10 kilo afvallen wie doet er mee DEEL 2!

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door MamavEsmee, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lisje86

    Lisje86 Fanatiek lid

    26 jan 2007
    3.504
    0
    0
    mama!!
    ja die milkshake maar goed mag wel voor un keertje!

    vandaag mijn menutje

    O; witte boterham met snijworst en glas multivitamine light

    T; veel water

    L; 2 witte boterhammen met kaas en komkommer en thee

    T; fruit, water en cracker met jam

    A; Macaroni met champignons en prei

    zoiets wordt het vandaag en de calorieen zijn: 803

    zal toch wel wat meer worden maar dat is gewoon even wat ik denk dat ik eet!
     
  2. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Ik kom vanmiddag even reageren.. vriendinnetje komt zo en we gaan lekker wandelen in het bos. Het is koud, maar het zonnetje schijnt!

    ***

    Vanmorgen weer gewogen..:) Kon het niet laten.. ennnnnnnn

    77,4.. -0,5 sinds gisteren!!:D Totaal van - 13,6
     
  3. Emma29

    Emma29 VIP lid

    30 mei 2007
    10.467
    0
    36
    carnavaller !!
    hey meiden ik kom ook vanmiddag pas weer
    ik ga weer eens voor het eerst na tim zijn geboorte naar de sportschool !!
    hoop dat ik straks niet zo stijf ben dat ik niet meer kan typen ...
     
  4. nicole26

    nicole26 Niet meer actief

    Goeiemorgen meiden , heb super slecht geslapen dus ben niet helemaal fit maar goed , wel heerlijk weertje weer :D

    Gisteren mijn menu
    ontbijt , 3 plakjes vetarme ontbijtkoek
    lunch , 2 bruine boterhammen met 20 plus kaas en appelstroop
    avondeten , zelfgemaakte frietjes bij mijn ma met een bami :)

    had sávonds een verjaardag maar niets genomen alleen een glaasje cola zero ... gisteren nadat ik mijn meisje naar de creche had gebracht lopend , doorgelopen naar mijn ma en dat is wel een stukje , dat ga ik nu dus vaker doen nu het mooie weer aanbreekt ... het was heerlijk :)
     
  5. nicole26

    nicole26 Niet meer actief

    #2705 nicole26, 10 mrt 2010
    Laatst bewerkt door een moderator: 10 mrt 2010
    @ emma , succes met sporten , doe het gewoon lekker rustig aan de eerste keer en dan valt het reuze mee ...
    @ mamavesmee , gaat super he meis , nog ff doorzetten !!
    @ dimmel , je dagmenu ziet er goed uit :)
    @ jantina , lekker met de fiets nu erop uit ...
    @ debby , je gaat goed hoor , super !!
    @ moppie , dat snaaien heb ik ook weleens maar ik heb gelukkig niets in huis dus het word dan gezond snaaien ;)

    Ging me trouwens net wegen , staat er weer 78.4 terwijl het gisteren nog 77.7 was , ik word daar echt niet goed van , bijna 3 weken al op hetzelfde gewicht :(:( dit werkt dus echt niet motiverend ....
     
  6. Dani11

    Dani11 Niet meer actief

    pffff heb een baaldag gisteren chocolaatjes op, chips, koekjes heb echt een vreetbui gehad :( ik kan die knop maar niet omzetten en dan zeggen ze dan wil je ook niet echt, maar dat is het niet, ik wil het echt want ik ben mezelf zo beu!...ik ga in augustus op vakantie en zou dan nog 10 kilo af willen vallen, is dat te doen??
     
  7. butterfly24

    butterfly24 Fanatiek lid

    18 mei 2008
    3.187
    51
    48
    begeleidster
    friesland
    Jeetje, ik had een heel verhaal, en alles is weg!!!
    Dat ik flink balen, zal een nieuwe poging doen ;).

    Hier is geen zon te bekennen helaas.
    Met Esmee gaat het weer beter, ze speelt lekker op de vloer.
    Met mij gaat het goed, al ben ik wel een ietsje pietsje misselijk. Voel me wat anders dan anders 8), tsja, ben dan ook zwanger natuurlijk.

