Hier is het fijn metaal voor roeland zijn werk en zijn bazen hebben zelfs op internet uitgezocht of ze iedereen verplicht vrij moesten geven en dat was dus niet zo dus mag iedereen gewoon komen werken. Vind het zo belachelijk!
hahaha Roeland is Julian aan het leren koffie te zetten. Julian dikke lol maar denk niet dat hij volgende week al de koffie zet voor de visite
Ka: wat een schitterende kamer zeg!! Echt heel gaaf! Lijkt me interessant zo'n cursus borstvoeding maar hier in de buurt kon ik niks vinden helaas ikheid: hoe gaat het met je arm?? En slapen?? Caromama: jeetje wat een aso's in de krant!! Heb het gewoon weggedrukt want ik ging koken van woede!! AlRe: vervelend zeg van die ruzie... Hoe is het nu?? Het lijkt me ook niet niks om zo op elkaars lip te zitten zeg.. Zonzoo: je meld je telefoon via internet aan, dan krijg je de waarde te zien en kan je een vel uitprinten die je op een envelop kan plakken en dan opsturen. Ik krijg 96 euro voor die telefoon en zonzoo doneert dan 4 euro aan een goed doel.. Toch mooi meegenomen!! LadyZ..... Nog niks van gehoord?? Ann: balen zeg vandie vk!!! Dus als je flinke weeën hebt kan je daar naartoe zodat ze je ontsluiting kunnen meten?? Belachelijk!! Hier naar babyzwemles geweest maar al die spelletjes is Demi echt nog te klein voor.. (voorover met je gezicht in het water laten vallen... Ga haar een beetje een trauma bezorgen de eerste keer haha) daarna nog lekker even vrij gezwommen.. Demi + boodschappen weer 4 trappen opgetild omdat de lift stuk was.. Demi op bed gelegd en weer niet geslapen.. Is echt over vrees ik en vanmiddag hebben we met dekens, tafels, stoelen en van die kindertentjes heel de kamer verbouwd tot een grote tent!! En lekkr gedanst op de top500 uit de jaren 90 voel me vandaag niet meer zo sip en emo gelukkig hihi wat grappig iedereen naar de vk vandaag!! Ka/caromama: waar hadden jullie die pyama vandaan?? Zoek er ook nog 1!
Hahaha je zal toch raar op je neus staan te kijken!! Demi heeft zo'n keukentje en roept dan 'baakkie koffie?!?!'
Hoi hoi, Ben weer terug uit het ziekenhuis. Bloed geprikt, bloeddruk (veeeel te laag 80/45), ctg, urine en morgenochtend nog een echo. Ze dachten aan zwangerschapsvergiftiging, maar mn bloeddruk is dus te laag daarvoor en mn lever is goed volgens de waardes. Nu alles goed in de gaten houden en rustig aan doen. Gelukkig gaat het met de kleine goed, was lekker tegen de dingen van de ctg aan het schoppen hahaha
Zo hé da's inderdaad een lage bloeddruk. Maar wat vinden ze te laag de boven- of de onderdruk? En moet je nu ook minder gaan werken?
Fijn dat de baby het goed maakt!! Wat raar dat je bloeddruk zo laag is zeg... Geen oorzaak voor?? Vinden jullie die lindsey van de Pfaff's ook zo'n zeikerd?? Je ziet haar altijd alleen maar klagen en zeuren in die serie haha heb een nieuwe verslaving: kaneelthee
je bloeddruk was idd erg laag zeg maar beter dat het met je kindje goed gaat haha het is volgens mij algemeen bekend dat alle baby's tegen die ctg aan schoppen hier zwom hij er altijd voor weg hahah vond ik trouwens niet zo leuk moest ik nog langer aan dat ding liggen, maar voor de rest kan je heerlijk een half uur lang luisteren naar het hartje van je kindje en van alle bewegingen die hij/zij maakt
Ladyzorra, wat een lage bloeddruk zeg! Daar zou je hondsberoerd van worden! Doen ze daar verder niks mee? Wel fijn dat de rest allemaal goed is. Mirjam, hij was bij de hema. Dit is hem: HEMA - dames - nachtkleding - nachttop Ik heb een branderig gevoel van onderen. Snap er niks van. Heb gisteren mijn urine nog na laten kijken en had geen blaasontsteking. Kan je dat ook krijgen bij een schimmelinfectie? Heb verder eigenlijk nergens last van (naast de harde buiken dan)
Wat ik me afvroeg hè, waarom zit er op de plaatjes van de voedingstop bij de hemasite een zwangere buik?! HEMA - dames - mama basics - voedingstop
Denk omdat je ze ook zwanger kan dragen en na de bevalling heb je nog geen zin in strakke dingen..?? Thnx voor de link trouwens.. Die lindsey heeft wel lef, pas bevallen in een witte rok hahaha
Nee, ze doen niks aan die lage bloeddruk (weet niet wat erger is..), moet meerdere keren p/d eten, dropjes in huis hebben en tuc of pretzels. Ze hebben 'm 3x gemeten, zelfs de elektronische erbij gehaald, omdat ze het niet geloofde hahaha. Al met al ruim 3 uur in het zh gezeten..
