He Marjon, je spuit na je eten en toch gaat je suiker nog omhoog? That's weird. Eet je wat anders? Is je lichaam jou aan het gebruiken als voorraad?of te wel val je af en zou je misschien meer moeten eten? Niet leuk dat je je er aldoor zo rot door voelt!
Marjand succes met je gesprek straks ik heb morgen gesprek zie er ook erg tegenop maar goed moet maar dan ben ik er sneller van af. Yes ik begin ook ziek te worden volgens mij ben mega verkouden. Verder niet bijgelezen hoor jullie hebben veel ste veel gekletst Wie kijken er gtst???
Had vrijdag wel verwacht dat hij terug zou komen, aangezien Barbera een afscheidsbrief schreef aan hem en charlie gericht Maar was wel een leuke verrassing hoe hij binnen kwam
Ik ben benieuwd naar de uitzending van a.s. vrijdag... De 4000e aflevering! Die zou toch behoorlijk spannend worden
Verhuisbericht!!!!! Mei mama's 2010 deel 3! http://www.zwangerschapspagina.nl/bevallingslijst-forum/194689-mei-mamas-2010-deel-3-a.html#post6759907