Goedemorgen dames, Dames ten eerste allemaal bedankt voor het meeleven, dikke knuff!!! Gisteren sliep mijn kleine met 40.5 graden koorts, om 6u was haar koorts 39.5 en toen ze weer om 9u wakker werd was de koorts 38.5 gelukkig. Ze drinkt weer, en heeft ook al geplast. Het was gisteren ff schrikken joh, ik hoop dat de koorts niet meer stijgt. Ik had vanmorgen ook getempt en het was 37.4 pff rare lichaam heb ik , heb het gewoon gedaan zoals altijd op hetzelfde tijdstip en voor het opstaan. Ik heb zelf geen koorts ofzo, snapt iemand het Evaa, ok dus ze is geen lid meer. Over welke topic heb je het die je geopend hebt? Simplyme, nee nog geen tante rosa te bekennen hier. Denk dat ze bij iemand anders een bakje thee is gaan doen en het daar te gezellig vindt , ik wil ook een nieuwe ronde. Hoe oud is je oudste zoon? Zonnestraal, gisteren was ze heel actief aan het brabbelen bij de hap. Denk door de koorts, ze zag er gisteren tomaatrood uit en je voelde de warmte gewoon als een soort van damp uit haar lichaam komen. Fijne weekend meid, geniet ervan! Hoe ga je dat doen met bv en je kleine? Zou ook met mijn man alleen weg willen maar dat gaat niet lukken ivm bv, van kolven komt er niks uit en mijn voorraad is op. Simplyme, zal het haar zo geven dank je lief! Nee nog steeds geen ongi, heb wel tempverhoging. Waai ze haha Sterretje, vandaag is d'r temp 38.5 gelukkig niet aan de te hoge kant. Dank je meid. Jij niet meer ongi, hup nieuwe ronde nieuwe kansen ik duim voor je! Eeva, zoals je leest gelukkig beter dan gisteren. Ik hou het wel in de gaten, geef d'r regelmatig te drinken en temp d'r zo nu en dan. Nee was echt kei zielig gisteren, mijn hart brak gewoon. Er kwam ook bij kijken dat mijn man er niet was en tegen de dtijd dat hij bij mij zou zijn ben ik te laat voor de afspraak, dus de bovenburen gebeld maar kreeg ze niet te pakken en uiteindelijk door mijn onderbuurjongen gebracht naar de hap en door mijn man weer opgehaald. Liefs,
Sweetroosje, fijn dat je overbuurjongen je kon brengen.. pfff.. wat een gestress! Maar gelukkig gaat het nu een stuk beter met je meisje Het topic dat ik geopend heb staat bij zwanger worden en heet jehh... eerste ronde in maart/april wordt lekker veel gekletst en er komen steeds nieuwe meiden bij, gezellig
Ja was ook blij dat hij er iig was. Ja ze kletst met de oren af met haar mamamamamamamam haha, maar ik geniet! Ben allang nlij dat het weer goed gaat met haar. Zal eens een komen buurten dan
Goede middag meisjes Sweetroosje wat zielig dat je kleintje zo ziek is,maar gelukkig drinkt en plast ze weer dat is al een heel goed teken.Ik duim voor je dat je temp hoog blijft en voor een positieve test. Zonnestraal geniet van je weekendje weg!! knap hoor zonder je kleine ik kan dat echt niet. Sterretje hoe is het met jou meis? geniet lekker van je weekend lekker zo naar oma gezellig!!! eeva meis ik hoop dat bij jou de pendels ook uitkomen.Hoe is het met je ook lekker aan het genieten van je weekend? simply je kleine man een date spannend!!! hoe is het met jou? @all ben jullie niet vergeten nou ik voel me behoorlijk misselijk en pijnlijke borsten en vreselijk duizelig,heb net nog getest binnen een paar seconde dik positief bij mij dochter was dat echt niet zo en bij de vorige mk ook niet,ik probeer positief te denken maar ben ook erg onzeker,de echo krijg ik zo vroeg ivm met de mk ik krijg 6april ook nog een echo in het zh die wilde dat ik evengoed nog langs kwam om me in de gaten te houden.ik ga heerlijk van me dag genieten. liefs rosa
Rosa, dank je. En wat super dat je test dik positief was, een goed teken dus. En wat goed dat ze je in de gaten willen houden, toch een veilig gevoel. Ik duim voor je dat het een plakkertje is, geniet ze!
