Mijn vriend is toen ook heel makkelijk gestopt en nooit last gehad, maar goed hij kreeg het er erg benauwd van, dus dat helpt ook natuurlijk
@hellen, eerised, ariel wat een vreselijke dingen hebben jullie meegemaakt zeg! ik zou er ook over mee kunnen praten, al ga ik dat hier op het forum niet doen. Het valt me echt op, hoeeeveeeeeel meiden/vrouwen, dat soort dingen mee moeten maken.. De details heb ik pas aan San verteld toen we 4 jaar bij elkaar waren, de tranen biggelden over me wangen sommige dingen zal je nooit helemaal 100% verwerken denk ik ik krijg al de rillingen als ik de naam van diegene hoor vallen, en helaas staat hij ook op video opanmes van ons van vroeger uiteindelijk heb ik em achter slot en grendel gekregen en issie ook nog een nare dood gestorven.. boontje komt om zijn loontje! het heeft zonder naam en toenaam hier in Z'meer zelfs in de krant gestaan (openbare hoorzitting ofzo, kunnen journalisten bij) Door de situatie hoe die beschreven werd, deden mensen uit mijn omgeving helaas het verhaal herkennen. @Sembem waar koop je die avent antilek beker? ik heb ook de avent flessen. en lekt ie echt niet? want ik weet zeker dat Alisa met die beker gaat schudden en gooien! @Sofie ik heb zo een badring voor in het grote bad voor Alisa en het gaat hartstikke goed! alleen nog niet te lang omdat ze nog niet al te goed kan zitten natuurlijk! maar zolang ik zie (ik ga er zelf bijzitten in bad) dat ze gewoon der ruggetje rechthoud mag ze derin zelf blijven en heeft ze de grootste pret! ze glijd niet zo makkelijk erh hoor (las ik van sembem geloof ik) het zitgedeelte is een kleine beetje ruw. @mijnkleine gefeliciteerd met Kenji! 6 maanden! @eerised welke anti lek beker heb jij voor Gabriella (sorry dat ik haar naam nooit met puntjes schrijf) #Hellen wat een leuke foto van jou en Roos! en ik vind je trouwens helemaal niet eruit zien als ruime dertig plusser hoor #Toetje grappig hoe de meningen daarover verschillen wij kregen vroeger zo en zo niet zo vaak een toetje, dus was chantage daarmee helemaal niet aan de orde wij zijn nu ook niet zo van de toetjes maar ze krijgt het toch echt niet als ze niet minstens, een paar happen normaal heeft gegeten.. @joyce jij wilt toch de voetbal plaatsjes van de AH? pb even je adres ik heb er niet veel, maar anders belanden ze in de prullebak @ikbnhetmaar ik krijg nooit mail dat er nieuwe berchten zijn ? maar goed ook, anders is me mailbox steeds vol ik denk dat je echt me mail een enkele dag geleden niet hebt gehad? ik had em gestuurd vanaf iphone hoe is het met de BO ? @MAmatoB ik heb alle foto gedichten met jou en Britt erop gelezen, wat mooi zeg! je had 1 gedichtje tijdens de zwangerschap een keertje zo gepost geloof ik ik weet niet meer welke dat was die vond ik toen ook al zo mooi! is die man met die krulletjes en sieraden jou man ? wat een lekker ding
klavertje in twello en nog een hele tijd in de sporthal! 2 pakjes??? oh deed ik ook! Ik ben gewoon in eens gestopt! ik had 2 volle pakjes in de kast gelegd zo van als ik het niet meer trek pak ik gewoon weer maar heb ze nooit meer aangeraakt! Ik ben er van overtuigd dat het komt door de ongeswongen manier! als ik niks meer had gehad had ik ze juist gewild! ik had ook nooit gedacht dat het me zou lukken!
@torties, mijn adres komt eraan Heb de verhalen van ariel, hellen en eerised niet gelzen, dus had wel wat gemist
@ Torties, heb geen mail gehad van je hoor.. maar staat nog steeds in de BO. @ Francescak.. klavertje kwam ik bijna niet, maar sporthal wel..
Zo de buurman heeft weer is een feestje.. Godver wat maakt die kerel altijd een herrie! MamatoB, ja ik heb dat altijd als ik me niet goed voel.. Als ik dan Fer of mn moeder spreek moet ik huilen! Dankje meiden, aan jullie woorden heb ik nu ook veel.. En die heb ik de komende tijd ook nog wel nodig! Klinkt miss overdreven, maar ik vind hier ook veel steun..
Misschien dat inderdaad die manier WEL werkt om te stoppen, ag probeer het per 1 januari wel weer hahahahahahahahhaha
hahahaha Ow ik zie dat mijn mannetje op de bank in slaap is gevallen.. Ga er dus vandoor, ga springen! Tellen jullie af...?
Torties, van avent, zo'n roze bekertje. met handvatten. van 150ml. zal als ik straks boven achter de pc zit een foto opgooglen. Nou ik ben echt verslaafd.. ik blijf maar kijken hier, grrr.. moet in therapie..
@ eerised dat heb ik nou ook en vooral als ik op me werk zit achter de pc, dan moet ik ookom de 5 min kijken van mezelf.
### Springen gaat hier niet door.. Zijn werkmobiel gaat.. hij mag een storing gaan verhelpen .. grrrrr