September mama's 2009 deel 2

Discussie in 'De mama's' gestart door merakli, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rensje

    rensje Fanatiek lid

    30 nov 2008
    2.079
    1
    36
    effe showen hihi.. ben wel erg trots op hem!!! vooral omdat hij het nu zo geweldig doet...
     
  2. Elizabethje

    Elizabethje Bekend lid

    19 nov 2008
    853
    0
    0
    He Rensje, lekker binkie hoor! Fijn dat het nu zo goed gaat!
     
  3. Elizabethje

    Elizabethje Bekend lid

    19 nov 2008
    853
    0
    0
    Pluk
    Hhahahaha....

    Mijnkleine; alles nog heel?? :D
     
  4. Andi

    Andi Fanatiek lid

    30 aug 2008
    2.451
    0
    0
    D'plo
    Zoooo, dames, dank jullie wel voor alle felicitaties!! :D

    Zal nog even fotootje spammen van mijn mannetjes..
     
  5. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.256
    4.486
    113
    SKATTIG 8):D die foto's van de mannen.

    Groetjes Anita
     
  6. mamatoB

    mamatoB Fanatiek lid

    15 jan 2009
    2.196
    0
    0
    @rensje
    Nou wat mij betreft (en wat de rest betreft ook vermoed ik, heel hartelijk groepje zijn we hier :D) ben je hier van harte welkom hoor, je bent toch ook september mama! :D
    Superschattige foto van Enzo!!!


    @ Andi: wat een enige foto!!!

    @ hier: nou, heb Britt om kwart over negen maar wakker gemaakt want haar derde fles had ze om half vijf al gehad. Ze had gelukkig geen verhoging meer, dus heb haar lekker in badje gedaan en daarna de fles gegeven om half tien. Om tien uur was ze alweer heeeeeel moe (gaaaaaaaaaapen en duimen :p) dus heb ik haar nog lekker geknuffeld en weer lekker in bed gelegd. Ik ben ondertussen ook kapotmoe, dus ik ga ook het bed in duiken! (zeker aangezien ik niet weet of ze vannacht doorslaapt na de tweede dag 4 flesjes)


    Welterusten allemaal!!!
    Dikke knuf!
     
  7. Elizabethje

    Elizabethje Bekend lid

    19 nov 2008
    853
    0
    0
    Lieve foto Andi!
     
  8. Jusi

    Jusi VIP lid

    4 mei 2007
    8.057
    2
    38
    Rensje, wat mij betreft ben je ook welkom hoor. :)
    En Enzo is een knappe jongen, maar dat kan ook niet anders met een septemberbaby. :D (Of augustus- oktober-baby ;)).

    Andi, wat een leuke foto van jullie 2 mannetjes! :)
    Echt 1 om aan de muur te hangen!

    Verder heb ik wel alles bijgelezen, maar ga niet reageren op iedereen.
    Ben nog vol in mijn hoofd namelijk... Mijn moeder en een tante zijn vandaag bij een paranormale vrouw geweest voor een consult. Ze mochten foto's meenemen van overledenen. Mijn moeder had dus foto's bij van mijn opa's en een tante.
    En mijn tante had ook foto's bij.
    Maar ze vroeg op een gegeven moment ook een foto van Kenji, die ons mam dus gegeven had.

    En zij wist dus serieus heel veel dingen over Kenji te vertellen, die echt heel treffend waren. Bijvoorbeeld dat ie een moeilijke start heeft gehad, maar dat nu alles goed met hem gaat. En dat ie schrikachtig is. Ook hoe zijn karaktertje is, wist ze te vertellen. En nog een heleboel dingen, die nogal privé zijn om hier te delen. :p
    Ze wist zelfs dingen te vertellen over onze hond! :$

    Dus ben erg onder de indruk, en kan het nog niet goed van me afzetten... Heb dan ook besloten om zo snel mogelijk ook een consult aan te vragen, omdat ik zelf nog vol 'vragen' zit, en zelfs Jurgen wil dan mee. Terwijl ie normaal gesproken erg nuchter is. :D Maar dat komt ook wel doordat zij o.a. tegen mijn moeder zei, dat ze mij moest loslaten, en dat ze zich ook niet druk hoefde te maken over onze relatie. Want die zat toch wel goed, en als ze zich teveel met ons zouden bemoeien, zouden ze ruzie krijgen met Jurgen.
    Dus Jurgen was erg verbaasd dat zij die dingen ook wist zeg maar.
     