hey meiden, Hoesttie? Sweetroosje: schrikken als je ukkie zo'n hoge koorts heeft. Fijn dat het weer beter gaat. Nog geen ongi dus? vaag allemaal hoor. sterretje: fijn dat de kleine beter slaapt. Leuk naar je oma toe, vinden ze altijd zo leuk. Ik duim dat dit jullie ronde wordt. rosa: klinkt allemaal heel goed. Dit moet een plakbeeb worden. de rest: HOI (heb alleen de laatste reacties geopend om op te reageren, geen zin om er een lang verhaal van te maken, SORRY) Ik heb gisteren mijn laptop niet eens aangehad. Wel leuke dingen gedaan. Vanavond een feestje, dus ik probeer nu rustig aan te doen. Merk dat ik vooral moe en misselijk ben als ik te druk ben geweest. En wil vanavond echt gaan, dus doe maar lekker rustig aan vandaag. Tot later!
MamaEm, ben ook blij. Nee geen ongie, wel is de temp gestegen met 0.5 graden. Idd vaagjes. Doe jij maar rustig aan ja en veel plezier vanavond. Elmo, jou mis ik hier. Hoe gaat het met je en je kids? En al wat zicht in je cyclus? Kaatjuh, jou ook niet meer gelezen. Is je ongie inmiddels al over of nog niet?
ZO hier weer terug van alles Bij oma geweest, huis wat gedaan, boodschapjes gedaan en ff naar de winkels verder geweest Kleine ligt net op bed, hopen dat hij zo gaat slapen! @eva moest even zoeken, maar de pendel van wishgirl is voor maart Verder heb ik er 2 aug en 1 sept dit jaar, en dan nog die van volgend jaar! Zal eens kijken of ik die opnieuw kan laten doen haha @sweetroosje, fijn dat de koorst vandaag een stuk gezakt is Mag ze ook nog een aantal dagen max deze temp houden? Enne misschien kan het zijn dat je ei nu alsnog geweest is? Ben erg benieuwd of je temp morgen nog hoog is! @mama em, geeft niets toch meis, gewoon rusitg aan doen! ALs jij je beterder voelt, is voor je kleintje ook beter! Wat voor feestje heb je vanavond? Nou veel plezier iig alvast! @rosa, wat goed dat je test zo snel positeif was zeg, dat geeft een super gevoel! Ook fijn dat je al zo last van je kwaaltjes hebt, dat is alleen maar een goed teken hoor! En lekker als je afspraken laten staan hoor, houden ze je tenminste goed in de gaten! Altijd fijn toch!
Sterretje, ja ze mag 3 dagen koorts hebben zolang het niet de 41.7 bereikt want dan moest ik aan de bel trekken (niet dat ik tot dan ga wachten hoor, gekke mensen). Het kan best idd, mocht dat wel het geval zijn dan zal het geen bevruchte ei zijn want donderdag was de laatste keer dat we geklust hebben ivm het ziekzijn en de kleine. Ik ben ook benieuwd naar mijn temp morgen, gekke lichaam.
Oke 3 dagen dus, nou ff afwachten wat haar temp verder doet dan nog Ja wie weet is dat het, opzich wel fijn, want dan weet je dat je nu een eisprong hebt gehad Wel jammer als het ei niet benut zou zijn Maar wacht eens, donderdag zeg je, dan ben je makkelijk op tijd, want als je nu een stijging hebt, dan is ej ei gister geweest Dus dan is donderdag klussen prima!
Ik hou d'r in de gaten. Ow ben ik dan toch op tijd? Dat zou mooi zijn, hopen dat zwemmertjes goed hun best hebben gedaan om mijn ei gezelschap te houden hihi. Ik zie het morgen allemaal wel...
