Ik ben het met roses eens, die luxe producten zijn niet nodig. De mensen die geld geven geven dit zodat mamabeer en haar gezin te eten hebben of dat er noodzakelijke rekeningen kunnen worden betaald. En cola en andere frisdranken zijn niet noodzakelijk, limonade of thee is een betere optie als je weinig geld hebt. Voor het geld van de cola had ze ook wat fruit of brood kunnen kopen. Als ik in het topic lees dan zijn er een hoop mensen die zelf ook het erg moeilijk hebben en toch iets geven aan mamabeer, die willen zelf ook wat extra`s. Dus zou heel goed begrijpen als mensen vallen over de luxe producten gekocht van het geld wat er is gestort. Wat mensen opsturen is een ander verhaal, mamabeer geeft niet aan hun op wat ze moeten kopen en alles wat ze krijgt toegestuurd is meegenomen. Die kunnen ook wel de kasten hebben nagekeken van wat ze nog uit het kerstpakket hadden staan of wat nog maar een paar maanden houdbaar is en normaal toch niet op komt. (misschien ook een goede tip voor de mensen die nog iets naar mamabeer zouden willen storten, kijk ook je kasten na ipv bijvoorbeeld 5 euro te storten, voor die 5 euro kan je ook een pakketje versturen via dhl)
ok meiden het word volgens mij nu gesnapt denk ik maar zullen we er maar over op houden wat een a product is en wat niet? dadenlijk word het een hele grote discussie en dat is niet leuk. We moeten het wel gezellig houden hier
OMG! Is dit nou de typische Hollandse bemoeizucht?! Hebben sommigen van jullie die foto met een vergrootglas geanalyseerd om vervolgens MamaBeer aan te vallen omdat ze een zak aardappelschijfjes heeft gekocht bij de AH? Ze heeft toch al gezegd, de "luxe" producten heeft ze gekregen en de rest bij de Aldi gekocht, op die aardappelschijfjes na. Ik denk dat MamaBeer zich al bezwaard en rot genoeg voelt in deze situatie zonder dat ze verantwoording moet afleggen voor letterlijk iedere cent die ze uitgeeft. Echt kinderachtig en volkomen misplaatst. MamaBeer, je mag zelf weten hoor hoe je mijn bijdrage uitgeeft, desnoods koop je er wèl een nieuwe auto voor!
mee eens! laten we het gezellig houden! Want hier schiet niemand iets mee op. Wat ook handig is om eerst even in te lezen voordat er een oordeel word gegeven. zo... ontopic!
ow shit betrapt nu moet ik morgen toch ff die ferrari op een andere parkeerplaats zetten als vera morgen komt grapje he
Hey, ik heb niet gezegd dat je een Ferrari mag kopen hè. Hooguit een Fiat anders wordt het veel te ahum..."luxe" hoor. De rest van het geld ga je maar bij de Aldi uitegeven!
Lekker kopen wat je zelf wil , het is nu jou geld en dat moet je besteden zoals jij dat wil , of dat nu a of b producten zijn , het is niet zo dat ik daar een luxe aan artikelen zie staan hoor
krijg ik bij die eend wel iemand die hem aanduwd? owja k kan geen auto rijden dus dan word het een auto voor naar te kijken
als je dan een autootje koopt, koop dan een trabant of zoiets, daar krijg je een gebruiksaanwijzing bij hoe je hem moet maken als hij kapot is
ik heb hier wel een pakket met aldie spullen klaarstaan om morgen te verzenden naar mamabeer hoor... ik dacht ook als ik nou naar de aldi ga kan ik er veel meer indoen... maar als je goed had gelezen heeft ze alle A merken GEKREGEN, en de b merken gekocht
Waar kan een mens zoch druk om maken zeg!! Geloof dat het nu toch wel duidelijk is dat er ergere dingen zijn op de wereld! Ze geeft op het moment al heel veel luxe op, mag ze dan alsjeblieft een glasje cola drinken van de Aldi! Mamabeer, ik vind dat je het super doet, ik zit al dagen te denken wat ik voor je kan betekenen, geld kan ik je helaas niet bieden, ik denk nog even en anders moet je maar een gil geven! Dikke kus voor jou! de rest van de meiden, super hoe jullie helpen!
@mamabeer, heb je nog iets nodig van luiers? doekjes? of ander verzorgingsspul? tandpasta? (noem maar iets) (en welke maat luiers?) je mag me ook pben. je mag me ook je rekeningnummer en adres pben (ik heb niet het hele topic gelezen, vandaar)