juni 2009 mama's

Discussion in 'De mama's' started by McGyver, Jan 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Oh dat is wel minder. Maar ja je kan wel altijd gewoon eerst proberen om af te vallen (is moeilijk ik wil ook afvallen maar lukt nu ook niet). En van Emma ben je ook gelijk zwanger geraakt! Zie het positief en gewoon lekker vrijen met je vent joh. Komt echt meid. Ik heb verder niet zoveel verstand van al die dingen want iedereen die ik ken op 1 stel na is makkelijk zwanger geraakt.
    Hahah mijn ouders zeiden een keer over mijn zus en mij en andere donkeren mensen van die zijn zo vruchtbaar als je er al naar kijkt zij ze al zwanger hahah dus ja ik kan je verder ook niet helpen soryr
     
  2. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    mee eens
     
  3. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    Jul 24, 2008
    11,311
    0
    36
    *geeft debby even een schop onder dr kont ;)*

    lieve schat, de vorige keer was je toch snel zwanger? Je bent pas net bezig... dit was toch de eerste echte ronde?
    Maak je niet druk meid, komt vanzelf! (zeg ik die voor lieke ook zat te stressen omdat het ronde 1 niet lukte...... onvruchtbaarheid komt heeeel veel voor in mijn familie en ook in die van niek, dus zag de bui al hangen)
     
  4. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    Jul 24, 2008
    11,311
    0
    36
    :D bedankt, lief!
    Jason is anders ook een heel knap kereltje hoor! Lekker kleurtje, lekker ding :D
     
  5. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    ja ik weet het... maar het maakt me eigelijk niet zo veel uit hoe ik me daaronder voel of dat ik weer aankom als ik eenmaal zwanger ben :p

    maar ik zal jullie nu niet meer vervelen met mijn zwanger worden praatje ;)
     
  6. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    Jul 24, 2008
    11,311
    0
    36
    Vervelen? nee hoor, datdoe je niet!
    Wij laten je gewoon even met heldere ogen kijken hahahah
     
  7. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    goed zo meid, geef me maar heel veel schoppen haha.
    Stomme gestress is ook niet goed voor mijn cyclus.
    Ja dit is de eerste echte ronde, maar vorige ronde hebben we ook geen anticonceptie gebruikt (alleen toen geen ovultatietesten enzo gebruikt).

    Ik stress inderdaad voor niks. Ik ben 2 keer zwanger geraakt. 1 keer niet gepland toen ik een maand of 4/5 niet aan de pil was en slordig was met condooms en van emma de allereerste maand.

    Weet je wat het gekke is. Ik had helemaal niet zo een kinderwens, mijn man heeft me moeten smeken om zwanger te raken van emma. Maar vanaf de dag dat zij geboren is (letterlijk) heb ik een enorme drang in me voor een tweede.... kan af en toe nergens anders aan denken. Ik word gek van mezelf.
     
  8. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Deb je verveelt ons niet hoor!!! Vind het leuk dat je er over praat. En je wil gewoon graag zwanger raken, dan zou ik ook zo denken.

    @jolan dank je!! Ik zou alleen zo graag willen dat hij wat dikker wordt. Ik probeer van alles maar het helpt niet...
     
  9. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    even wat anders... emma is echt onwijs van haar slaapritme af.

    Wij zijn gisteren uit eten geweest en hebben haar bij mijn ouders gebracht. We hebben haar wel s avonds weer opgehaald en toen werd ze daar wakker van. Vannacht is ze om de 2 uur wakker geworden met veel gekrijs.

    Vanochtend heeft ze van 11 tot half 1 geslapen en nu ligt ze er alweer vanaf half 4 in. Ik ga haar straks maar wakker maken.
     
  10. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Moeilijk is dat he, toen wij hadden besloten voor een kleine te gaan had ik dat ook. Was er constant mee bezig enzo. En nu zou ik ook dolgraag weer een kindje willen, maar mijn verstand zegt dat ik het niet moet doen. Het kan nu ook niet, maar ik snap je gevoel wel hoor.
    (balen dat je zo ver weg woont!!!!)
     
  11. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    Ik vind hem juist lekker slank! Emma is ook niet zo een dikkerd, hoeft van mij ook niet. Als ze maar goed groeit!
     
  12. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    ver is ook maar relatief hoor sam! Wat is nou eigelijk een uurtje?
    Ik kan best wel een keer met de trein naar je toekomen hoor. En anders spreken we een keer halverwege af. Lijkt me heel erg gezellig!
     
  13. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Ja is goed Deb lijkt me leuk!! we pben er wel ff over oke?

    Emma is idd ook best wel slank maar goed ik hou wel van die bolle wangen hahaha

    Ik ga nu weer we gaan chinees eten om het te vieren:D
     
  14. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    Hey meiden!

    @Joyce: Hopelijk kunnen jullie er snel weer voor gaan. ik gun het jullie zo!

    @lau: Is het ook niet zo’n virale infectie als wat de huisarts eerst bij Keana dacht.

    @Emme: haha melkmonstertje is aan het afkicken :D hier nog wel zo’n melkmonster. Nog steeds 4 flessen. En daar geniet ze zo van.

    @Mac: lekker een vissie. Werkse vanavond en hopelijk knapt Bram snel helemaal op.

    @lau: soms voel je je zoveel beter als je even geld uit kan geven. En je hebt het toch besteed aan nuttig dingen ;) en even lekker bijkomen dit weekend. Goed plan!

    @Aal: Super goed nieuws!! Kzeitog :D whahaha super super nieuws meid! Jullie verdienen het!!!

    @Deb: joh wat een service. 6 testen nog wel? Allemaal van deze cyclus nog??

    @Mam: Natuurlijk ken ik je nog, al was het alleen al aan het huppelende konijntje :D
    Heeft Swen misschien last van verlatingsangst? Ik vind dit sprongetje ook het lastigste tot nu toe. Heel aanhankelijk, huilerig.. heel ander persoontje ineens. Heb ik jou op mijn hyves? Volgens mij niet? Eva had 4 tanden in 1 maand. Kan snel gaan ineens ;)

    @Debby: beste advies dat ik je kan geven is geen frisdrank meer drinken, maar water en extra water. En een vezelrijk dieet. Dit vult nl meer en ben je sneller verzadigt. En tja… bewegen, bewegen (en dan niet alleen in bed :D). En laat je door andere niet gek maken.
     
  15. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Dank je je(z)weettog hahaha
     
  16. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    Jul 24, 2008
    11,311
    0
    36
    Ik kan me je gevoel heel erg voorstellen hoor. Als je iets heel graag wilt, wil je het ook meteen!!!! Heel frustrerend. Alleen met zwanger worden werkt het helaas niet zo.

    Heb je een keer een abortus gedaan dan? (msischien heb je het al eens verteld, maar weet ik het niet meer)
     
  17. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    Jul 24, 2008
    11,311
    0
    36
    sam, ik heb wel eens een programma gezien over feeders ;) Die gebruikten een trechter om hun vrouw ( die heeeeeel veel kilo's wogen) lekker vet te mesten. Ze goten geloof ik zo vet erin.
    Misschien een idee;):p
     
  18. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    Jul 24, 2008
    11,311
    0
    36
    zelfde als hier. Lieke heeft ook van 10.30 tot 12.15 geslapen en ligt er vanaf 15.45 in en slaapt nu nog.
     
  19. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    Jul 24, 2008
    11,311
    0
    36
    he, ga jij nou zeggen dat lieke een dikkerd is ;)
    :p hahahhahaa
     
  20. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    hahah aaaah bah wat een ideeen weer nu ben ik echt weg
     

Share This Page