Februari 2010 mama's deel 4!!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by knorretje84, Feb 11, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    Wat heerlijk dat ie weer thuis is. Geniet er lekker van met zijn 3en!!!
     
  2. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Yes!!!!

    Dinand is weer thuis!!

    Gefeliciteerd Belliebel en Bellieman!

    Tóch nog op maandag dus :D Ben zó blij voor jullie!!!


    @ Guppekop: ik ben zelf helemaal niet ongeduldig. Het zijn de mensen om me heen waar ik gek van wordt. En dat had ik niet aan zien komen :(
    ik had mezelf er al lang op voorbereid dat de baby later komt en ook nu houdt ik er rekening mee dat het nog 10 dagen duurt.
    En die zijn zó voorbij!

    Had ik mijn omgeving ook maar wat beter ingelicht. Als dat zou helpen.
    Ben in staat om gewoon die mensen niet te bellen als de baby er is. De meest ongeduldige mensen lekker laten wachten :x
     
  3. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36
    Dat ze jou die speciale neusspray om sneller toe te schieten niet voorschrijven!
    Ik heb het in de eerste week gehad en dat spul werkt als een tierelier!
     
  4. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Dat is toch oxytocine?? Hetzelfde hormoon dat de weeën opwekt ;) zal ik...?

    Mmm nee toch maar niet zomaar gebruiken maar het is wel verleidelijk natuurlijk:p
     
  5. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36
    Nou, wat een verhaal net weer bij de babyplanet.

    Er zat een mevrouw met een baby van 8 maanden oud, met een helm op.
    Ze vroeg me hoe Lila slaapt, op de rug of op de zij.
    Ik vertelde haar dat ze in het ziekenhuis haar op de zij legden, en de kraam op de rug.
    Ik liet haar ook weten dat ik het wel af en toe eng vond, Lila heeft in de eerste week een keer een prop melk/slijm uit willen spugen, en kreeg een behoorlijke poos geen adem meer, ze liep helemaal rood aan en ik heb er huilend bij gezeten toen Frank haar rechtop tilde en het nog even duurde.
    De mevrouw vertelde dat ze hetzelfde met haar zoontje had gehad.

    Daarna vertelde ze over zijn helmpje.
    Doordat hij op zijn rug sliep en een steke voorkeurshouding had, was zijn koppie aan één kant scheef gegroeid.
    Ze heeft z'n hoofdje steeds gedraaid maar hij bleef maar één kant op kijken.
    Na een half jaar werd ze ineens doorgestuurd naar het ziekenhuis, helemaal in Nijmegen, waar ze nu wekelijks met hem naartoe moet.
    De helm moet hij 6 maanden dragen!
    Mede door die helm kan hij nog niet zitten, hij tuimelt om want hij is topzwaar.

    Mijn gevoel ging al uit naar de zijligging, zoals in het ziekenhuis, vooral na de slijm ervaring.
    Nu ben ik er na dit verhaal helemaal over uit, ik ga ons moppie tegen alle regels in vanaf nu op haar zij leggen...
     
  6. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36
    Het flesje staat hier hoor ;)
     
  7. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Groot gelijk. Zorg alleen wel dat Lila zich niet kan omdraaien zelf. Je kunt 1 hydrofielluier oprollen en met tape vastzetten. Je maakt gewoon 2 van die rolletjes, een voor in haar rugje en een voor haar buikje. Dan kan ze geen kant op rollen en is het sowieso veilig!

    Ik ga dat ook doen met deze beeb. ik deed het bij mijn 2 oudste kids ook.
    Wie weet slaapt Lila wel veel beter op haar zij!
     
