Hoezo sorry Ben erg blij juist dat we ongetwijfeld niet dezelfde smaak hebben! Vraag mij wel af waar jij je dochter(s) dan in kleedt.....
tja, ws heel saai, maar in betaalbare kleding van hema, c&a, v&d. krijg zeer regelmatig opmerkingen dat sophie er leuk uitziet.
Ik vind die jurkjes wel leuk, maar ik zie Jelina er echt niet in lopen. Daar is ze het type niet voor. Maar als ze echt een meisje-meisje was geweest had ze waarschijnlijk in de zomer ook wel zo'n jurkje aangekregen. Al vind ik niet alles mooi hoor, zo'n pettycoat vind ik niks aan Daarom is het ook fijn dat niet iedereen dezelfde smaak heeft anders wordt het zo saai op de wereld
ik vind de jurkjes echt geweldig, maar de oudste is zo lang dat de jurken echt ouwewijfig staan en de jongste is een soort bob de bouwer, die kan beter een overal aan Maar ik heb wel een setje van bonnie jean besteld voor haar Dus ik ben heel benieuwd hoe het haar staat, heb het inmiddels ook binnen maar ik wacht nog even op mooier weer
Ik bestel ook Bonnie Jean alleen NL (web)winkels vind ik te duur! en bij de ene is het 2 weken levertijd en de andere heeft maar 2 maten. DUS!!! ben ik op ebay gaan zoeken en als je een verkoopster vind die combineert ben je voor de helft van de prijs die ze bij American Dreamgirls vragen klaar. Je moet een beetje mazzel hebben met de douane, de ene keer is er niets aan de hand, de andere keer moet je betalen, is gewoon een keer mazzel de andere keer pech, ik laat er altijd gift opschrijven maar soms helpt dat gewoon niet.. Homepage - Girls Dress Shop Ik kijk op deze site (ook fijne maattabel!) wat ik wil hebben en zoek dan op ebay ze uit. Had nu een paar hele leuke outfits 7 voor nog geen 150 euro.. Ik vind dat ze in Amerika kids nog kids laten zijn zoals het (naar mijn idee) hoort, klein! Hier in NL zie ik vaak mensen hun kids kleden als mini volwasenen (giletjes, spencertjes, spijkerbroeken, sportschoenen (zoiezo megaslecht voor hun voeten) en dat is voor de afwisseling niet zo erg (je kan het allebei doen) maar ik ben beetje ouderwets en vind het nog leuk om een kindje echt kindje te laten zijn. Ik heb voor Miley ook een spijkerbroekje (1 maar haha) met hartjes dan wel erop!! en een spijkergiletje en hello kitty maar heel nederland loopt daar mee, soms wil je een beetje wat aparts en niet waar je de helft van je straat in ziet.
Nou idd voor het kraamfeest had ik setje van mijn ouders gekregen van lief en ze waren dik 70 euro kwijt (legging, sokjes, shirtje, vestje) dan ben ik nu heel wat goedkoper uit eigenlijk het enige gevaar is dat je teveel koopt Ik heb nu deze jurk besteld voor haar verjaardag ik vond die met stippen echter ook heel gaaf maar ik wilde combineren en deze met stippen stond minder op ebay (en die verkoper had geen andere leuke dingetjes)
en dit soort pakjes vind ik ook fijn (je kan ze als jurkje dragen (met luierbroekje eronder) of als tuniekje met bijpassende (bijgeleverd) broekje..
Zow.... dit is niet goed.... voor mijn inkomen dan.. hahaha... Gelukkig heb ik een super handige mams.. Die maakt veel kleding voor mijn kids.. En kan ik mooi zelf stof uitzoeken die ik leuk vind, patroontje etc en huppakee mams doet de rest...hihi..
Dat maakt toch niet uit, mijn zoontje heeft ook spullen "gewoon" van H&M want met spelen buiten gaat toch snel alles stuk. Maar ik bedoel, doe je Sophie wel jurkjes aan of alleen broeken?
nou mijn bob het bouwertje heeft doorgaans veel broeken aan. maar dat is gewoon omdat het bij haar veel handiger is. ze klimt overal op, en dan zijn die leuke mailliotjes en leuke rokjes en jurkjes zo kapot, ze speelt heel graag in de zandbak ook met slecht weer Ze heeft enorm veel kleding gekregen en die draagt ze allemaal af. Als ze straks wat minder wild wordt, dan probeer ik toch de leuke jurkjes en rokjes weer Want een meisje hoort inderdaad een meisje te zijn, zegt de mama van bob de bouwer
die verjaardags jurk had ik ook gezien. Ik vind het een super leuk merk bonnie jean, en rare editions vind ik ook leuk. Ik ga vanavond ff shoppen
OMG . Ik zie hier de meest briljante jurkjes voorbij komen. Wat ben ik blij dat ik ook een meisje krijg! Ik heb nu al een hele voorraad jurkjes in de kast hangen. Ik heb ook wel broekjes hoor, maar jurkjes moest ik gewoon ook hebben. Ik ga die Amerikaanse websites echt onthouden. @ Isademi: Jij koopt denk ik via de Amerikaanse E-bay?
Ja he.... Ik wil zelf ook leren kleding maken, maar nu heb ik er echt de tijd niet voor.. Maar kan zeker gewoon bij mams les volgen tegen die tijd.. Deze 2 pakjes heeft mams gemaakt voor mijn dochter voor de zomer.. View attachment 56853