Amsterdamse mama's to be

Discussion in 'Algemene clubs' started by blueeyes82, Jun 20, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. blueeyes82

    blueeyes82 Actief lid

    Mar 14, 2009
    132
    0
    16
    Peuterleidster op een creche
    Amsterdam
    Ik begin ook met inpakken denk dat ik ietsjes later ben misschien Bojan die eet nu.
    Tot zo
     
  2. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Hoe zal het met ladylola zijn? Ben zo benieuwd of ze al getest heeft :)

    Oh wij gaan ook bijna! Het is alweer 12 uur...
     
  3. Maia

    Maia Niet meer actief

    veel plezier!
     
  4. Waterlelie81

    Waterlelie81 Fanatiek lid

    Feb 7, 2008
    4,789
    620
    113
    Female
    Noord-Holland
    Zo...ik ben weer thuis...wat een plens regen komt uit de lucht he:$ poehh poeh

    Ik heb gelijk mijn joggingbroek aangetrokken en nu zit ik hier voor de laptop met een kopje thee:)

    Volgende keer afspreken als het warmer is buiten...zodat we lekker op het terras kunnen zitten!

    xxx
     
  5. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Ik ben tegelijkertijd met Tobe mijn bed in gedoken 8) Was wel even lekker ;)

    Vond het heel gezellig dames!

    Ladyloooola?
     
  6. Maia

    Maia Niet meer actief

    fijn om te horen dat het gezellig was :) :( ;)
     
  7. blueeyes82

    blueeyes82 Actief lid

    Mar 14, 2009
    132
    0
    16
    Peuterleidster op een creche
    Amsterdam
    Was erg gezellie dames!!!::))))
    Wat een regen tjonge jonge. Ik had het weer druk had een huis vol visite om mn schoonmoeder gedag te zeggen
    Wat jammer dat ze weggaat :((

    @ Maia. Echt jammer dat je er niet was :( Voel je al wel wat beter??


    @ Lola:(??????? :)))

    xx
     
  8. Maia

    Maia Niet meer actief

    ben jaloers hoor, had wel meegewild. M'n stem is ietsjes beter maar nog lang niet super (wel lekker rustig voor manlief ;)).

    Wanneer gaat je sm weg blueeyes? Morgen?
     
  9. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    Sep 19, 2009
    4,832
    1,234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Hi Meiden:D

    Hebben jullie het gezellig gehad met ze allen:D? Lijkt me vrijwel zeker van wel:D

    Hier een gezellig nacht gehad. Lag er om 6 uur in, maar het was reuze gezellig!! :D

    Ik heb een test gedaan, maar deze was negatief:( Ik ben ook nog niet ongesteld dus snap er niks van. Hopelijk zet het dan wel gauw door, want mijn cyclus zit nu op dag 33!! Baal er zo van, maar goed volgende ronde nieuwe kans...en gelukkig ziet Jasper nu ook in dat we fanatiek moet klussen in de vruchtbare week en niet het lot laten bepalen, maar het lot een beetje sturen!!
    Dus jammer genoeg geen spannend roze wolkerig nieuwtje:(

    @ Maia wat balen dat jij toch nog ziek bent:( Beterschap!!
     
  10. nina1982

    nina1982 Bekend lid

    Dec 30, 2008
    742
    0
    0
    amsterdam
    Hey Meiden,

    @ maia: jammer dat je er niet bij was!! Volgende keer maar weer..

    @ ladylola: jammer zeg... Idd weer goed gaan klussen deze maand. Gelukkig is dat niet het vervelendste werk hahahaha.

    Wat een rot weer gister he. Toen ik thuis kwam had ik nog een sportieve opleving en ben de sportschool nog even ingerend voor een Zumba lesje. Was erg leuk en daarna lekker eten gemaakt. Toen kwam er nog een vriendinnetje langs en daarna lekker in bed gedoken... pff en nu weer aan het werk!!

    Vond het wel erg leuk gister om alle mooie baby;s te zien. En Tobe.. want die is geen baby meer.. maar wat is die lief zeg!!
     
  11. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    Sep 19, 2009
    4,832
    1,234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Hier is het game-over. Op naar de volgende ronde:D

    Leuk hoor dat jullie gezellig samen hebben gezeten met de kids erbij. Had het wel mee willen maken hoor:D

    @ Nina wat fanatiek zeg nog een lesje Zumba:D

    Slp lkkr allen! Dat doen jullie denk nu al ;)
     
  12. Maia

    Maia Niet meer actief

    balen lola

    nou ik heb over 2 uurtjes een afspraak bij de huisarts. Mijn keelpijn is steeds erger geworden en zelfs ademen doet pijn inmiddels :( dus gaat niet geweldig hier.
     
  13. Maia

    Maia Niet meer actief

    Goedemiddag! Nou ik heb een antibioticakuur gekregen van de dokter. Waarschijnlijk is er van de vorige keer dat ik ziek was (2 weken geleden??) een ontsteking blijven zitten die dus die giga keelontsteking veroorzaakt. Maar hiermee zou de ontsteking weg moeten gaan.
     
