Jemig, het is geen doen om proberen bij te lezen, haha. Elke keer zijn er weer een paar pagina's bijgekomen! Doe even geen poging meer voor vandaag. Tis goed geweest hoor! Morgen lekker dag vrij. Ga even met Nils naar een winkelcentrum ergens in de buurt. Ben daar al een hele poos niet geweest, dus is wel weer erg leuk. Hopelijk kom ik morgen er aantoe om weer een beetje persoonlijk te reageren! Nog wel even het jurkje bekeken van Ilse! Die is echt GAAF. Er zijn inderdaad veeeeel meer leuke kleertjes voor meisjes dan voor jongens. Sowieso heb je voor een meisje veel meer keuze! Is echt opvallend vind ik. Voor meisjes heb je vaak twee keer zoveel rekken dan voor jongens. NIET EERLIJK! Zo.
Bel ik even gezellig met mijn zwangere vriendinnetje, kom ik terug..Is iedereen naar bed!! Ook ongezellig @ilse: leuke plaatjes gevonden?
Nou dat wordt dan een gezellig monoloog . Hebben jullie vriendinnen/ kennissen met baby's of zwangeren waar je veel mee omgaat en dingen mee kan delen? Mijn "beste" vriendinnetje is nu zwanger en verwacht haar kind eind augustus, maar zij woont in Arnhem dus haar zie ik weinig. Mijn buurvrouwen hebben ook kinderen/baby's of zijn zwanger. Maar toch mis ik het wel om een echte goede vriendin in de buurt te hebben met wie ik leuke dingen kan delen. Zal ik daarom zoveel op zp zitten?
Ik heb een goede vriendin die begin deze maand is bevallen van een zoontje, ze woont ook in een andere plaats dus we zien elkaar ook niet vaak. Verder weinig mensen om mij heen in dezelfde situatie.
Vind je het ook jammer of maakt het je niet uit? Soms kan het ook niet leuk zijn namelijk. Omdat sommigen graag vergelijken of een soort van kritiek kunnen hebben over hoe je dingen doet. Ik heb twee buurvrouwen die leuk reageren en heel relaxed zijn. Maar ook een waarvan ik dingen niet goed trek. Is maar net hoe het gebracht wordt en hoe de blik erbij is.
Zo weer lekker veel gekletst! Ik heb mijn schoonzusje gezellig op bezoek gehad. Maar dan precies al er iemand is gaat Joas steeds huilen!! Ik heb echt even boven met hem moeten zitten totdat hij in slaap viel. Precies al er iemand komt gebeurd dat L @ Ilse: Wat een leuke jurk! Je ben er vroeg bij Is dit een Amerikaanse?? Kzag hier ergens een topic over. @ Mamalous: Zo 3 maten kleiner? Heerlijk!!! @ Kouf: Ik heb alleen maar vriendinnen met kleine kinderen. Allemaal dezelfde leeftijd als Joas. Mei/juni/juli.. En nu nog 1 over 6 weekjes uitgerekend.. Dus ik kan veel delen Wij regelen ook vaak een babymiddag met 4 collegas die allemaal een kleintje hebben van rond 8 a 9 maanden nu.. Buurvrouw (meid) Ze is ook nog niet zo oud Ook zwanger.. Bijna uitgerekend. Dus het gaat nog steeds hier over dezelfde praatjes!! IK ga ook lekker slapen!! Nog een paar nachtjes alleen Liefs
@ Jann: klinkt gezellig zo met al je vriendinnen. Lijkt me ook zo leuk . Ik kan het wel goed vinden met mijn buurvrouwen (meiden) maar het zijn net geen vriendinnen. Jammer dat Joas zo moest huilen. Hopelijk gaat het vannacht verder goed! Ik ga ook zo slapen. Morgen weer werken Slaap lekker!
@ Kouf: Ja dat is echt heel gezellig!! Bijna allemaal vriendinnen van mijn leeftijd & we waren tegelijk zwanger
Ik had dat niet. Maar ken nu wel veel meiden met kids waar ik mee omga. Nu zijn ook net 2 vriendinnen bevallen alleen die wonen ver weg. Verder gaan we weer om met vrienden, waar we een paar jaar niet echt contact mee hadden. Die hebben een zoontje 6 weken jonger als lieke. Van de zomer gaan we met hun op vakantie.
Hier helaas nauwelijks vriendinnen iig niet in de buurt, vind het erg jammer en mis het wel.. Vind het ook niet leuk voor de kleine je hebt hier wel een buurthuis waar je op dinsdagochtend je kindje kan laten spelen, tis alleen precies op de slaaptijd van de kleine
Goedemorgen!! Ik was gisteren nog vergeten te vertellen dat Eva een paar stappen kan zetten met slechts 1 handje in mijn hand. Vriendinnen komen misschien wel meer als ze naar school gaat. Ik heb 1 vriendin met een kindje die 10 weken ouder is en een andere vriendin die nu zwanger is. De rest is nog niet zover. Moeten zelfs nog gaan samenwonen
Ff een vraagje vanaf wanneer mag je normale melk gaan geven? Hij krijgt ook halfvolle yoghurt en kaas.
9 maanden toch?? Hier doen wij het nog niet ivm koemelkallergie die mn man vroeger gehad heb. Maar hij krijg soms een hapje vla & dat gaat nog goed.
het cb zei dat als ik onder de 500ml melk per dag kom dat ik dan 10 druppels vit d moet geven en anders niets
goeiemorgen meiden!! Vitamine D Druppels geven wij niet...emily drinkt nog genoeg melkvoeding waar dat in zit dus is het niet nodig gewone melk krijgt ze al een maand of 2 nu..geen hele bekers hoor..maar gewoon bij haar boterhammetje en avondeten een bodempje vriendinnen: geen van mijn vriendinnen zijn zwanger of hebben een baby...de meest hebben al oudere kinderen...wij zijn in onze kring erg laat met kindjes zeg maar