    @Moppie, In de zwangerschap had ik het erger, als ik dan misselijk was en zo moest hoesten ging het tot kokhalsen aan toe. En als je dan een lege maag hebt is dat geen pretje. En fietsen, lopen en alles is iets moeilijker voor mij, maar wel te doen. Juist bij inspanning merk je het wel hoor.

    @Emma, wat heb je gedaan in de sportschool, en hoe voel je je ;)?

    @Nicole, ik begrijp het dat je er van baalt. Het ene moment zwaarder wegen en dan ineens weer minder en dan weer meer is niet zo stimulerend. Ik kan alleen zeggen, blijf volhouden. Lekker fietsen, wandelen, veel water drinken en dan zul je zien dat het vanzelf weer verder gaat. Hoeveel ben je in totaal kwijt?
    Even ene tijdje stil staan is natuurlijk normaal. Maar nee, het werkt niet motiverend. Geef het niet op in elk geval, maar dat doe je ook niet als ik het zo lees :). Je hebt op de verjaardag niets lekkers genomen, goed meid.

    @ mamavesmee, je gaat het goed meid! Nog eventjes en je zit op je streef meid. Mijn complimenten. Was je op de cursus ook al bezig? Ik vond je toen ook niet dik. Wat zul jij je straks in het voorjaar en in de zomer super voelen meid. Ik geloof dat ik het straks alleen moet doen over 9 maanden :p. Iedereen komt aardig bij zijn streven in de buurt. Vind het echt knap van iedereen.

    @ Dimmel, je menu zit er op zich goed uit. Alleen ik zou persoonlijk kiezen voor volkorenbrood. Maar goed, dat moet je natuurlijk zelf weten ;).

    @ paaseitjes, zag ze in de winkel gisteren ook liggen en ben er met een grote boog maar omheen gelopen. 1 paaseitje betekend voor mij gelijk een stuk of 10. Dus ik kan er beter niet aan beginnen.

    @ gewicht... blijf toch steeds wegen :) haha. En blijf nog steeds op het gewicht wat ik had. Nou, en ondanks ik toch iets meer ben gaan eten ben ik daar wel blij om eigenlijk.
    Vandaag nog weinig gehad trouwens, maar heb ook niet echt veel trek op het moment. Ben begonnen met een kom magere yoghurt. Ga zo met Esmee even fruit eten.
     
  8. Inez01

    Inez01 Fanatiek lid

    4 jul 2008
    1.009
    0
    0
    @ Dani: Tuurlijk is dat te doen, iig qua tijdsbestek wel. Ik herken wel wat je schrijft over "knop omzetten" ..... Ondanks dat je graag wil is het allemaal erg verleidelijk om koekje,chips en chocolade te eten.

    Ik ben zelf in januari begonnen, wilde 10,4 kilo kwijt en vandaag is er al 10,3 kg af. Ik volg SB en dat gaat me goed af. Ik eet normaal, soms voor gevoel zelfs meer dan anders. Iig veel groente en rauwkost, maar dat went ook. Tuurlijk heb ik nog steeds wel zin in een lekkere koek of chips of chocolade.... maar er staan regelmatig lekkere tussendoortjes als krentenbol/eierkoek of iets anders op het menu. Ook lekker. In het weekend soms Snack a jack, zou ik voorheen niet gekocht hebben, maar ik kan daar echt met smaak van genieten.

    Weet niet wat voor jou de ideale manier is om af te vallen, doe gewoon waar jij je goed bij voelt en dan gaat het je echt lukken.

    Succes!
     
  9. Inez01

    Inez01 Fanatiek lid

    4 jul 2008
    1.009
    0
    0
    Heb ik iets gemist of is er al even geen lijstje met gewichten meer gepubliceerd. Ik zit nu nog maar 100 gr van mijn streefgewicht verwijderd.... jihoe en het zonnetje schijnt ook zo lekker, dus ga zo even op de fiets om een boodschapje.

    Heerlijk.....
     