  9. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    @pil: nee dank u. Ik heb er echt teveel last van een een spiraal zie ik ook niet zitten. Dus ook hier condooms. Het is niet anders.

    Sofie: als je op bestelling mutsjes haakt...dan heb ik wel belangstelling :)

    Zoo rensje: dat was erg pittig voor jullie zeg! Wel fijn om te lezen, dat het nu beter gaat met de kleine man! Ohhh...wat een lekker menneke! Is ie al uitgehuwelijkt :D?

    MijnKleine: dank voor de knuffel..kon um wel gebruiken!

    Pluk's nieuwe hairdo heeft ook zeker mijn belangstelling. We wachten op foto's :)

    Andi: wat een leuke foto van je twee kanjers..

    Jusi: apart he..zo'n fotolezing. Sommige mensen zijn daar écht supergoed in! ben benieuwd wat jouw consult je zal brengen.

    @slapen enzo: ik zie allerlei tijden voorbijkomen. Hoe doen jullie dat? In het KDV laten ze Roos aangeven wanneer ze wil slapen. Meestal is dat de late ochtend een korte tuk, begin van de middag ook een korte en eind van de middag wat langer. Bij mij gaat ze na een KDV dag rond 19 uur op bed. Bij opa en oma wordt ze gewoon na de lunch op bed gelegd en slaapt ze een anderhalf uur, tussendoor doet ze hazenslaapjes en ik ben altijd laat thuis als ik bij mijn ouders was ( daar eet ik ook) en dus ligt ze dan pas om gemiddeld 20 uur op bed. En dan elke ochtend er weer om half 6 uit. Meestal slaapt ze door of komt ze één keer voor een voeding, alleen op dit moment niet.

    Hier een echte rampennacht. Van alle stress en vermoeidheid keldert mijn productie, terwijl ik juist nu nog even de BV moet doorzetten totdat Roos de fles of de lepel ( weer) goed neemt. Maar het is zo belabberd gesteld met de voeding aan het einde van de dag, dat ze bleef vragen om de borst. Dus kwam ze om 18.30, 20.30, 22.30, 00.30, 3.30, 5.15 en 6.30 uur voor een voeding. Want zij raakt kennelijk ook niet vol genoeg om door te slapen.

    Ik KÁN niet meer. Als het zo blijft gaan, dan val ik voor de week voorbij is compleet in duigen. Ze compenseert volgens mij enerzijds dat wat ze overdag niet krijgt, en daarnaast denk ik dus echt, dat er minder productie is. Je zou denken dat ie na zo'n dag van veel drinken zou stijgen, zeker omdat ik zondag ook al veel vaker had aangelegd. Maar voorlopig is dat niet het geval. Ik overweeg nu echt om te kijken of mijn HA domperidon wil voorschrijven, want ik heb echt mijn rust nodig 's nachts. Mijn nacht is al zo kort.......en ik kan gewoonweg niet goed functioneren nu. Door de vermoeidheid is mijn belastbaarheid klein en ik kan nu geen ingewikkelde dingen aan zonder een lichte paniek te krijgen. Lastig, want ik heb in mijn werk juist vaak met heel complexe dingen te maken en soms helaas ook met enorme zeurpieten. Dat kun je dus niet hebben als je doodop bent. Maar goed....het zal vast wel weer beter gaan...het móet gewoon op korte termijn weer beter gaan. Voor Roos en voor mij.
     
  10. mamatoB

    mamatoB Fanatiek lid

    15 jan 2009
    2.196
    0
    0
    arme meid, ik kan me voorstellen dat je op bent. Zijn er nog alternatieven te bedenken? En ik wil natuurlijk niet anti BV overkomen, (want ben zeker niet anti BV!) maar is stoppen voor jou een optie? Om meer rust te krijgen voor jullie? Ik weet dat dat zeker de laatste noodgreep zal zijn, maar op een gegeven moment moet je toch aan rust voor jezelf en je kindje denken . Ik hoop voor je dat er nog alternatieven zijn zodat je toch nog door kunt gana met de BV zonder dat het ten koste van je gezondheid gaat.

