hier:gisteren echt een vermoeiende dag gehad seg,voor mij en voor noa! was wel leuk bij vriendin,maar de tijd vliegt zo vlug hè,we zijn zelfs niet in het stad geraak! en s'avonds de jongens naar de oma gedaan (weer een weekendje vrij) en om 20u kwam ik pas thuis,dus noa heeft echt niet lang geslapen in de dag. en het eerste wat ik atwas om 20.30u en dat was een pizza en die is er volledig ingegaan,zo'n honger!! we hebben gisteren de buggy omgebouwd en ze ligt er zalig in! als ze erin ligt,is ze zo aan het slapen,maar dan moet ik haar in de auto zetten in de m-c en dan word ze weer wakker en dat is wel vervelend,want zij slaapt niet verder. en deze ochtend wier ze pas wakker om 8.10u,dat was effe verschieten. het vervelende is dat haar schema helemaal in de knoei ligt,want madam wil haar fles pas een uur nadien dat ze wakker word,dus heeft ze om 9u de fles gehad en ben benieuwd of dat ze om 13u komt voor te eten,want zij kan gerust 5u tussen haar voedingen laten. groetjes
Hallo allemaal! Goedemorgen, @ eerised : Wat een leuke foto's van Linde! Wat een schatje is t toch! Die foto met die eendjes vond ik ook erg schattig, en dat badpakje, übercute!!! @sofie: wat vermoeiend allemaal !! Hoop dat ze vandaag weer lekker in haar ritme zal komen. @ mare: weer een vermoeiende nacht lees ik arme meid! Blij dat je niet lang hoeft te werken... En dat hebben jullie goed geregeld met de BV zo! Ideaal toch? @ hier: gisteren drukke dag gehad. Mijn moeder en haar vriend zijn de hele middag geweest en mijn moeder heeft Britt de luier verschoond, fruithapje gegeven en de fles gegeven en heel veel met haar geknuffeld, dus die heeft de schade weer even ingehaald ik was van plan om eens lekker laat op te blijven en na X-factor nog een film te kijken, maar om elf uur vielen mijn luiken al weer dicht! Ben zo moe de laatste tijd!!! En ik heb niet eens een echte goede reden om moe te zijn, aangezien Britt doorslaapt 's nachts, toch blijf ik zo moe! Ach ja, het zal wel de winterslaap zijn Vandaag weer een drukke dag; Ik ga me zo aankleden, dan naar de winkel, papa slaapt nog uit, boodschappen doen, vanmiddag mijn gelnagels gaan laten bijwerken, en vanmiddag later op de middag gaat mijn hubby een mooie kast halen bij mijn moeder die we krijgen. Erg fijn want miste boven echt een grote spiegel en bij deze zitten grote spiegels op de deuren. Kan ik eindelijk weer eens kijken of het eigenlijk wel staat wat ik aan heb voordat ik de deur uit ga Meiden fijne dag allemaal vandaag, ik probeer het bij te houden maar zal wel weer niet helemaal lukken xxx mamatoB
@ MamatoB, Linde is van mij hoor niet van Eerised.. @ Sofie, vind je Linde veranderd ja? vind ik niet.. alleen ze heeft nu behoorlijk wat haar gekregen, al is dat niets in vergelijking met jou noa.. Zo ik ben in de zaak en zit een heerlijk broodje rosbief te eten..
goedemorgen, wat kletsen jullie veel zeg.. @ikbenhetmaar: schattige foto's @sembem: gefeliciteerd!!!!!! hier: levi klinkt vol met slijm...hij klinkt steeds voller ga toch maandag maar ff voor de zekerheid langs de ha.. ga zo me kleine mannetje naar zn overgrootoma en opa brengen.. en dan gaan wij naar t huisje we nemen wat spullen mee (gisterenavond ook al geweest oepss haha) ff maten opmeten en sowieso vandaag laminaat halen... morgen ga ik naar overijssel ga eerst langs me opa en oma..me oma is ernstig ziek dus blijf er maar een uurtje en dan ga ik daar langs me oom en tante... zo ik ga er vandoor. en niet teveel kletsen he.volgens mij duurt het niet lang en is er een deel 4... groetjess..
ikbenhetmaar:ja,ik vind ze veranderd! ja kan zijn met haar haar hoor. niemand zal noa inhalen mat haar bos haar,daar kan ik volgende maand eens mee naar de kapper,want dat haar vanachter is keilang!
@ Sofie, oow spannend de 1e keer naar de kapper, Volgends mij is Kenji van mijnkleine ook al een paar keer geknipt toch?
morgen dames! hier een aardig goede nacht!! sem heeft van 21.00 tot 06.30 geslapen! is alleen tussendoor om 11 uur een keer wakker geweest! Vanmnorgen werd hij wakker van zen eigen hoesten! maar ik hoor al wel degelijk een verschil dus het gaat de goede kant op! Hij heeft ook een fles van 150+5 bijna leeggedronken dus das ook alweer een verbetering! nu hopen dat hij snel weer op de 180 zit en ook weer groente en fruit kan gaan eten! @ikbenhetmaar: werkse vandaag!! en wat een knapperd is die linde van jou he!! @sofie: is inderdaad moeilijk die bos haar van noa in te halen hihihi! ik moet zeggen dat sem zijn haar ook ontzettend hard begint te groeien! hij is alleen heel blond dus dan lijkt het minder! @fightforlove: wat naar van je oma!! wel heel leuk dat jullie het huis hebben en er lekker mee aan de slag kunnen! @mare: lekker gewerkt? ( voor zover dat kan hihihi) ik heb eindelijk de cd binnen met de foto's van de fotoshoot bij de v&D zal zo eens kijken of ik iets kan spammen!
@ Francescak, Dankjewel ik vind haar ook heel knap Wat heb jij gebruikt tegen Sem zijn hoesten? Ik heb haar bedje omhoog gezet en vicks gesmeerd en een hoestdrankje van vsm baby gebruikt en neusspray.. Nog meer tips? Ze klinkt nog steeds als een zeehondje..
Heerlijk zo'n nachtje sem, en nu doorzetten jongen! Fijn dat het weer beter met hem gaat Francescak, wat voel je je kl#te dan he, als je kleintje het zo moeilijk heeft.
ikbenhetmaar:ja kenji was geloof ik al 3x geknipt! en ja,linde is een knappe meid! wat je nog wel kunt doen is,een badje met zwitsal euchaliptus,dat hielp hier goed voor de nacht. francescakoh een goede nacht,super!! ben benieuwd naar de foto's!
ja,das echt moeilijk als je kleintje ziek is,maar je moet denken,ze worden er wel sterker door want ze bouwen een goede weerstand op hè
ik kom wel van belgie,maar het is de zwitsal met groene afbeelding op en die koop je gewoon in kruidvat of grootwarenhuis! eventjes een linkje van hoe het eruit ziet Zwitsal / Producten / Bad / Slaap Zacht Bad- en Douchegel Eucalyptus hebben ze dat bij jullie niet dan??
@ Sofie, nou dat ben ik niet met je eens, want ik heb de hele collectie zwitsal gekocht bij de kruidvat en heb deze toch echt niet thuis, dus de kruidvat hoef ik niet te kijken.. probeer straks de etos.