Buggy, ik heb een Maclaren peperduur maar onverwoestbaar en rijd heel licht, vraag maar aan Prenatal wat de beste buggy is,, zullen ze wel die zeggen!
@Susan ik werk de rest van de dag zo hard, dus ff forummen mag wel nee zonder gekheid, ik heb vandaag amper pauze gehouden, vind dat dit dus wel kan. Geen ervaring met buggies, wat kost zon McLaren dan?
Ja precies, best duur voor zo'n wagentje!! Ik zit zelf te denken aan de Quinny Zapp. Kan niet liggen maar heb bedacht (met Prenatal-dame) dat Sophie toch niet lang in de buggy zal zitten. Voor langere stukken hebben we altijd de kinderwagen (maxi-cosi) met zitje nog, en die kan wel liggen! Prenatal-dame was vnl bezig met prenatal-merk en een chicca omdat die nu in de aanbieding is. Ook meteen naar de fotozaak gegaan en me laten informeren over dig spiegelreflexcamera's. Heb dus een goed middagje gehad; veel info en nix gekocht (op de normale boodschapjes na dan ). Nog ff opruimen hier en dan Sophie eten geven. Heeft hele tijd geslapen!! Moe van............??? Amore, als je nog geen pauze hebt gehad, mag je idd best even forummen
hee meiden al schandalig lang niets laten horen maar hier gaat alles goed, wel heeft esmee net de waterpokken gehad, is alles hier met iedereen goed? Heb het zo druk gehad met zieke kids, studie, vakantie dat het me niet lukt om twee topics bij te houden maar ben toch wel erg benieuwd hoe het met jullie allemaal is dus ga proberen weer wat vaker hier te spieken.
Hee Debie!! Ja jij hoort er natuurlijk ook gewoon bij! Alleen lastig he, 2 meiden, 2 topics en dan ook nog werk (denk ik)?
@Amore: Ff snel vraagje tussendoor. Las dat je heupecho moet laten maken bij Elena. Heb het al een paar keer voorbij zien komen, maar is dit verplicht of is dit gwoon voor jullie zelf? Liefs
Loontje, wij moesten het doen omdat Sophie in stuit lag, net als Zinzi van Manon. Van Amore weet ik t niet.......
Normaal gesproken hoef je geen echo te maken dus Amore zal wel een stuit of iets anders hebben gehad..
Elena heeft ook vrij lang in stuit gelegen, daarom krijgen wij ook de echo. Ze was natuurlijk echt op het laatste moment gedraaid... Welcome back Debie
idd druk gehad en dan werk ik nog niet eens. Maar nog 2 maanden en dan als t goed is klaar met de studie. Hier was de heupecho ook goed van esmee, zij kreeg hem ivm mijn heupdysplasie. Buggy heb ik oom een maclaren, zeer tevreden over
Hee meiden, Ff vraagje. Heeft iemand hier de maxi cosi mura kinderwagen? Ik weet nl nie of ik er een universele parasol op kan doen.. Bij de prenatal staan ze nl voor 16,- euro, maar staat me wat van bij dat ze zeiden dat er alleen 1 van maxicosi zelf op kon.. Die is 29,- euro. Nu zie ik ook overal weer clips voor de maxicosi mura.. Ik weet dus niet wat ik moet doen. De parasol is met die felle zon al wel erg nodig. Ik ga nu elke keer zo lopen dat hij geen last van de zon heeft. Is alleen beetje erg raar gezicht Liefs
@loontje wij hebben ook de Mura. En vorige week die clip en parasol gekocht bij de prenatal, totaal 38 euro. Op zich wel tevreden over, je kan m er makkelijk op en af halen enzo.
Even op je vraag terug te komen, ik gebruikte voor Amy HA van Friso. Maar vriendin van mij gebruikt de voeding van AH (comfort bijv) en die is daar heel tevreden over!
Ja zeker tevreden! (behalve dan die parasol voor 38 euro ) maar rijdt echt heerlijk en makkelijk, we hebben de 3-wieler