  8. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Is het alleen op recept verkrijgbaar? Of zo te halen bij de drogist??
    ik weet niet of het wel oké is als je nog zwanger bent. Ik zal een googlen straks :p
     
  9. miffy11

    miffy11 Niet meer actief

    daar zijn jullie!!!
    heb me in deel 1 geloof ik ergens aangemeld, toen een half jaar zonder internet gezeten, een andere account nu en was jullie kwijt! nu per ongeluk t verkeerde knopje gebruikt, en ineens zijn jullie terecht :)
    hoop dat ik toch nog mag komen kletsen, ookal is het inmiddels al weer maart..

    even in t kort, Fenne is geboren op 1 februari, om 18.45, met 38 weken in het ziekenhuis, 2850 gram en 46 cm lang. qua voeding.. eh tsja: eerst fv, na 3 dagen toch bv, toen bv en fv, nu weer alleen fv. mijn melk is verdwenen, dus zal nu wel zo blijven :)

    vandaag voor t eerst naar cb geweest, alles oke, maar moet volgende week terug komen, mevrouw weigerde mee te werken aan de heuptest.. was het er niet mee eens om wakker gemaakt te worden en zo aan haar gefrunnikt te worden, dus krijste alles bij elkaar.
    wel goed gegroeid, 3545 gram en 50,5 cm al weer..

    hoop dat ik toch nog mag kletsen hier, ik zal jullie opslaan als favorieten, zodat jullie niet nog een x verdwijnen..
    ik ben er toch weer weg van, Fenne is wakker, dus even lekker kroelen, en dan is het al weer tijd voor greys..
     
  10. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Yeeeeaaaahhhhh Dinand weer thuis!! geniet er lekker van met zn 3en!!

    @ hier heeft Devin ook voorkeur als hij op zn rug ligt. Doe het nu om en om, ene keer op zn rug en de andere keer op zn zij met 2 rolletjes (1 voor zn buikje, en 1 voor zn rug).
    Zo de dag alweer bijna voorbij... pffffff. Net Devin ff lekker in bad gedaan, en ga hem zo ff voeden. Jaylinn ligt al lekker te slapen.
    Maar wat een boefje is dat zeg!! Hahah ze weet gewoon wanneer mama niet zo snel op kan staan... Doet de tv uit, of trekt de lades van tafel open... of boeken uit de kast. En als ik er dan wat van zeg, rent ze weg hahah. Zal wel weer een fase zijn... i hope so!!

    Nou meiden fijne avond, ik ga lekker bed/bank hangen en tv kijken...
     
  11. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    @ yes dinand weer thuis!

    @ jaylinn: super dat ze zo ondeugend is:D

    @miffy: welkom terug en nog gefeli! maar waarom zo vaak voeding gewisseld?

    @lila: zou het zeker gaan proberen! heb daniel ook langer op zn zij laten slapen dan "mag" ivm spugen. vond ik fijner idee dan dat hij spuug niet kwijt kon

    @jodelahiti: daarom zegt mn tante tegen bepaalde mensen ook altijd dat ze week later ofzo is uitgerekend...;)
     
  12. Prulleke

    Prulleke Bekend lid

    Jun 16, 2009
    719
    0
    0
    fm, succes morgen!!misschien vanacht nog???

    dinand weer thuis!!! goed zo ventje!!!geniet ervan bellibel!!

    tonka,fijn dat je zo snel kon komen! hopelijk gaat het nu een stuk beter!!

    lilalief, wat gek van die mevrouw. een voorkeurshouding die kunnen ze hebben ja,maar daar kan je zelf iets aandoen als je dat ziet. en dat ze elke week moet komen? weet dat levi van angel ook een helm heeft gehad maar die hoefde volgens mij niet steeds op en neer.
    het is een kwestie van goed in de gaten houden hoe ze steeds ligt. als je merkt dat ze een voorkeur heeft dan draai je het bedje. rugligging is gewoon veel beter voor ze. het is niet voor niks geadviseerd.
     
  13. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!

    Hee tuurlijk 'mag' je meekletsen hier!!! Waarom niet? Hoe meer zielen hoe meer vreugd toch!

    Fijn dat het goed gaat met Fenne en met jullie!