    Qua slapen: Ik kijk altijd gewoon wat Britt nodig heeft. Gisteren op het KDV was ze heel veel wakker geweest,d us toen we thuis kwamen heeft ze nog een uurtje in de box gespeeld en toen heeft ze aan een stuk door geslapen tot negen uur, en daarna ook meteen van tien tot ik vanochtend haar wakker maakte om 07.00 uur. Het verschilt bij ons dus nogal!

    dikke knuf,
    mamatoB
     
  11. sofie28

    sofie28 Fanatiek lid

    30 okt 2008
    2.290
    0
    0
    goedemorgen!

    rensje:welkom bij de september-mama's!!
    ach wat een schattig manneke die enzo!!

    andi:hoe krijg jij toch altijd zulke mooie foto's getrokken!!??
    ons noa blijft nooit stilzitten!
    knappen mannekes!!

    mamatob:als ze koorts zijn of ze voelen zich niet goed,slapen ze zowiezo meer hè

    jusi:ik krijg daar kriebels van als iemand vreemd vanalles weet over ons!
    en ik weet nu echt niet of ik zoiets moet geloven of niet,de ene keer dank ik ja er moet toch iets zijn en de andere keer denk ja das zever.

    hellen:ik wil gerust zo'n mutje maken,maar dan is het wel andere wol,want dit is katoen en dat rekt niet en wol dan weer wel,maar dit is helemaal aangepast aan het hoofdje van noa en als jij ook zo èèntje zou willen in katoen,dan weet ik niet zeker of dat wel voor roos zou passen,snap je??
    en de kleuren kan je dan zelf kiezen.

    ik snap wel dat deze week super vermoeiend is voor jou!!
    maar nu dat roos al bijna 6 maand is heb je een keuze hè of stoppen met bv en overgaan op flesjes of volhouden en uitgeput bv geven,maar die keuze ligt vooral bij jou,jij moet je er goed bij voelen.
    ik vind het nog altijd heel knap van je dat je het zolang al geeft,ik kon dat niet zolang!
    dikke knuffel!

    hier alles zijn gewone gangeteje,niks belangrijks te melden!
     
  12. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Goedemorgen!
     
  13. 5Mare5

    5Mare5 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    3.694
    0
    0
    Ede
    goedemorgen,

    @hellen: ik ben best wel pro bv dus als ik echt iets erover zou zeggen dan zou ik zeggen ga door, maar jij moet natuurlijk zelf inschatten hoe en wat. zou stoppen met zelf voeden de oplossing zijn? als zij echt mamahonger heeft wordt dat alleen maar erger als je gaat stoppen met voeden want dan mist zij deze momenten ook nog eens.
    ik zit me af te vragen of jij je niet ziek moet melden. ik weet dat dit niet altijd even makkelijk gaat, maarja straks zit je er echt helemaal doorheen en kan je niet meer functioneren.
    ik denk iig dat je niet meer langer moet wachten met de ha vragen om domperidon. misschien helpt het heel snel en ben je van het gezeur van de productie af.
    ik wil je iig een hart onder de riem steken. houd vol! en darmee bedoel ik gewoon dat je het goed doet als moeder en dat je echt trots mag zijn!
     
  14. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Dank voor het meedenken dames.

    @mamatoB en Sofie: ik wilde ook gaan afbouwen, maar zolang Roos geen flessen accepteert van anderen ( al dan niet met MM of KV) is dat dus geen optie. Want dan drinkt ze dus niets! Daarom kreeg ik juist het advies om door te voeden totdat de flessencrisis is opgelost. Pas dán kan ik overwegen om af te bouwen, zoals ik van plan was met 6 maanden. Want het valt me méér dan zwaar om met een fulltime baan borstvoeding te geven, mede, omdat die dus ook niet echt soepeltjes loopt. Als het echt lekker was gegaan, had ik zeker nog overwogen om een tijdje door te gaan.

    Mare: ik ga de HA maar eens bellen. Ik heb natuurlijk geen idee of hij er voorstander van is om het voor te schrijven. ik heb gelezen, dat er ook best nog tegenstanders zijn van het gebruiken van medicatie om de BV op gang te krijgen of op peil te houden......

    Ziek melden is geen optie. Mijn baan is nu zeker juist superbelangrijk. Alleen dan kan ik net rondkomen en ik wil echt geen gedoe. ik heb tijdens mijn zwangerschap ook al veel ziek geweest door de bekkenproblemen en ik wil niet alle good-will verliezen die ik nu nog heb. Ze komen me al best ver tegemoet, vind ik.

    Wordt vervolgd!
     
  15. brusje

    brusje Fanatiek lid

    26 dec 2008
    2.625
    241
    63
    Dat komt omdat je meisje ouder is, dan heeft ze echt bij voeding nodig, mijn meissie heeft dit ook als ze savonds niet goed eet. En als ze echt slecht eet komt ze soms om het uur. Maar savonds is ze ook moe en eet ze soms ook slecht.
     
