jamaar misschien is het wel pas kind als hij onderzoek. en als zwanger hij 8 maanden de tijd voor dat opgeruim.... nou ja ik weet het ook niet meer.. ik kan je alleen maar adviseren te zeggen wat ik en cin en fem enz al hebben aangeraden. baby=onderzoek onderzoek=baby zwanger=tijd zat voor opruimen. so en nu boodschapjes smak!
je kan het best wegbrengen hoor, er mag wel 2 uur tussen zitten. misschien is dat een compromis? afspraak zou ik ook vast maken, eens zien.. aanstaande donderdag is een mooie dag! en nu houk op hoor!
boodschapse en ik kan het ook alleen maar zeggen tegen hem, wat ik al vaker heb gedaan maargoed ikke ga aan de opruim en de strijk
ben je zo droog tisch? IK OOK want ik heb al 2 maanden geen sex meer gedurfd! klingman begint me ook steeds meer aan te randen. denk dat het een dezer dagen toch maar eens moet gebeuren, als jullie het voelen schudden dan weten jullie wat het is! got waarom vertel ik dit. KOMT DOOR TISCHA!
@zuur: wat is dat toch voor rare ruilhandel steeds? Ik zou het niet pikken en meer ga ik er lekker niet over zeggen. @kling: ICSI wegens morfologie die blijkbaar voor IUI niet getest wordt. En veel D-cellen
@klingel hup sexxeh jij @tischa jij zelfde advies als klingel... @zuurtje hmm misschien een borisbeckerhuishoudster bij je mannetje doen (A).. hmm schijnt trouwens wel invloed op het zaad te hebben..
hahaha nooit gehoord van de huishoudster die dingen deed in de kast met boris becker en dat zij daardoor zwanger was geraakt.. omdat ze iets bewaarde in haar mond
@nai: PIES! seg je nu dat ik met tisch moet sexen?! @zuur: volgens mij bedoelt nai dat als jullie een lekkere huishoudster zouden nemen, de rommel wordt opgeruimd EN de zaadkwaliteit omhoog gaat? maar ik snap m ook niet helemaal hoor! trouwens, boris zegt dat ie alleen maar orale sex heeft gehad met die huishoudster in de bezemkast, en toen werd zij zwanger! ik heb clinton ook wel eens zoiets vaags horen seggen. iets met een sigaar. en toch vind ik clinton lief! got, waar gaat dit heen met deze praat? sorry hoor! ik kan er niets aan doen: 1. ik moet sex 2. ik durf geen sex 3. tischa begon 4. nai begon OVENSCHOTEL eruit! saved by the oven-bell.
nai: seg ik! gek mens! orale sex vind ik helemaal niet lekker trouwens. of zullen we het een andere keer dan tijdens etenstijd daarover hebben?
*schiet in de lach* Eetsmakelijk nai: jij bent ook een mafketel haha Maar, wél goed idee van je! Hup zuutje, in de bezemkast (wie heeft er tegenwoordig nog een bezemkast?!) en laat het maar eens over zijn met dat gechanteer van je mannetje. Opruimen=kindje. Moet niet gekker worden!
ik lig in een deuk hier huishoudster mag hier komen opruimen, kuisen mmar uit de bezemleerkast blijft ze uit nai ieuuuuuuuuuuuw opruimen vordert: 3 verhuisdozen bijna leeg (de laatste van de 3) die stonden al een tijdje in de eetkamer en ik wist niet wat er in zat, mannetje had ze daar gezet met de bedoeling om ze op te ruimen niet dus een hele hoop rommel en papieren om weg te gooien ik ga weer verder met weggooien
@ gabbel wat een opluchting. raar zou dat zijn geweest als je zwanger was maar dan dat het afgebroken zou moeten worden. gelukkig niks aan de hand. @fem wat een super nikita actie..fruitsmoothie in 2 minuten! @tandjes. hier nog geen @uitzieken.. nope, nog aan het kwakkelen.. ikke dan. eva is weer beter. eet en slaapt zoals ouds. geluuuukig! @yadi gefeliciteerd met je verjaardag @milk ooh 19mm das een goeie @juud fijn dat je er weer bent. ik had je sms gekregen maar zag dat smally mij voor was niet leuk dat je zo ziek was. @klingel zal kijken of ik de link kan terug vinden. inderdaad paars is de nieuwe wit hahaa de casual is juist zo dat je met dik buikkie inpas.. wat jij ook kies.. jij zal vast prachtig zijn!! @zonnebank. yes please.. ik wil ook wel een keer.. @fem he gatsie muis verhaal @zuurtje ik zou eigenlijk flink boos worden als pixman niet zou willen laten testen.. na zo lang proberen en met name als ik zoveel al zelf heb moeten doen en nog niet zwanger was.. ja sorry. mijn mening.. ik snap niet waarom je man zo moeilijk doet. wat heeft opruimen met zaadonderzoek te maken ? @pixman jarig vandaag. strakjes chocolade fondue en 'up' kijken