    Hier zijn nog 3 mama's die nog moeten bevallen! Ik, futuremama en nog iemand die eigenlijk niet veel post (ik weet niet meer wie).
    Verder zijn alle feb. beebjes al geboren!
     
  14. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Ja snap je twijvel maar denk dat ik ook voor de zijligging gaat met rollen voor en achter haar rug weet niet waarom maar denk idd ivb met spuchen dat het toch wat makkelijker is voor de baby. Maar iedereen moet doen wat hij of zij wil of voor kiest. Kiezen tussen twee kwaaden.

    Hier waarschijnlijk geen borstontsteking maar een buikvirus waar ik behoorlijk ziek van ben, Ondanks ik het niet fijn vind neemt me vriend wederom de nacht dienst voor zijn rekening, heb halve dag goed mee geholpen en hem zo veel mogelijk ontzien ondankt de kouden en warme koorts, De verlos is langs geweest moet meer rust nemen, ga het dus ook maar doen ondankt ik het niet zo fijn vind van wegen dat me vriend het niet zo langer trek elke nacht tot nu op zich te nemen, Hoop dat ik snel beter ben en dat ik meer mee kan draaien in het gezin.

    Vraag over kz dames over dat trekken en zo van de wond ja kan best lang aanduren, ben nu pas week verder dus kan nog niet voorspellen wanneer het wat minder pijnlijk gaat worden. Wel een kleine onsteking bij me litteken maar verder alles rustig.

    Groetjes weer

    En Belle geniet van de thuis komst van je zoon je hebt een zware tijd gehad neem de tijd om het te verwerken, want het is niet niks.
     
  15. sams

    sams Actief lid

    Dec 19, 2007
    120
    0
    0

    Ik ben de derde die nog moet bevallen...
    Morgen om 7.30 moet ik me melden op de verloskamers en wordt ik ingeleid! Dus morgen weer een mama erbij!
    Hopelijk wil het bij jou ook snel opschieten Jodelahiti...! Anders ben je zoooo alleen.
     
  16. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    :D Dan ben ik morgen de enige nog!! Futuremama wordt ook morgen ingeleid.
    Spannend Sams! Ik hoop dat het goed gaat en dat jij (en FM ook tuurlijk) zo snel mogelijk je baby in je armen kunt houden....

    Ik heb niet de illusie dat ik vannacht ga bevallen hoor!
    Ben ook een beetje met de maart mama's aan het meekletsen, toch wel lekker om nog over harde buiken en slijmproppen te kletsen ;)

    Sterkte! En geniet van het eerste moment met jullie kindje morgen!
     
  17. boni001

    boni001 VIP lid

    Mar 1, 2008
    6,548
    0
    36
    Twente
    Hallo allemaal. Hier nog even op de bank, we gaan er zo vroeg in. Lekker even bijslapen na de korte nacht van gisteren... Heb tussen de middag ook al een 1,5 uur geslapen, was ook al lekker.

    Allereerst: Belliebel! Super nieuws van jullie kant. Nu lekker als gezinnetje genieten. Dikke knuf voor jullie.

    Mama25, leuke foto van Devin in de doek. Hier ook lekker naar buiten geweest met Mirthe in de draagdoek. Vind hem ideaal (zie dat jij er ook eentje hebt van draagdoek.nl).

    Evenstar, lekker die draagdoek hè! Ik doe haar meestal een jasje aan en mijn jas er half wat overheen, die kan onder de draagdoek wel dicht. Krijg zelf ook wel warmte mee van de doek, dus koud heb ik het dan niet. Anders wordt het ook zo'n dik pakket als ik mijn jas eronderaan doe.
    Maar net wat mama25 zegt, ik word steeds makkelijker met de doek omdoen!

    Ladytijger, super dat het zo goed gaat met Bram. Last van het litteken had ik ook na mijn ks (die had jij toch gehad?). Heeft nog wel een tijdje aangehouden. En hier ook nog steeds bloedverlies..

