ohh wat mis ik mijn oma als ik dit allemaal lees... Nog van harte gefeliciteerd meid met je oma en geniet er nog lekker van dat ze nog onder jullie mag zijn. Fijn da ze zo genoten heeft van haar verjaardag, maar ik denk dat ze van jullie allemaal genoten heeft, van jullie liefde, aandacht en nabijheid. Heerlijk hoor om zo gelukkig met elkaar te kunnen zijn... het kan ook zo anders.... Ik mis mijn oma en opa en nu eigenlijk ook een oma en opa voor mijn kindjes....
Hallo dames, ben ik ook weer eens. Zag weer veel mooie echo's voorbij komen! enne die van jouw Cindy doet me denken aan ET zo met dat vingertje (sorry...) Geslacht, wij willen het ook weten, nog een week en 1 dag.....spannend! Haha Lola wil je mijn druktemakertje ff lenen...typisch gevalletje ik ben 2 en ik zeg NEE! Ik denk dat ik deze keer netjes op tijd ga bevallen, Tim was 3 weken 'te vroeg' en dat hebben we vanaf begin af aan ook gevoeld..
Hitchke wat fijn dat je oma zo genoten heeft, dan zou ik idd het slechte nieuws ook nog niet vertellen hoor.
Hier hetzelfde alleen mis ik vooral een opa en oma voor Tim. Mijn opa's en oma's mis ik natuurlijk wel maar dat Tim er gewoon al niet meer heeft is gewoon niet eerlijk!
Ik denk dat ik ook te vroeg ga bevallen, of tenminste ingeleid ga worden. Bij mijn dochter ben ik 4 weken van te voren ingeleid. Hoop het niet, maar je weet het niet zo met mijn diabetes natuurlijk. Ergens las ik dat iemand schreef, weet niet meer zo wie, hebben jullie ook het gevoel niet zwanger te zijn.... Toen ik dat dacht was ik opgelucht... ik heb dat nl. heel erg en alles gaat een beetje aan mij voorbij. Vind het nog zo vreemd, maar blij te lezen dat ik hierin niet de enige ben.... Ik heb 2 heel lieve stofjes gekocht, tricot stofjes en ga daar een heel lief broekje shirtje en vestje/jasje van maken in maat 56 voor deze kleine.... Wit shirtje en broekje en licht grijs vestje met lieve wit satijnen strikjes..... ben benieuw.... Wij willen ook graag weten wat we krijgen en zijn erg benieuwd.... Ga snel weer wat doen hiero...... Hadassa
Ja he, moeilijk is dat! Mijn schoonouders zijn overleden en mijn ouders wonen hier zo'n 2 uur rijden vandaan en komen eigenlijk nooit bij ons, zelfs met de kinder verjaardagen niet. Vind ik erg jammer. We gaan daar wel naartoe, maar ze kunnen gewoon niet de opa en oma zijn die ik zo graag voor mijn kindjes zou wensen. Dat vind ik een erg gemis!
'phone home' Lief hoor!! Je doet het er wel om he met je verjaardag cindy? hahaha Hoop voor je dat je niet over tijd hoef te gaan. Dat is zo rottig.. Ben benieuwd wat voor persoontje het wordt dat kindje van ons. Toch gek he.. Dit beinvloed gewoon de rest van je leven..
Bij mij zijn het mijn ouders die zijn overleden en mijn schoonouders is een te lang verhaal voor hier maar laten we het erop houden dat ze niet de opa en oma zijn die wij hadden gewenst voor Tim. (dan zijn mijn oom en tante nog meer als een opa en oma voor hem) Zo jammer en soms baal ik er zo enorm van, mijn moeder had dolgraag een oma voor Tim willen zijn maar heeft er gewoon de kans niet voor gekregen en mijn schoonouders kunnen dat nog wel maar vertikken het gewoon! (bah wordt er gewoon helemaal boos om nu ik dit zo schrijf hier...)
leuk he!? Ja nou mijn dochter is 2 dagen voor uitgerekende datum gekomen en denk dat de eerste bevalling wel iets te maken heeft op de volgende of niet? Grappig he dat je na gaat denken nu, bij je eerste kon je je nog geen voorstelling maken en nu heb je dat wel he?
ET was wel lief bedoelt hoor (en ik ben dus niet de enige las ik al..) Was die vraag voor mij?? (over wanneer bevallen..)
Ja nu weet je gewoon wat voor impact het heeft.. En nu niet alleen op mij en mn man, maar natuurlijk ook op mike. Ben erg benieuwd hoe hij daar mee om gaat als de kleine er straks echt is. Hij komt nu wel heel vaak bij me knuffelen 'beebie' zegt ie dan. Volgens mij beseft hij niet echt wat er staat te gebeuren, maar weet hij wel dat het heel bijzonder is en dat er 'een beebie' in mama's buik zit. *edit* Mike hebben ze trouwens met 41+5 ingeleid
Ja zoals ik lees is het bij Hadassa vanwege diabetes. Enne over het bevallen, bij Tim hebben wij vanaf de 1e echo met 10 weken gezegt dat hij 15 dec geboren zou worden..gewoon een gevoel....iedereen verklaarde me ook voor gek want dat zou met een krappe 38 weken zijn...in de nacht van 11 op 12 dec zijn de weeen begonnen en hij is op 13 dec geboren (37w+1d)...dus zelfs nog eerder. Deze keer heb ik echt het gevoel dat ik gewoon de 40 weken vol ga maken en ergens spookt mijn uitgerekende datum zelfs door m'n hoofd. kan ook bijgeloof zijn maar we hebben alle 3 iets met een 3 in de geboortedatum..dus deze beeb moet dat ook hebben...nou zou het ook nog 13 aug kunnen zijn want dan ben ik precies 37 weken
ik weet dat deze kleine beeb in mijn buik mijn oma extra kracht geeft om nog niet op te geven in het leven !!! het is haar eerste achterkleinkind en daar is ze enorm fier op.. dus ik hoop dat ze dan nog bij ons is! over oma's en opa's voor beeb heb ik niet te klagen, hij/zij gaat er zelfs 5 hebben, men mama en stiefvader, men papa en stiefmoeder, en de moeder van men vriend, elk pakken ze x aantal dagen op zich in de week wanneer ik terug ga werken, dus daarbij heb ik echt wel veel geluk !!! @ citroentje en hadassa, is wel echt niet leuk voor jullie dat er geen grootouders meer voor handen zijn "knuf"
is weer iets typisch belgisch denk ik.. hier wordt beebje ook verdeeld onder de 2 omie's (en de opa's die er uiteraard bijhoren) ik ga 4 dagen werken ipv 5 en opgelost!
@Vosje ik zeg ook dat er een baby in de buik zit bij mama nu is zijn veels te jong om het te begrijpen maar ze zegt het wel nu....en ze geeft kusjes op mijn buik aaahhhh...alvast voor de foto`s straks oefenen he... Ja en over het voelen van bevallingsdatum, ja goed ik vindt het maar raar dat je dat kan voelen natuurlijk. Kijk ik voelde wel ergens dat ik in verwachting was van een meisje, ook raar maar goed vindt ik iets anders maar om nu al te voelen ik ga op 13 september bevallen nee dat kan niet volgens mij.....maar goed ben ik waarschijnlijk veels te nuchter voor! Had ook nooit gedacht te voelen dat we een dochter kregen dus ja.....wie weet!!
Tim heeft al een pop gekregen omdat hij zo met de baby bezig is....en baby mag alles mee doen, tv kijken, blokken bouwen, met de auto's spelen....ben benieuwd hoe het straks in het echt gaat