Ik wordt altijd hyper van babynieuws Kijken of ik Ferry zo ver krijg om de Wii uit te zetten voor gtst
Nou vind dit echt niet kunnen hoor. Helemaal op niemand reageren en dan ook nog gewoon een paar foto's plaatsen Leuke foto's en wat een lekker koppie heeft ze toch. Zo guitig.
JEEEEEEEEEEEEEEEEEJ BABYNIEUWS!!! Gefeliciteerd FunnyMe!!! En een hele mooie naam hebben jullie gekozen!
Kaatje, ik had trouwens post ja! Is het voor je verjaardag? *bloos* En geldt het voor mij of voor ons 3en? *bloost weer* Ik ga nu ook GTST kijken. A roept mij er nota bene voor goed he?
Ja is idd voor mijn verjaardag, en is toch geadresseerd aan familie jullie zijn dus alle 3 welkom. of Rayyan moet perse thuis willen blijven
Haha bol op bol Jeetje zou iig wel klacht indienen, al is het wel onbeschadigd aangekomen! Lekker druk dus
O wat goed!! Gefeliciteerd Funny!! En wat een flinke knul zeg! En zo te zien heeft ze de naam gehouden die ze ooit perongeluk had gepost en meteen weghaalde (maar ik had hem gezien )
jeetje ik heb altijd begrepen dat jij het heel goed op jouw werk en met iedereen, incl. baas, goed overweg kan! maar hoe hij doet is écht niet leuk zeg! Ongeacht de stress niveau!
Zo klaar met quoten Mannen zijn soms zoooo vermoeiend. S is deze week al 3 avonden tot 9 uur weggeweest ivm vanalles. Nou belt net na het eten een vriend of hij zin heeft om langs te komen. Vind hij het raar dat ik daar niet heel enthousiast op reageer. Zijn onderbouwing om wel te gaan is: heb het zo druk gehad, heb wel ff zin in afleiding. Mijn onderbouwing: ik zit al de hele week alleen, vind ik niet gezellig. Nou werd welles/nietes spelletje, dus uiteindelijk had ik gewoon geen zin meer in hem, dus heb hem maar naar zijn vriend gestuurd. Snap hem ook wel hoor. Hij werkt gewoon, heeft het druk en vind dan ff een avondje bij een vriend wel lekker. Maar ik denk dat het niet eens in mij op zou komen om weg te gaan als ik wist dat hij al een hele week veel alleen heeft gezeten. Ze zeggen niet voor niets: vrouwen komen van Venus, mannen van Mars.