  10. butterfly24

    butterfly24 Fanatiek lid

    18 mei 2008
    3.187
    51
    48
    begeleidster
    friesland
    hm zonde..... waar ik veel motivatie uithaalde was een foto bekijken waar ik dunner was. Ik heb hier bijvoorbeeld ook gelezen dat iemand een foto van zichzelf had gemaakt in bikini, dat werkte ook motiverend geloof ik. Tsja, je zult de knop toch echt moeten omzetten, want anders gaat het je niet lukken. Als je er echt 100% achter staat, moet het lukken meid!! Dus zet die knop om, haal geen lekkere dingen in huis, alleen gezonde dingen. Mocht je snaaien willen, dan heb je alleen gezonde dingen.
    Wat mij erg helpt is elke dag precies opschrijven wat ik heb gegegeten. Je moet een manier zien te verzinnen die bij jou past. Noteer hier anders wat je hebt gegeten, of van plan bent te eten.
    Dan kunnen we je misschien tips geven of opmerkingen.
     
  11. mandy1

    mandy1 VIP lid

    31 jan 2007
    6.881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    @mamaVesmee mijn schoonmoeder is nog niet terecht ze is nu inmiddels 4 weken foetsie, wel heb ik haar gesproken aan de telefoon maar ze wilt niet zeggen waar ze is. ik heb mijn handen er nu vanaf getrokken ik heb altijd alleen maar ellende met mijn schoonouders en als ik stress heb begin ik te snaaien.
    @butterfly ik zie dat je zwanger bent, van harte gefeliciteerd! was het niet gepland?

    vandaag;
    o; 250gr magere yoghurt en 3 eetlepels meusli.
    t; 1 banaan.
    straks
    l; 1 boterham met 30+kaas 1 volkoren cracker met vruchtenhagel en 1 opkikker.
    t; 1 appel.
    a; boerenkool met worst.
     
  12. mandy1

    mandy1 VIP lid

    31 jan 2007
    6.881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    @debby wat ga je goed!
    @dimmel eet je altijd wit brood?
    @emma wat goed dat je gaat sporten!
    @nicole hier ook al 3 weken al hetzlfde gewicht inderdaad erg frustrerend.
    @dani kop op meid die 10 kilo gaan er heus wel af, nog 6 maanden.
     
  13. Inger1979

    Inger1979 Fanatiek lid

    ik ben echt veeeeels te lang niet geweest hier :x

    maar ik wil jullie wel ff vertellen dat ik 10 kg ben afgevallen sinds 5 januari :D ik ben wel minder gemotiveerd nu (moet nog 5 kg) maar komt goed :D

    Lukt het bij jullie ook goed? Doen veel van jullie nog die calorieen teller?
    Liefs Inger
     
  14. Dora en Boots

    Dora en Boots Niet meer actief

    Hello ladies!:)
    Vandaag nog even een dagje thuis, Isa-Beau is naar het kdv. Ik heb dus lekker de tijd aan mezelf, even opladen.

    Ga ik vanmorgen zonder kleding op de weegschaal staan....
    60 KILO!!!
    Super hoor, maarre ik merk er niks van!;)
    Ik zie er niet slanker uit, mijn broeken zijn niet wijder NIKS!
    Hoe kan dat nou? :(
    Ga vanaf volgende week wel beginnen met hardlopen, misschien dat ik dan eindelijk meer resultaat zie.

    Krijg gewoon zin in koekjes..:)
     
  15. Dora en Boots

    Dora en Boots Niet meer actief

    @Inger: Wat super! Dat heb je vlot gedaan.
    Nog maar 5 kilo, lukt je vast!
    Zelf ben ik ook bezig met calorieen tellen. Hoeveel eet jij op een dag?
     
  16. butterfly24

    butterfly24 Fanatiek lid

    18 mei 2008
    3.187
    51
    48
    begeleidster
    friesland
    Ziet er lekker uit!!
     
  17. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Goedemorgen meiden!
    Kom me voor vandaag weer melden :D.
    Vandaag de dag begonnen met 2 bruine boterhammen met kaas.
    Vanmiddag een bruine pistolet met filet americain.
    Vanavond eten we pannekoeken, denk dat ik voor mezelf een salade maak.
    Tussendoor heb ik een appel en een reep ontbijtkoek.
     
