezakt, van 39,5 naar 38,2. Hij werd vanmorgen ook wakker met een loopoor, dus hopelijk is nu de meeste ellende een beetje voorbij. Maar ik dacht dat een loopoor alleen voorkwam bij oorontsteking, maar volgens de huisarts vrijdag was er niets te zien... Nou goed. Ik hoop dat we nu weer op de weg terug zijn. Ik hoefde vannacht ook maar 2 keer mijn bed uit voor Aaron. Dus het begint er weer op te lijken!
    Hij zit nu vrolijk te spelen in bad.
    Verder hier vandaag een huishoud-dagje. En vannavond komen er vrienden te eten. Dus ook daarvoor even een lekker maaltje op tafel toveren!

    Iedereen een fijne dag vandaag, en ik kom zo nu en dan wel even spieken!

    Bye bye!
     
  2. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Hoi meiden,
    ik heb weer alles bijgelezen.

    Vooral genoten van de prachtige fotos van de nieuwste aanwinst Rosanne.
    Wat een prachtig meisje is het!

    MYS, wat een pech beide brommers weg! Soms worden ze gebruikt door kutjochies om te joyriden om daarna achtergelaten te worden ergens.

    Wat leuk dat sommige van jullie bij elkaar op verjaardagsvisite zijn geweest! Zo zie je maar weer hoe bijzonder de feb 2008 ´familie´ is.
     
  3. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Thirza fijn dat het met Aaron weer iets beter gaat, is toch lang ziek geweest arm ventje!
     
  4. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    @thirza wat fijn dat klein beetje beter gaat meid, een loopoor hoeft niet perse door een oorontsteking te komen bryan heeft ze ook vaker en nog nooit oorontsteking gehad
     
  5. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    zo cappucino op goede tijden afgelopen dus nu ff naar de winkel
    wat zal ik eens gaan oken vanavond
     
  6. maja82

    maja82 VIP lid

    Jan 30, 2007
    15,508
    1
    0
    Mogguh,

    Fijn dat Aaron zich weer wat beter voelt! Hopen dat de koorts nu gauw weg is.

    Mys, wat ontzettend k-u-t van je brommers zeg! Ik zou ook zoooo woest zijn! (moest trouwens eerst denken aan Dees' haar 'brommers' dus moest even 2x lezen:))

    Leuk dat de meeting geslaagd was!

    Wen geslaagde verjaardag dus, leuk zeg! Foto's?:)

    Hier alles prima. Druk weekend achter de rug en dat vond Lune gisteravond met naar bed gaan niet zo leuk.. Ze was nog helemaal hyper en over de zeik en wou dus niet slapen, arm kind. Heb geregeld met haar op de schommelstoel op haar kamertje gezeten, samen knuffelen. Gelukkig heeft ze vannacht wel goed geslapen en ze is nu naar het kdv, weer gewoon regelmaat zoals ze gewend is.
    Gister was wel gezellig met de 2 verjaardagen. Lune heeft zich ook prima vermaakt met de kindjes. Na de 2e verjaardag is mijn beste vriendinnetje nog even met ons meegegaan en hebben we nog een poosje gezellig gekletst. Lune is ook dol op haar en zei steeds 'Enne mee boven? Enne kusje geven?':D ('Enne' is trouwens Ellen haha!)
    Ik ben 'Enne' steeds aan het overhalen om maar gewoon aan te kindjes 'te beginnen'. Maar ze vindt het doodeng hihi..

    Eigenlijk moet ik heel veel huishouddingen doen vandaag maar ook ikkie is een beetje moe van het weekend:) Dus huishoudingen maar afwisselen met relaxen denk ik.. Heb trouwens nog steeds spierpijn van het laminaat leggen haha! Mijn broer gelukkig ook, ben ik niet het enige mietje8)
     
  7. maja82

    maja82 VIP lid

    Jan 30, 2007
    15,508
    1
    0
    Hmm, goeie.. ik moet ook nog naar de winkel. Denk dat wij aardappelpuree, spinazie a la creme en vissticks gaan eten.
     