@ Mirjam, fijn dat je je vandaag beter voelt! Ik ben met Lukas ook wel eens wezen babyzwemmen toen hij 6 maanden was en toen moesten we de baby opeens helemaal onder water duwen. Vond het zo zielig!! Maar heb het toch gedaan en hij vond het helemaal niet erg! Maar een kind van anderhalf voorover met het gezicht in het water laten vallen lijkt me ook wel een beetje zielig! Heb hier ook nog een oude telefoon liggen. Ga dalijk even op Zonzoo kijken of we er nog wat voor terug kunnen krijgen!!! Die pyama had ik bij Hema gekocht. Was nu in de aanbieding. Ik was volgens mij iets van 13,50 kwijt voor shirt met korte mouwen en broek. Oh, ik zie nu dat Ka al een link had gezet! En ja, ik vind die Lindsey ook een zeikerd. @ Ladyzorra, nou, dat is inderdaad laag zeg! Heb je daar nog wat voor gekregen ofzo? Wel fijn dat je lever enzo wel goed was. Ik vond het trouwens altijd vreselijk aan dat CTG apparaat. Ik werd er bloednerveus van! Dat kwam omdat Lukas ook altijd draaide en dan viel zijn hartslag weer weg en dan raakte ik in paniek. Dus op een gegeven moment hadden de zusters gezegd dat ik mijn koptelefoon op moest zetten en dan draaiden ze het geluid heel laag en het apparaat zelf zetten ze met de achterkant naar me toe, zodat ik het niet zag. Dat ging veel beter en lag ik niet zo te stressen!! Hoe bedoel je controlfreak!!!
Meiden, ik ben kapot van deze dag. Morgen beloof ik alles te lezen en te reageren. Sorry voor deze ego dag, maar wil jullie alvast welterusten wensen en een hele goeie nacht! Tot morgen!!
Ik vraag me af of het handig is zo'n voedingstop of dat een shirt met knoopjes of zoiets net zo handig is. Je kan het zo opzij schuiven lijkt me en dan zit je daar ook niet met een blote buik of je hele borst uit je shirt. Ben niet een beetje preuts ofzo Ladyzorra, kan het geen kwaad dan zo'n lage bloeddruk? Rustig aan doen hoor en lekker veel dropjes eten (het water loopt me al in de mond als ik eraan denk haha).
hihihiihih! Ja dat ook trouwens! Ze liet het me helemaal zelf doen, ze zei luister maar naar je lichaam, als je moet persen doe het maar gewoon. Ik mocht in bad bevallen en overal waar ik wilde, zelfs op de kop zei ze, als ik daar behoefte aan had. En matthijs heeft haar aangepakt de vk heeft eigenlijk alleen getoucheerd en gekeken of er geen navelstrengomstrengeling was. daarom zie ik ook zo op tegen het ziekenhuis, ben bang dat ze daar snel zeggen dat ze het gaan overnemen ofzo...
@Pamsie Verlof Jippie. Volgens mij ben ik de laatste die met verlof gaat op dit forum. Ik moet nog 4 weken werken. @babykamertjes Leuk. Kleintje ik heb dezelfde groeiboom. @Buikfoto's Mooie buiken en wat veel plopnavels. Ik heb daar geen last van. @Rooming inn. Bij Kaydee niet gedaan omdat mijn man bang was dat ze daarna altijd op onze kamer wilde slapen. Is me trouwens ook nooit aangeraden door de kraamverzorgers. @Mermaid Gelukkig dat de placenta niet voor de uitgang ligt. Wat vervelend van je schoonzus. Ik denk dat ze ook baby aandacht wil omdat ze zwanger is. @Mirjam De sfeer is wel iets beter vandaag maar ik merk dat mijn moeder terughoudender is. @Ann Ik heb juist het tegenovergestelde. Ik wil naar VK praktijk in Tilburg i.p.v. Dongen/Rijen. De VK in Tilburg kon ik altijd bereiken. Deze praktijk heeft telefonisch spreekuur op ma/di/wo tussen 1230 & 1330. Ik probeerde ze te bellen omdat ik niet wist door een verzette afspraak of ik in Dongen of Rijen moest zijn maar heb ze maandag 45 minuten lang proberen te bellen maar ik kreeg steeds een antwoordapparaat Dit naast een afspraak die ze voor mij wilde bespreken met 6 weken ertussen afgelopen week. Heb er niet veel vertrouwen in. Ook ik heb vandaag een echo gehad. Ook bij mij was de placenta naar boven gegroeid. Heb mooie foto's gehad. Het geschatte gewicht was 1900 gram. Precies volgens schema om met 40 weken een 7 ponder te krijgen. (net zoals Kaydee) Vandaag ook maar naar de Drukker geweest dat we nog steeds geen proefdruk hadden. Ze hadden hem wel binnen. Zitten mijn man en ik ze vanmiddag te bekijken staan er 2 fouten in. Mijn naam staat verkeerd ik heet Renata ipv Renate en er stond een woord te veel in. (omdat wij het geslacht niet weten stond er:" hij of zij" hebben ze het woord of laten staan) Ik heb gelezen dat een aantal geboortestickers hebben. Kan ik dat ook doen? Ik weet namelijk niet wat het word. Hoe lang duurt dat?