Goedemorgen! Hier lekker geslapen en gezellig ontbijtje met Kyano gehad Hij heeft gisteren weer een nieuwe woordje geleerd; bijna, hij roept het nu de hele tijd Dus langzaam groeit zijn lijstje ook wel Vanochtend weer berekoud toen ik op de fiets zat Eva jeah Aimar gaat goed!! Lola ach arme Emma , en arme jij aangezien je de meeting mist. Oh maar ik lees dat de meeste mama's er niet zo'n problemen mee hebben, wie weet Parr grr smoeder heeft een luistercursus nodig :x Oei verkeerde been uit bed Steen hi hi leuk dat je ons zo up to date kunt houden! Tweety ha ha Rene had er zin in vanochtend! Jale wat een lieve meiden heb jij!
hoi hoi, De laatste update voordat ik naar mijn bedje ga: GW kon niet blijven slapen, dat doen ze daar niet in het zkh als een vrouw niet aan het bevallen is. Funnyme ligt nu aan het ctg en rond deze tijd zouden de ontsluiting weer gaan bekijken, dus dan weet ze meer. Vanaf nu zal ze naar Kaatje smsen, omdat ik naar bed ga. Ik hoop vanavond babynieuws te lezen hoor! Fijne dag allemaal
Wupje, jeeee weer een woord erbij ! Hier sinds 3 dagen drinken en sinds gister roept hij de hele dag enthousiast "hoi"
Update van FunneMe Haar vliezen zijn net gebroken, en wordt nu aan een infuus met weeen opwekkers gelegt. Kleine wordt dus vandaag geboren !
Jeeeej! Wat fijn!! Wel voor ik moet werken hoor Mogguh allemaal. Hier weer een rotavond. Begin nu beetje te balen, Julian slaapt nog steeds slecht in donker. Ook al laat ik een lampje aan, hij is echt bang. En ik ben kapot, moe moe moe-er dan moe en heb gewoon geen zin meer in gebroken nachten en te vroege ochtenden. Baal als een stekker en vind het tegelijkertijd ook zielig. Vanavond maar weer eens kijken hoe het dan gaat *zucht* Zit ook nog te wachten op KPN monteur die er om 8 uur zou zijn zodat eindelijk onze digitale tv moet gaan werken. Ga dus maar bellen. Wat ze ook doen, ik ga dadelijk in bed, als Julian slaapt. Ze kunnen de pot op. Vanmiddag naar souders, ik moet werken van 16-20, Julian gaat daar even heen. Sorry.. dat was wel érg DC..
goedemorgen, jale, wat een lieve foto's 2 mooie meiden . Yeliz broekje heeft kyani ook gehad. tweety ja las net op hyves vroege vogelis het en een boeffie . funny nog niet doogezet jammer. Misshcien wel vruchtwater verloren nou wij wachten het af. waterpokken, hier ook niet gehad. Komt hoop vanzelf nog wel, heeft ze dat ook maar gehad .
Nou Vince heeft ook weer wat nieuws hoor. Hij is het netste dreumesje ooit, whahahahah! Vroeg me al een paar dagen af waarom hij zo vaak 'aaien' zei, en ook op momenten dat er van aaien echt geen sprake was. Maar ineens viel het kwartje, hij bedoelt alsjeblieft! Hij zegt eigenlijk ook 'aaje', dus het eerste deel van alsjeblieft zeg maar. En hij zegt het nu ALTIJD als hij me iets aangeeft, of als hij graag iets wilt. Dan wijst hij erheen, en zegt: mama, aaje? Whahahaha, briljant toch?!