  8. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    ik denk dat ik hutspot ga maken hebben we al tijdje neit meer gehad, en dan lekkere gehaktballetjes erbij
     
  9. Thirza02

    Thirza02 Fanatiek lid

    Jun 20, 2007
    3,703
    0
    0
    Leeuwarden
    Ow ik dacht dat het altijd een oorontsteking was dan. Toch fijn te weten dat dat het dus niet was! Dan had de huisarts het niet fout! :)
     
  10. Thirza02

    Thirza02 Fanatiek lid

    Jun 20, 2007
    3,703
    0
    0
    Leeuwarden
    Maja, fijn dat jullie weekend toch wel gezellig was. Volgens mij zag je er aan het begin van t weekend wel erg tegenop toch?
    En doe het vandaag maar rustig aan, je hebt je rust ook nodig. Morgen weer een dag voor het huishouden! ;)
     
  11. Thirza02

    Thirza02 Fanatiek lid

    Jun 20, 2007
    3,703
    0
    0
    Leeuwarden
    Spinazie eten is wel een goed idee voor vannavond! Stampot spinazie met spekjes!
    Of macaroni... Ik heb voor beide genoeg in huis! Ik denk er nog even over na! :)
     
  12. joma

    joma VIP lid

    Jan 24, 2007
    28,689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    goedemorgen

    zo hier al een hele dagtaak erop zitten..badkamer helemaal gesopt , gwen haar kamer, onze slaapkamer gesopt.s weer lekker fris bedden gelijk verschoond, mars moet over een uurtje werken dus ff boven aan de slag geweest,

    gwen is niet helemaal lekker , weer snotneus en hoesten niks eten, dus heb lekker op de bnk gehangen met mars en net in bad gedaan en gaat lekker zo haar bedje in...

    @ichy fijn dat jullie beide het ook geslaagd vonden,, haha en wat een rust in je huis met de slingers weg ken...het al te goed.

    @Thirza hopenlijk knapt hij snel verder op

    uhm eten ik eet boontjes en aardappels en tartartje met gwen



    Vanmorgen op de weegschaal ben deze week 2,3 kilo afgevallen:D

    zo ga gwen ff wat drinken geven en in bed leggen
     
  13. Thirza02

    Thirza02 Fanatiek lid

    Jun 20, 2007
    3,703
    0
    0
    Leeuwarden
    Ik had vanochtend de HA nog even gebeld over Aaron, maar de assistent zei dat het nu wel over moest gaan. Dat ik over 3 a 4 dagen wel kon komen als het dan niet verbeterd zou zijn. Nu ben ik weer gebeld door de assistend en de HA wil Aaron toch even zien. Nou vooruit dan maar ;). Is wel beter, ben ik ook wat gerust gesteld!


    Het nichtje van een vriendin van mij heeft 2 weken geleden een kindje gekregen, maar is nu plotseling overleden... Zo verdrietig. Ik weet niet waaraan... Het zal je maar gebeuren! :(
     
  14. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    jeetje thirza das toch het ergste wat je kan gebeuren of niet bah bah
    ben benieuwd wat de dokter zegt van aaron
     
  15. dwazie1980

    dwazie1980 VIP lid

    Apr 16, 2007
    8,750
    0
    36
    Hoi ladies..

    Hier even kort en bondig

    ICHY... just a hug

    Joma alweer druk geweest

    Dees have a lot of fun

    Maja... uitrusten van het weekend..

    Vivi heeft het lekker rustig

    nou ik ben weer leeg

    Ik zit nog na te genieten van het weekend.. en ben keihard aan het werk dus nu weer verder!!!!
     
  16. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    hmm heb slecht geslapen vannacht dus ga bryan ff in bed leggen en dan ook zelf ff uurtje liggen ff bijtanken en dan maar wat puinruimen hier want ziet eruit alsof er een bom ontploft is hahahaha
     
  17. sizzel

    sizzel VIP lid

    Mar 26, 2007
    9,547
    0
    0
    haaaai allemaal

    ben moe...