    Tonka, super dat de lk je zo goed kon helpen. En lekker dat douchen, gaan we hier binnenkort ook weer proberen.
    En heb je al wat gehoord van je zus? Spannend!

    Pnirmal, beterschap. Niet zo gek als je koorts hebt dat je je wat minder voelt. Zou dit idd toch bespreken met je vriend als je volgende week niet bent opgeknapt. En als je niet kunt slapen met haar bij jou op de kamer, kun je idd beter een andere oplossing zoeken.. Karishma heeft het meest aan een uitgeruste mama toch (voor zover dat uitgeruste mogelijk is met die gebroken nachten..).
    En mooie spam van Arun met Karishma!

    Dennismartine, hoop dat Steyn snel zijn ritme gaat omdraaien. Probeer het samen te verdelen zodat één van jullie elke nacht tenminste goed kan slapen. Slaapgebrek doet een boel met je!

    Jodelahiti: dikke knuf! Herken je verhaal zo erg van mijn vorige zs.

    Guppekop, ja dat is normaal die pijn. En je hebt niet niks gedaan als ik dat zo lees, vooral schoonmaken is wel belastend. Knuf voor jou!

    @voorkeurshouding: leg haar hier wel op de rug neer, maar vanaf morgen gaat ze overdag in haar ledikantje en 's nachts in haar wieg. Die maak ik dan als het ware andersom op (staan beiden met 1 kant naar de muur) zodat ze 's nachts andersom ligt als overdag (ze gaat toch met haar hoofd naar het licht liggen merk ik).

    Miffy, welkom terug en gefeliciteerd met Fenne. En wat is ze goed gegroeid!

    FM en Sams: succes morgen!
     
  18. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Dinand, welkom thuis!! :D :D :D

    FM, sterkte/succes en plezier morgen meid, voor het geval ik hier niet meer ben online!

    Oh ik moet voeden...

    Ik heb de hele avond een slapende Renske op schoot gehad, ben heeeeel benieuwd of ze 's nachts ook gaat slapen... maar goed hoe dan ook is evenstar blij want die kon Grey's Anatomy kijken :D
     
  19. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    @ all: Superlief al jullie berichtjes:), megaknuff:D.

    Hier ook net weer een voeding erop zitten. De volgende voeding gaat een flesje worden. Ik mag 3 keer per dag aan de borst voeden en de andere 4 keer krijgt hij het afgekolft en dan krijgt hij 80 cc met een half schepje nutrilon. Dit is om zijn gewicht wat sneller omhoog te gooien. Zou natuurlijk liever gewoon alleen maar borstvoeding willen geven, maar ach, als dit goed is voor me ventje, doen we het maar even zo.

    Morgen komt hier ook voor de eerste keer het CB langs. Die zou 2 weken geleden al komen, maarja toen lag dinand net een paar dagen in het ziekenhuis. Dat vrouwtje was wel onwijs medelevend en vond het verschrikkelijk erg voor ons. We zullen zien wat ze morgen allemaal te klagen heeft:p.
     
  20. BabyLove1

    BabyLove1 Bekend lid

    Dec 8, 2008
    898
    0
    0
    hi meiden sorry dat ik nu pas reageer zoals jullie weten ben ik eerder bevallen van een prachtige zoontje genaamd Leandro hij is nu 7 weken en 1 dag oud. ik heb daarna nog 2 dagen in het ziekenhuis gelegen had bijna 2 liter bloed verloren en was hartstikke bang als ik het wel zou redden men zoontje kwam wel goed op aarde dat ging snel alleen daarna wat er met me gebeurde dat was minder leuk ben flauwgevallen en nog is heel wat bloed verloren men baarmoeder wou niet krimpen alles met alles veel te veel maar kan nu gelukkig van men mannetje genieten en hoop dat jullie allemaal die bevallen zijn een fine bevalling hebben meegemaakt groetjes Babylove1
     

Share This Page