  14. Waterlelie81

    Waterlelie81 Fanatiek lid

    Feb 7, 2008
    4,789
    620
    113
    Female
    Noord-Holland
    maia jeetje wat heftig allemaal!!! je bent zeker niet op je werk. heel veel sterkte met je keeltje:)

    hier opgelucht...kom net bij de tandarts vandaan, ik dacht dat ik van alles had maar gelukkig heb ik niks! geen gaatjes of tandvleesontstekingen. ik moet wel voor s nachts een bitje in tegen klemmen en knarsen! dus die kan ik de volgende keer ophalen...pfff ik=blij
     
  15. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ maia: oh vervelend! Ik heb dat ook een keer gehad. Ik kon toen zelfs helemaal niet meer praten, heb jij dat ook?

    @ waterlelie: hihi dat scheelt!

    @ ladylola: ik ga wederom heel hard voor je duimen dat het dit keer wel raak zal zijn :)

    Tobe heeft vandaag zijn bmr prikken gehad. Manlief moest met hem en hij moest toch best wel huilen. Verder is ie weinig qua gewicht gegroeid (100 gram in bijna 2 maanden, hij is nu 11450 gram) maar wel goed gegroeid qua lengte (3 cm, hij is nu 82cm). Dat was ook wel volgens verwachting aangezien ie nu veel meer beweegt. Netjes dus :)
     
  16. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    Sep 19, 2009
    4,832
    1,234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    @ Maia wat ontzettend vervelend. Hoop dat je je gauw weer beter voelt en de antibiotica zijn werk doet:D Beterschap!

    @ lelie een bitje in? Knars je zo erg? Wel fijn dat alles goed is:D

    @ Yukl thxx...dan hoop ik dat je nog op 3 april duimen hebt;) Deze maand met tempen begonnen om mijn ei te bepalen en hopelijk goed en op tijd klussen. Ondertussen voel ik me wel steeds zwaarmoediger worden. Ik voel me zo somber, maar goed ben ongesteld dus dan ben ik nooit zo in de stemming. Ik heb altijd een overkill aan hormonen! Jouw hormoontjes al aan de wandel of doen ze nog rustig aan:D?

    Fijn trouwens dat Tobe goed in de curve gaat:D

    Wel leuke tijden hier. Bovenbuurvrouw krijgt deze week een keizersnede dus dat zal gek zijn een baby boven ons. Me zus gaat over 2 weken met verlof over 2 maanden me nichtje, dus heb wel iets om naar uit te kijken qua baby's :D
     
  17. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ nina: oh ik zie nu pas dat ik ben vergeten op jou te reageren! Maar bedankt voor je lieve woorden over Tobe hihi :D Hij was ook wel erg zoet zondag ;)

    @ ladylola: haha hoe ga je dat doen met al je feestjes met harde muziek nu je bovenbuurvrouw straks een baby heeft? :p Misschien moet je een paar feestjes in de eerste paar weken plannen zodat de kleine er aan kan wennen (haha ok, dat zal je buurvrouw leuk vinden dat ik dit voorstel ;)). Tobe heeft de eerste paar weken door boorgeluiden heen moeten slapen (argh, ik dacht dat ik gek werd!) en het stomme is, is dat dat nu het enige geluid is waar ie niet wakker van wordt haha.
     
  18. Maia

    Maia Niet meer actief

    @Yukl: ja ik kan inderdaad niet meer praten. Lekker rustig ;)
     
  19. Waterlelie81

    Waterlelie81 Fanatiek lid

    Feb 7, 2008
    4,789
    620
    113
    Female
    Noord-Holland
    Hahah yukl, dat heeft Emma ook! Kan zelfs voor haar gaan stofzuigen...doet haar niets:(
    Bij ons was het ook een periode van boren van de buren..
    Maar nu is het gelukkig over..

    maia, nogmaals beterschap!

    Lola,

    iiiieeee...ik had in mijn vorige huis ook een klein kindje wonen. Schuin boven ons. En ik werd daar knettersgek van door haar gebrul (erg gehorig app)...af en toe dacht ik...gaat het wel goed daar???? Het heeft wel ruim 2 jaar geduurd:)
    Hiih ja, ik moet een bitje in. Ik ben...laat ik het zo zeggen...waarschijnlijk gestrest s nachts. En omdat het funest is voor mijn tanden moet het beschermd worden. Door het geklem zijn ook mijn tandhalzen bloot komen te liggen....ik heb onwijs pijn als ik eet of drink....had ik maar niet van die zure aardbeienmatten moeten eten:);)

    Verder.....het is een stralende dag vandaag!!!! Hier hou ik zo van!!! Over een half uurtje komt een vriendin van mij langs samen met haar dochtertje die 1 dag eerder is geboren. Ben benieuwd wat Emma van haar vind hihi


    Toedeledokie
     
  20. nina1982

    nina1982 Bekend lid

    Dec 30, 2008
    742
    0
    0
    amsterdam
    Hey meiden,

    Hier vannochtend naar de tandarts geweest en ik heb dus wel alles!! 2x wortelkanaal behandeling en 6 gaatjes :$!!! Schrok me een hoedje!!

    Gister de hele dag en nacht buikgriep gehad!! Dit is niet mijn week denk ik!!

    grt,
     

Share This Page