    Gister doop van Daan gehad. was super! Maar zoooo druk... 32 pers in huis.. + 5 kids.. beetje druk maar erg gezellig.. wat was ik blij dat iedereen naar huis ging... hihi...

    Nora heeft rond haar neus en mond allemaal bultjes.. misschien een krentebaard.. (lets hope its not!!) maar mocht dat dus zo zijn dan kom ik woensdag niet naar Enter aangezien het erg besmettelijk is..
    zou het wel jammer vinden.. maar nora heeft nu ook wat verhoging (38,3) En gisteren de hele dag ook al 38,5
    Dus ik kan nog niets met zekerheid zeggen. In ieder geval ga ik niet met een ziek kind op pad!
    hier het hele huis schoongemaakt, gepoetst gedweild enz.. was nodig na gisteren!!

    en wat een storm zeg.. jeej!! ging zoooo hard!! op sommige momenten dacht ik dat onze tuintafel van 175 kg zelfs weg zou waaien!! hahaha.. en toch vind ik zo'n storm heeeeerlijk!

    nu eerst koffie.. kids slapen en ik ga ff snel mijn mail bekijken!!

    ik verwaarloos jullie momenteel echt.. maar heb het gewoon druk..
    aankomende week weer werken.. zal wel wennen zijn na 7 maanden thuis te zijn geweest!! ;)
     
  18. sizzel

    sizzel VIP lid

    Mar 26, 2007
    9,547
    0
    0
    kben ff terug aan het lezen en las over een barbeque...... YEP!!! als ik vrij ben kom ik.... (shit joh.. moet donderdag werken.. wordt er steeds maar aan herinnert...)

    Deesje fijne vak!!

    Mrijn, alsnog van harte gefeliciteerd!

    euh......
     
  19. ichtus

    ichtus VIP lid

    Mar 5, 2007
    14,841
    1
    38
    gelderland(noord)
    SIZZ.. meid.. GEFELICITEERD met de DOOP van Daan..mooi moment weer...en idd.. na zo'n dag weer ff puinruimen.. lekker toch.. zie je resultaat van t poetsen...zelf geen schade van de storm??
    En NORA ziekjes.. bah.. hoop wel dat t woensdag weer over is hoor....wil jullie errrrrrugggg graag weeer zien....knuffie...(snap natuurlijk wel dat je neit met een ziek kind de hort op gaat hoor..)

    THIRZA.. nou dan iig even voor de zekerheid met Aaron naar de ha.. maar zal wel loslopen denk ik.. maar dat kindje zeg.. jemig.. t zal je gebeuren idd...vreselijk..

    DWAAS... big hug terug..

    JOMA.. zo heej.. ook al druk geweest.. lekkerrrrr... vanmiddag ff rustmomentje pakken??

    HIER: Ook lekker in de weer geweest in huis.. was weggewerkt..(moet nog 1 mand).. woonkamer gesopt, gezogen en gedweild...Zo boven nog ff met een zwabber erdoor..en dan vind ik het genoeg voor vandaag.. straks komt zwager met vrouw en kind nog ff voor Marijns verjaardag.. dacht dat ik alles al had gehad..whaahaha..Vanavond nog vergadering op school over koninginnedag...geen zin in, maar ach..t hoort erbij...

    lekker in de weer dus.. maar de zon maakt alles goed.. ik voel me heerlijk en voldaan....

    ik ga weer dooooorrr
     
  20. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    Mike gefeliciteerd!!

    Mys: jee zeg k-u-t van je brommers zeg!
    Thirza: Aaron weer iets beter gelukkig maar! En jeetje wat naar voor je vriendin, dat is echt je ergste nachtmerrie...
    Ichtus: fijne dag gehad gister dus!
    En Wen ook zag ik


     

Share This Page