April 2010 mama's deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Rosado, 28 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @wendysunny: fijn dat de baby goed ligt! een hele geruststelling
     
  2. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    @wonder: ja kan me voorstellen dat het lekker is hier te zijn! en de kleine blijft toch nog lang zitten zo hihi...
     
  3. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    TM: lekker he die mannen8)
    Heb je nog wel gebeld?? Ik kreeg gister van de gyn te horen dat als ik van 's ochtends tot 3 uur 's middags niks gevoeld had, ik gelijk moet bellen!!!

    Mermaid: balen van de vaatwasser....:(

    Wendy: gelukkig, beeb ligt nog goed!!:)
     
  4. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Ja zeg dat wel!!! Ik was er een paar dagen geleden echt helemaal klaar mee, maar heb nu de knop omgezet....ze komt wanneer ze komt.
     
  5. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Oh, ik heb vanochtend zo om mezelf moeten lachen. Ik stond te douchen en dan heb ik altijd de radio aan. Er stond een lekker nummertje op, dus ik lekker meezingen en een beetje swingen onder de douche. Toen zag ik mezelf plotseling in de badkamerspiegel. En ik moest gelijk denken aan dat hyves icoontje bij de dieren, dat swingende roze olifantje! [​IMG] Ach, een beetje zelfspot kan geen kwaad toch!!!

    Vanmiddag nog even naar de Wibra geweest en heb 25 badeentjes gekocht voor de traktatie op Lukas z'n school. Dan maak ik een leuk pakketje met van die roze en witte hartjes snoepjes, een snoepspeentje en een badeentje erin. Roze strikje erom, kaartje eraan en klaar is kees!

    Heb bij de Zeeman ook nog een nieuwe badjes gekocht en een nachthemd en sloffen. Zie ik er in het ziekenhuis of voor kraambezoek in ieder geval nog een beetje netjes uit!

    @ Ann, jeetje balen zeg die situatie van je vriend op zijn werk. Nou doe ik de salarissen op mijn werk. Alle bestanden zijn beveiligd in mijn map, maar toch gebeurt het regelmatig dat medewerkers proberen daar in te komen. Ik moet ook echt altijd alles op mijn bureau wegleggen als ik bijvoorbeeld naar de wc moet, want het is ook al eens gebeurd dat ik dan terug kom en dan zit er iemand tussen mijn papieren te neuzen! Maar goed, dat is wel heel wat anders dan wanneer je zelf iets naar een verkeerd iemand mailt. Tuurlijk, hij had het niet door moeten mailen, maar het zou erger zijn geweest wanneer hij het naar een collega had doorgestuurd ofzo.

    @ Mermaid, ik hoop dat je je inmiddels al wat beter voelt. En balen van de vaatwasser! Zou dan ook wel een nieuwe kopen denk ik!

    @ Ikheid, ik draag inderdaad ook erg naar voren, dus dat zou wel de reden kunnen zijn van dat krom lopen bij het opstaan.

    @ Janne, meid, ik wordt er gewoon moe van als ik lees wat jij allemaal hebt gedaan zeg!!! Heb je stiekem een hele tray energydrink op ofzo???

    @ Ka, nou zeg, daar heb je dan ook niets aan! Denk je een gezellig dagje samen te hebben.... Zucht, mannen!!!

    @ Wendy, fijn dat de beeb nog goed ligt!

    @ Wonder, ja, je houdt het langer vol als we dachten!!! Maar het kan voor jou nog maar maximaal 2 1/2 week duren toch? (of doen ze bij jullie tot 42 weken laten doorlopen?)
     
  6. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Wendy: Fijn dat de beeb goed ligt.

    @ Caro: Haha, nou dat roze olifantje is iig wel lekker vrolijk
     
  7. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Caro: wat een leuk idee van die badeendjes!

    Misschien komt het door de hormonen, maar ik vind het toch wel vrij heftig om zoveel foto's van dat overleden baby'tje te zien op de hyve. Snap wel dat dit misschien een deel van de verwerking is, maar met zoveel hoogzwangere meiden.... Of ben ik nu echt een zeikwijf???
     
  8. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Hahahahahahhahahah ik zie het helemaal voor me!! Lekker om je even uit te leven onder de douche!!

    Ook leuk die traktatie!!!!!

    Ik heb zelf ook nieuwe pyama's gekocht voor in het kraambed. Wil er ook een beetje fatsoenlijk bij liggen hahaha...

    En ja....ik had niet gedacht dat madame nog veilig in mn buik zou zitten. Ik heb eigenlijk geen idee hoe lang ze me door laten lopen. Met Seeger was ik 41 +2 dus ik denk dat ze gewoon wachten tot 42 weken.
     
  9. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Ik heb er persoonlijk niet zo'n moeite mee, maar dat verschilt natuurlijk per persoon. Ik kan me ook goed voorstellen dat je het wel heel heftig vindt, dus nee, ik vind je echt geen zeikwijf hoor.
     
  10. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Nee ik snap je heel goed! Ik vond het ook heel moeilijk om te zien.....
     
  11. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    hallo,

    wel bijgelezen maar weinig onthouden.

    TM, heb je al gebeld??

    Honden die anders doen, hier doen ze niet anders maar dat deden ze ook niet toen de bevalling van Julian begon.
     
  12. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Ow roeland zijn gesprek ging goed, hij hoort uiterlijk donderdag of hij de baan heeft of niet.
     
  13. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland

    oehhhhhh wat spannend!!! Ik duim nog ffkes door!
     
  14. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Spannend zeg! Ik ben benieuwd, zou wel super zijn.
     
  15. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Goed hoor!! Hopen dat al ons geduim gaat helpen
     
  16. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Dank je wel!!
     
  17. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Ok, ik ben nu officieel uit mijn humeur :x. IK WIL IETS LEKKERS!!!!!!!!!!!!! Maar Arco wil het niet voor me gaan halen :x:x.
     
  18. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Dan ben ik bang dat je het zelf moet gaan halen, ik ga zo aan de bastogne koekjes.
     
  19. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh nog een man die niet snapt hoe zwangere vrouwen in de watten gelegd moeten worden!!!!!
     
  20. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Arco gaat nu met de auto weg en bovendien ben ik niet opgemaakt, dus dat gaat 'm ook niet worden. Ik zal het zonder wat lekkers moeten doen ben ik bang...:(.
     

Deel Deze Pagina