  18. Inger1979

    Inger1979 Fanatiek lid

    Ik doe Sonja B. Ik ben nu in het 2e boek bezig: zomerslank.
    Maar ik eet al snel een boterhammetje of crackertje meer...

    maar meestal
    o: 1 kwark - yoghurt - cracker - krentenbol
    t: ook 1 van deze
    l: 2 a 3 boterhammen - 3 a 4 crackers - kwark
    t: 2 liga koeken
    a: groente - vlees - aardappelen.

    Best goed vol te houden ;)
    Liefs Inger


     
  19. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Melanie.. lekker zeg! Ik houd ook van wokken.. Heerlijk en natuurlijk ook erg gezellig. ;)Ik zou het paasei ook niet weggooien maar er elke keer een beetje van snoepen.

    Butterfly.. chipjes zijn jummie he?:) Ja, was tijdens de cursus ook al aan het lijnen.. Was toen denk ik net een paar kilo kwijt!:) De misselijkheid begint te komen? FIjn dat je meisje in iedergeval weer iets beter is..

    Moppie.. hopenlijk blijft de misselijkheid en het spugen je bespaard.. Ik heb nergens last van gehad dus dat kan ook nog! ;) 1600-1700 callorieen is prima om op gewicht te blijven hoor! Je hebt gelijk, pasta's etc bevatten ook veel callorieen en thuis kun je het ook eten ( magere versie)..

    Debby.. Wow wat goed zeg! Dat is motiverend he?


    @ paaseitjes.. Hier nog geen eitje gehad! Haal ze dan ook bewust niet in huis!!

    Jantina..Zo, dat is een flinke fietstocht!

    Dimmel.. ik zou ook kiezen voor volkoren/tarwe brood! En snijworst en kaas zijn vrij vet!

    Emma.. hoe ging het sporten?

    Nicole.. vervelend dat je slecht hebt geslapen, en de weegschaal niet lief voor je! Morgen is het er vast weer af meid.. Je menuutje van gisteren ziet er prima uit! En extra wandelen is zeker met dit weer lekker.

    Dani.. Vandaag gewoon weer de draad oppakken meid! En natuurlijk wil je afvallen en voor de zomer 10 kilo moet lukken hoor!!:)

    Inez. wow.. bijna op je streef! Hier is de snack a jack ook favo als tussendoortje! Vooral de caramel..

    Mandy.. je menu ziet er prima uit zeg! En vervelend dat je schoonmoeder wel contact heeft met jullie maar niet wil zeggen waar ze is. Kan me voorstellen dat je na eerdere narigheid er nu een beetje klaar mee bent. Jezelf en je gezin is dan belangrijker!

    Inger.. leuk dat je even komt laten weten hoe het met je gaat! En de eerste 10 kilo er af.. Ik moet zeggen dat ik ook een tijdje minder gemotiveerd ben geweest, maar zit er nu weer helemaal in!! Ik tel nog steeds callorieen.

    Natas.. lekker een dagje voor jezelf. Neem een wortel! haha.. En de weegschaal zal het toch wel goed hebben..

    Lovely.. zit je er weer een beetje in? Hoe zit het nu met Zumba en is de weegschaal een beetje lief?

    ****

    Vanmorgen een uurtje gewandeld, met een peuter die meeloopt gaat het niet zo snel maar toch wat callorietjes verbrand!

    Mijn menuutje voor vandaag:

    O: 1 boterham met 20+ kaas en een beschuit met jam en koffie.

    T: peer,koffie en water.

    L: 2 boterham met smeerkaas

    T: 2 kleine appeltjes.

    A: 350 gram boerenkool met 100 gram magere rookworst.

    Zit dan op een dagtotaal van: 993 callorieen!

    ****

    Hier is de woonkamer weer gezogen en gedweild.. Een grote berner sennen in huis zorgt voor veel haren en kwijl..;)

    Esmee en ik gaan zo eerst een boterhammetje eten..Kan ze lekker in de douche en daarna naar bed.

    Vanmiddag als Esmee weer wakker is gaan we als het weer het toelaat een stuk fietsen, misschien even bij het hertenkamp kijken..
     
  20. Inger1979

    Inger1979 Fanatiek lid

    Veel plezier nog vandaag mamavanEsmee ;)
     

Deel Deze Pagina