Onze dochter heet Marieke ook zo'n "ouderwetse' naam, ik vind het juist leuk, dat niet iedereen in haar klas hetzelfde heet. IK persoonlijk vind het veel leuker als Bloem of Bo. Pittiger.
Leuke naam, kan zeker nog. Ook samen met Mia, vind ik. En zoals al gezegd, vele malen leuker dan die nieuwerwetse, aparte namen. Soms denk ik wel eens dat mensen willekeurig een aantal letters uit het alfabet nemen en daar een naam van proberen te maken. Evengoed, als die mensen blij zijn met die naam, moeten ze dat zeker doen. Maar ik dwaal af.
Super leuke naam, en het kan absoluut! Lastig he uitspreekbare namen in het engels vinden? Ik woon ook in Engeland. We hebben uiteindelijk voor echt nederlandse namen gekozen, maar wel een beetje uitspreekbaar. Ik vind het voor hier ook een hele leuke naam!
Ja super naam . Tuurlijk kan het nog, waarom niet? Ik vind het een tijdloze naam. Wij hebben nu zelf ook voor een naam gekozen uit de tijd van de houten gulden
Nee, persoonlijk vind ik het niet meer van deze tijd. Er zijn zoveeeeeeeel andere leuke meisjesnamen. Succes! Gr. Dolfijn
Het kán zeker, zoals eigenlijk alles wel kan tegenwoordig.... Persoonlijk vind ik hem passen in het rijtje van Saskia, Sandra, Linda, beetje 'gedateerd'.
Is ook helemaal waar, het is alleen zo'n leuke naam vanuit het buitenlandse perspectief: echt Nederlands en toch niet te moeilijk uit te spreken. Enfin, we gaan uiteindelijk voor Femke
Helemaal eens met Loetje! Tegenwoordig heten alle kinderen hetzelfde. Saskia is leuk en origineel en lekker 'fris'! Gewoon doen dus.
Saskia? Nee vind het niet meer kunnen. Sorry. Zoë of Cloë doen het goed in Engels/ Nederlands toch? Misschien is die naam wel leuk... Past ook bij je andere naam.