Nou ik ben erg benieuwd morgen hoor, zou super zijn! Hopelijk was het een gezellig ei idd hihi Nou ik ben er vandoor, ff wat doen en daarna al weer aan het eten beginnen waarschijnlijk, pff wat gaan de dagen toch hard, het weekend is al bijna voor de helft om Fijne dag verder allemaal!
Even uitpuffen op de hotelkamer. Net lekker gewinkelt. Heerlijk om even met z'n tweetjes te zijn! Helaas wel vanochtend ongesteld geworden en ik had er toch wel weer op gehoopt omdat het echt leek of ik een innestelingsdip had. Balen! @Sweetroosje: Fijn dat het al beter gaat met je meisje. Wel even schrikken zeg! Met de bv kan het prima. Ik heb haar vanochtend nog gegeven en morgen krijgt ze 's avonds van me. Ze eet eigenlijk voldoende om zonder te kunnen, dus ik kan er makkelijk mee schuiven. @Eeva: Bedankt voor je berichtje. Helaas dus toch ongesteld geworden. @Rosa: Heel fijn dat je al zo snel een echo krijgt! En goed teken dat je nu al zoveel zwangerschapskwaaltjes hebt. Ik hoop echt voor je dat het deze keer wel goed gaat. @Mama em: Doe maar lekker rustig aan hoor, als je zwanger bent mag het hè! Nou, ik ga lekker zo even wat eten. Tot later!
♥♥LIJST ♥♥ TESTEN . Sweetroosje (26jr-2e kindje) - Ei ? februari - NOD 21 maart - Ronde 0 Eeva (35+jr-3e kindje) - Ei ? - NOD 28 maart - Ronde 0 / LF 8 dagen Sterretje (23jr-2e kindje) - Ei 23 maart - NOD 6 april - Ronde 5 Zonnestraal (26jr-2e kindje) - Ei 27 maart - NOD 10 april - Ronde 4 Kaatjuh (23jr-2e kindje) - Ei 22 ? - NOD ? - Ronde 4 MG2009(27 jaar-2e kindje) - Geen cyclus / Ei - NOD ? - Ronde 0 Elmo28(29jr-4e kindje) - Ei ? - NOD ? - Ronde 0 Lentekriebeltje (29jr-2e kindje) - Ei ? - NOD ? - Ronde 0 ZWANGER SimplyMe (33 jaar-5e kindje) - Ronde 1 - Uitgerekend 10 oktober 2010 Mama em (29 jaar-2e kindje) - Ronde 7 - Uitgerekend 23 oktober 2010 Rosa (27jr-2e kindje) - Ronde 3 - Uitgerekend 17 november 2010 AFSPRAKEN Mama em 17 maart afspraak verloskundige Sweetroosje 22 maart bij de gynaecoloog ivm cyclus SimplyMe 23 maart termijnecho rosa 1 april echo
Aaah meissie, balen van je ongi. Nieuwe ronde nieuwe kansen, geniet lekker van je weeekendje! Ow dus je hebt je meisje meegenomen aangezien je haar vanochtend nog bv hebt gegeven? Hoe vaak krijgt ze nog bv? Eet ze smakkelijk.
Hoi dames, We zijn bij de hap geweest, mijn kleine had weer 40.7 graden koorts en huilen dat ze deed. Blijkt dat ze een oor en keel ontsteking heeft, ze heeft ab gekregen. Thuis aangekomen heb ik dr verschoond en weer getempt, is die gestegen naar 40.9 graden. Heb d'r een zetpil gegeven, de ab toegediend en doekje met azijn op d'r hoofd gelegd en nu ligt ze te pitten. Mijn hart breekt gewoon bij het zien hoe ziek ze is pfff, ik neem d'r zo wel ff in bed bij mij. Hopelijk wordt ze gauw weer de oude.