Goedemorgen, Hier een mama vanuit bad. Heerlijk!! Sara is naar KDV dus ik heb me-time. Nu in bad, straks lunchen met collega's, dan nog ff naar Ikea en wat boodschapjes doen. Enveloppen voor geboortekaartjes zijn ook binnen, maar dat doe ik denk ik morgen. Funny: spannend! Ben eerlijk gezegd net als Yule wel verbaasd over wat ze allemaal doen om het maar te laten komen: pillen, slaappillen, weeopwekkers, etc. Kindje is pas 38 weken dus hoeft eigenlijk nog helemaal niet te komen. @Steen: weltrusten!! @Jale: fijn om te horen dat het zo goed gaat. @Parr: morgen niet vergeten met je andere been uit bed te stappen. @Cossy: schattig he! Sara zegt Atjebiet als ze iets geeft. @Eva: lukt het opruimen. KDV: zo te lezen hebben wij het luxe met 3 juffen op 12 kids en een stagiair erbij. Gastgezin zou niets voor mij zijn. Vind dat beetje 2e moeder idee. Gaan ze zich teveel aan hechten. Mijn moeder is oppasmoeder geweest en kindje is maanden van slag geweest toen hij niet meer kwam. @Queen: hoe is het met Kyani? Weer de oude? @Lola: waterpokken, ach je kan het maar gehad hebben. Ik ga nog ff boekje lezen. Bye
Hahaha, geweldig he! Kan me trouwens best wel een beetje vinden in ja idee over gastmoeders. Bij een kleine baby zou ik nog denken van oke die heft een vast persoon nodig. Maar als het kindje wat ouder is... Vooral als de moeder veel werkt. Straks heeft je kind een sterkere band met die gastmoeder dan met jou... Dat lijkt me vreselijk! (of klink ik nou heeeel jaloers? hihi)
Cossy: zo'n gevoel heb ik er persoonlijk ook bij. Is ook de reden dat oma maar 1 dag oppast. Zij past vaker op mijn nichtje van ruim 2 en ik vind het al niet leuk om te zien hoe zij aan oma hangt. Ook als mama er is, gaat oma vaak voor. Alles is dan Oma, oma, oma. Vind het belangrijk dat ze goede band hebben, maar oma is en blijft een oma.
O, ik lees dat de vliezen van Funny Me vanmorgen gebroken zijn. Nou, dan is die beeb er vanmiddag wel... Bij de bevalling van Emma werden mijn vliezen om 9.00 uur gebroken, daarna werd het weeënopwekkend infuus aangesloten en om 14.07 uur was ze er! @Jale: Wat een mooie meisjes heb je! @Ingeltje: Gossie toch... Ik voel met je mee, weet hoe het voelt om tegelijkertijd medelijden met je kind te hebben én geïrriteerd te raken omdat je niet aan je nachtrust toekomt door datzelfde kind. Knuff... Waterpokken: De vlekjes zijn voor mij niet zo zeer een reden om thuis te blijven (Emma mag morgen ook gewoon naar het kdv...), maar ze piept al twee dagen om het minste of geringste en voelt ook wat warm aan. Ik ben dus bang dat Emma zich er ook wat ziek van voelt. En dat vind ik natuurlijk wel een goede reden om thuis te blijven... Maar Yule en Kaatje: Kom gerust op visite hoor, gezellig ! Lolaman komt zo meteen ook naar huis, die raakte gisteravond acuut aan de dunne. Hij voelt zich verder niet ziek, maar blijft rondjes om het toilet lopen...
Thanx voor de reactie's. Bij mij ook binnen 4 uur na de weeenopwekkers zijn allebei de meiden geboren...
Ik heb ook weeënopwekkers gekregen maar daardoor vlotte de ontsluiting nog steeds niet Ik kwam niet verder dan 3 cm ontsluiting en als Kyano zijn hartje niet zo raar was gaan doen dan had ik met de ruggeprik nog best tot de ochtend er na gelegen. De anasthesist die mij de ruggeprik gaf zei nog tegen mij 'en nu geen gekke dingen doen, gewoon lekker gaan slapen tot morgenvroeg want mijn dienst zit erop' Ha ha een uur later kon hij weer terugkomen voor mijn ks. Was wel een hele leuke vent dus we hebben ondanks alles wel gelachen toen Maar volgens mij is er vanwege funny's lichamelijke conditie (bi) voor gekozen om in te leiden toch?