@ Adi, ik ben ook wel benieuwd in welke regio je iemand zoekt om een taartje te maken Ik heb eventueel het adres van mijn website voor je als je meer wilt zien. Voor welke datum is het?
@Adi, ik heb je een pb gestuurd met mijn woonplaats en mijn site. Laat ons even weten in welke regio je iemand zoekt, dat is wat makkelijker.
Ow leuk! Zelfs bestellingen via zsp! Hihi! Ik ben nu ook bezig met opdracht, een echte meidentaart wordt het! Zal vanavond even foto's posten Fijne dag meiden!
Ik heb er ook al eentje via hier Maar meer zijn altijd welkom Zo, heb een blanda in de oven staan, als kop van R2D2. Gisteren een ronde van 20 gebakken, die is mooi hoog geworden 't Moet ff in gedeeltes, want onze kleine dame loopt sinds gisteren los en wilde van de weeromstuit bijna niet slapen... handen ff vol dus
Haha oke geweldig toch al die aanvragen Ik heb ook al handen vol, niet willen slapen en lekker ondeugend, dan idd maar in etappes, is ook niet erg. Succes meiden!
Hallo meiden! @Natasja: Je bolletje is goed gelukt met bekleden! Die andere ook nog gedaan? @Imani: Leuke taarten, schattige beestjes! Zo, heb gisteren voorbereidingen getroffen voor de bruidstaart volgende week. Orgineel was het idee dat ik een standaard zou aanschaffen en 5 losse taarten zou leveren. Maar ik was er eigenlijk nog niet uit welke standaard ik wou, en of ik er uberhaupt 1 wou, dus had ik haar gemaild. Of ze het leuk vond als het gedeeltelijk een stapeltaart werd. Nou, dat vond ze eigenlijk veel leuker! Dus ikke helemaal blij! Nu wordt het een 4-laags stapel met 1 losse erbij. Heb gisteren , met hulp van mama, 62 dubbele en driedubbele bloemen gemaakt, een stuk of 20 vlinders en nog 10 roosjes. Ook nog een strik en letters en cijfers gemaakt. Nu is nog steeds het idee om te gaan stapelen met chocosticks of koekstengels. Maar weet eigenlijk niet of dit een heel slim idee is bij een taart van 4 hoog. Waar kan ik anders op korte termijn nog stokjes halen, gewoon bij de bouwmarkt?
Schattig taartje Pioen. Geen tips Het is een mooie strakke taart geworden die voldoet aan alle wensen.
Sorry ik zou dus echt niet stapelen met sticks zeker niet voor een bruidstaart van 4 hoog. Je kan maisprikkers gebruiken of douwels dit is een stuk veiliger. Het bovenste taartje zou je wel kunnen doen maar de rest zou ik echt niet doen. Als je maisprikkers wil hebben ik heb ze in mijn webwinkel mail me anders maar douwels heb ik ook. Kunnen via de brievenbus. ben benieuwd naar je taart.
Vanaf de eerste pagina's lees ik dit lekkere topic al mee GE-WEL-DIG om te zien wat jullie kunnen maken. Steeds zeg ik tegen kwebbelman...moet je kijken hoe mooi! Ik lees over biscuit, in de oven, morgen bekleden etc, maar steeds vraag ik me één ding af....hoe vullen jullie de taarten/bollen? Niet dat ik ze ga maken hoor, ik blijf gezellig meelezen en kijken hier. Kwebbel
Kwebbel je kan er zoveel in doen. Banketbakkersroom Slagroom Botercreme mix met een smaakje van patidess jammmiiieeee mona toetje eigenlijk kan er alle in Wat een favo van mij is en wat er ook vaak in bruidstaarten van mijn klanten gaat is bc mix met chapagne patidess met verse frambozen en framboos jam.
Mooi strak taartje Pioen! Hier mijn tweede taartje: was voor schoonpaps en hij was heerrrlijk! Gevuld met een luchtig monatoetje citroenkwarktaart een daarop een laag frambozen. Doordat er een klein gaatje in mijn botercremedijkje zat is hij helaas iets gaan lekken (vocht frambozen), weer een goed leermoment voor de volgende keer! Maar ze vonden hem toch mooi hoor, maar je ziet op de foto daardoor de rand waar de vulling zit jammer genoeg wel wat.. Het moet allemaal nog veel netter en strakker, maar tja je moet het leren he Oja heb de 'c' nog en duwtje gegeven op de foto staat ie nog wat te hoog
Lief wat je volgende keer zou kunnen doen wat ik zelf altijd doe. Is hem in de koelkast zetten na het afsmeren goed op laten stijven. Dan met een warm mes natrekken en evt nog een keer smeren dan nog een keer met warm mes en tadaaaaaaa een hele strakken taart. Verder is het een mooi en lief taartje. En misschien nog een tip als je rozen maak het midden hart moet iets lager liggen dan je buitenbladeren.
misschien heb je hier iets aan. Deze zijn dan wel niet van mp gemaakt maar het zou er ook mee kunnen als je het maar dun genoeg uitrolt.