Hai meiden Was ik weer even.. Ik weet niet wat mijn jongste meid heeft, maar ze lag vannacht van 2 tot 6 aan de tiet, wilde niet loslaten, koppelde ik haar toch af dan begon ze heel hard te huilen (lees: protesteren). Gisteren ook al van 22:00 tot 3... Melk is op waarschijnlijk, maar dat accepteert ze dus niet. Deze dame is meer melkverslaafd dan de andere kids. Mijn andere kids wilde steeds meer vast voedsel enzo, deze komt steeds vaker vragen om melk... Ik weet niet of ik daar wel zin in heb... Ik vond het juist een prettig idee dat we bijna het einde hebben bereikt. Mijn kids stoppen steeds tussen de 14-16 maanden. Ze is nu 14,5 maanden. Ach, we zien het wel... @Sterretje: Hihi, de date was erg geslaagd hoor. Hij kwam thuis, moest meteen lachen toen hij mij aankeek. Dus ik: "En? Hoe was het?" Hij: *grijns* "Eh, wel leuk... Ik heb nu een vriendin dus." Wij wilden het idd. pas vertellen na de echo, maar de twee opdonders weten het al. Ze pesten mij steeds... Eergisteren hadden we american filet in huis... Mijn dochter: "Mam, wil je ook of heb je nu niet zo'n "trek"?" En bij "trek" gaf ze mij een overduidelijke knipoog. Trut! Hahaha.. Mijn zoon maakt ook steeds flauwe opmerkingen, dus die weten het al. En een lol dat ze hebben... Ze hebben echt humor die twee, dus das echt lachen af en toe.. En ik duim voor je hoor! Deze maand is jullie maand!!! @Eeva: Echt een eigenwijs ei! Ei is zich gewoon heel goed aan het voorbereiden op de grote sprong! @SweetRoosje: Hoe gaat het vandaag met je kleine dame? Ze heeft wel echt pech je, de laatste tijd?! En jij, nog geen ongi? Wel een tempverhoging? Hmmm... Zou het dan toch een ei zijn? Ben benieuwd wat je temp verder doet. Mijn oudste is trouwens 14 jaar. @Rosa: Wat een goed teken, die knaltest! Deze beeb blijft mooi zitten de komende maanden. En met mij gaat het goed hoor. Nergens echt last van.. Ik voel mij ook helemaal niet zwanger. Het is dat mijn baarmoeder nu al heel duidelijk voelbaar is (de bovenkant ligt nu al zo'n twee vingers onder mijn navel), anders zou ik gaan twijfelen. Maar nu ik mijn uk op de echo gezien heb weet ik dat het allemaal goed zit. @Zonnestraal: Ahhhhhh, wat flauwwwww!!! *KNUFF* Elke maand weer balen, helemaal als je al een soort van hoop hebt komt de klap hard aan. Heel veel suc6 deze ronde en deze maand wordt ook jullie maand! Daar duim ik voor! Nou, ik kom straks nog wel weer langs. Liefs!
hoi meisjes kom zo even terug lezen eerst even ontbijten met me kleine meisje. ik val zowat om van de honger hihi
Goedemorgen dames, Hier heel de nacht met een huilend/jammerend baby gezeten, ben op. Ze huilde van de pijn die ze heeft, de temp bleef heel de nacht hangen op 40.9 graden. En het enige wat ze wou aan de borst hangen, waar niet veel uit kwam. Ze was ook nog aan het bibberen waarna ik de hap belde en die zeiden dat het door de koorts komt en het normaal was. De ab moest zijn werk nog doen, en dat ik haar alleen in een luier moest laten slapen (ze had rompertje aan met korte mouwen). Ze zit hier naast me te spelen, heb d'r net ab gegeven. Straks ff kijken of ze haar fruit en groente ook wil anders maar alleen drinken aanbieden. Simplyme, ik zou je kleine als het niet te belastend is voor jou en je gezondheid gewoon bv blijven geven. Zo 14.5 maand alweer, grote meid. Ik ben dat ei/temp gedoe een beetje zat door mijn gekke lichaam, vandaag nog steeds op 37.4 graden. Ik ga maandag de gyn bellen om voor te stellen of ik fm's kan/mag doen want anders heeft die afspraak van 22 maart geen zin denk ik. Rosa, ja je moet goed en op tijd eten nu dat je zw bent! Hoop dat het gesmaakt heeft. Eeva, dank je meid ik hoop het ook. Vanochtend om 8u was d'r temp nog 40.9 maar heb het idee nu dat het gezakt is althans ze voelt niet meer zooooooo warm aan.