  16. mamatoB

    mamatoB Fanatiek lid

    15 jan 2009
    2.196
    0
    0
    Hey meid,

    Meid ik voel met je mee!

    Ik heb eens even wat dingen voor je opgezocht op internet qua 'hulpdiensten' die je eventueel nog kunt bellen / mailen over BV problemen:je weet maar nooit wie nog goeie tips heeft!

    www.lll.borstvoeding.nl/
    Borstvoedingsorganisatie La Leche League geeft informatie en ondersteuning aan vrouwen die borstvoeding (willen gaan) geven.

    www.vbn.borstvoeding.nl/
    De Vereniging Borstvoeding Natuurlijk (VBN) biedt hulp, steun en informatie aan ouders over het geven van borstvoeding aan zuigelingen. De vereniging organiseert voorlichtingsbijeenkomsten, geeft foldermateriaal uit en heeft een telefonische informatiedienst.

    www.zvb.borstvoeding.nl/
    De Stichting Zorg voor Borstvoeding is een landelijk informatiecentrum over borstvoeding.

    Informatiecentrum Borstvoeding, Gezondheidscentrum Filmwijk
    Greta Garboplantsoen 1
    1325 HE Almere
    Telefoonnummer: (036) - 54 54 340
    E-mail: infoborstvoeding@zorggroep-almere.nl
    Nieuw: Je kunt ook via e-consult vragen te stellen aan de lactatiekundige! Dit kan via 'Vraag uw hulpverlener'
     
  17. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    AAHHH wat zijn jullie toch lief!!!

    Ik heb nu een hulplijn in de vrom van mijn huisarts. ik heb hem net gesproken en er blijkt zelfs tegenwoordig een speciale prolactine verhogende neusspray te zijn. Die kan ik vanmiddag ophalen in de apotheek! Ben zo benieuwd!
     
  18. 5Mare5

    5Mare5 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    3.694
    0
    0
    Ede
    dat klinkt goed hellen, ge;ukkig wil je ha meedenken
     
  19. Madwin03

    Madwin03 Actief lid

    15 okt 2009
    342
    0
    0
    NULL
    NULL


    Grappig dit liedje zit nu ook in mijn hoofd.
    Ons zoontje kreeg vanmorgen een draagbare CD/radio en daar moest de CD van K3 in...

    Ik zit op mijn werk, dus ik weet niet of ik veel kan reageren, maar ik kijk zo nu en dan tussendoor wel even.

    Ik wil wel Hellen even een hart onder de riem steken. Want ik denk dat ze dat heel erg nodig heeft!!!

    En ook Franceska met haar zieke mannetje!

    KNUFFFFFFFFFFFFFFFFFFF voor jullie alletwee!!!
     
  20. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Zo ben weer aan het oppassen. 1 van de kids slaapt nog dus ff tijd om te beppen. Ik lees alleen de laatste 10 pagina's terug hoor. De rest is echt niet te doen op me mobiel.

    Hier heeft Noah ook onwijs last van tandjes krijgen. Veel kwijlen kauwen, piepen en 's avonds slecht in slaap komen. En volgens mij ook nog is midden in een sprong! Daar gaat me nachtrust! :(

    @ Mare wat heb je een ontzettend leuke avatar!

    @ Fransesca hoe is het nu met je mannetje?

    @ Hellen, heb je al geprobeerd van fles te wisselen? Als je wil kan ik met de etos zegels ook een difrax fles met brede speen en een tommee tippee fles mee sturen. Dan zou je alleen zelf ff de spenen moeten kopen want die heb ik niet. Dat was namelijk bij Rosalie het probleem die wilde van het ene op het andere moment dr fles ook niet meer. En dat lag bij haar dus aan de flessen speen.
    o ik zie net dat ze gister weer uit de fles heeft gedronken :)

    @ Torties, o bah de tandarts! Ik moet ook weer maar ik wil niet! Fijn dat het feest voor je vader geslaagd was!

    @ Rensje, kom gerust binnenvallen hoor! Gezellig! Zie dat jullie het ontzettend lastig hebben gehad in het begin. Gelukkig kunnen jullie nu genieten!

    @ Meeting, dames die willen meeten, kunnen jullie mij even een pb sturen met je email adres? Dan kan ik het in datumprikker zetten en dan kunnen we gaan kijken wanneer we waar naartoe gaan!
     

Deel Deze Pagina