Hallo Allemaal , Ik was benieuwd wanneer bij jullie baby's hun ogen verkleurde. Luuk heeft nu nog blauwe ogen met een beetje grijs. Ik heb groene ogen en mijn man bruine. Beide opa's hebben blauwe ogen. Zou nu toch kunnen dat Luuk deze kleur houdt?
Ja hoor Mijn man heeft groene ogen, zijn broer bruine en zijn zus blauwe, en ze hebben echt alle 3 dezelfde ouders Dus je kan er niet veel over zeggen, Sterre's ogen leken een tijdje groen, maar ze zijn nu echt knalblauw
het schijnt dat als de blauwige gloed uit het oogwit is verdwenen, dat je kind dan de definitieve oogkleur heeft. Bij Thije klopte dit wel, weet alleen niet of het toeval was... Oja, dat was rond de 4,5 maanden.
Mijn zoon is geboren met antraciet-kleurige ogen. Nu begint daar langzaamaan een beetje bruin in te kruipen (vanaf de pupil naar buiten toe; heel gaaf gezicht!). Volgens mij hebben kindjes rond 8 maanden hun definitieve oogkleur. Kan tot die tijd nog alle kanten op. 2 weken terug leek het er ineens op dat het bruin weer verdween, maar nu is het weer terug Zo apart....
Mijn dochtertje heeft blauwe ogen, en mijn man en ik hebben beide bruine ogen. Het kàn zijn dat meisjelief blauwe ogen houdt. Van de opa's en oma's heeft de helft blauwe ogen, mogelijk hebben manlief en ik gewoon allebei het blauwe-ogen-gen doorgegeven aan ons dochtertje. Maar het schijnt dat het tot een jaar kan veranderen.. Dochter is nu 7 maanden en 1 week.
Ik heb blauw grijze ogen en mijn man donkerbruine ogen. Bij de geboorte had Puck blauw/bruine ogen heel apart. Ik neem aan dat ze na verloop van tijd bruin worden.
Mijn ex had donkergroene ogen, ik heb grijsgroene ogen en mijn oudste dochter heeft staalblauwe ogen... De jongste heeft nog van die babydromers.. Ben benieuwd wat dat voor kleurtje gaat worden, zeker omdat mijn man en ik allebei dezelfde kleur ogen hebben...
Onze oudste zoon heeft blauwe ogen gehouden, vanaf geboorte tot nu. Hij is nu 19 maanden. Onze jongste heeft zo'n rare grijze/bruine ogen, hij is 3 maanden... dus dat zal nog wel gaan veranderen. Beide mijn man en ik hebben bruin/groene ogen. Onze oudste heeft de kleur van oma (mama) en opa (papa) en tante (papa) gekregen.
ze waren echt flink donkergrijs bij geboorte en inmiddels zijn ze lekker blauw.. dat is geleidelijk gegaan.
Hier precies hetzelfde! Ze waren antraciet-donkerblauwachtig en nu begint er vanuit de pupil een bruinige kleur in te kruipen. Dus ik denk dat ze bruin worden. Ik heb overigens blauwgroene ogen en manlief bruine.
Charlotte is geboren met heel donkerblauwe ogen, nu met 13 maanden zijn ze echt zwembadblauw, ik vind ze echt prachtig. Heb weleens gelezen dat het tot 2 jaar kan veranderen maar ik hoop niet dat dat hier zo is haha.
Ik ben ook steeds zo benieuwd tot wanneer ze kunnen blijven verkleuren. Dochtertje had hele felle blauwe ogen en nu licht blauwe ogen
Merel had de 1e 2 jaar staal blauwe ogen. Na 2 jaar gingen ze verkleuren naar grijs en nu komt er ook iets groenigs bij. Het kan dus alle kanten op nog. Geen idee wanneer ze helemaal klaar zijn. Mijn ogen veranderen nog steeds. Begon met blauw, toen wat grijs en groen erbij en nu komen er steeds meer bruine stippen in. Ook mijn haar is meegekleurd van goudblond naar bruin. Dat gebeurt nu bij mijn dochter ook.
Mijn jochie is nu 4 maanden jong en heeft nog steeds blauwe ogen. Ikzelf en mijn man hebben groene ogen dus ik denk dat zijn oogjes ook nog wel gaan veranderen.
Nou, bij mijzelf zijn ze pas na een paar jaar verkleurd hoor. Ik ben geboren met knalblauwe ogen en ik denk dat ik een jaar of drie was toen ze groen werden (mijn vader heeft blauwe ogen en mijn moeder groene). Mijn dochter had bij de geboorte donkergrijze ogen en nu heel lichtblauw. Maar ik sluit niet uit dat ze over een jaar ofzo nog groen kunnen worden.
ik heb bruine ogen papa heeft groene ogen opa blauwe oma bruin broer van papa blauw maddi had tot ongeveer 4 maanden blauwe ogen nu zijn ze blauw/grijs ben benieuwd wat de definitieve kleur wordt.