dat was bij jullie dus de goeie oplossing mamalous maarre...krijgen alle kindjes dit?? ik ga me soms steeds meer afvragen hoe dat dan met emily zit....sprongetjes en al dat soort dingen..tot nu toe nog nooit gehad geloof ik...verlatingsangst heeft ze ook niet...als er iemand bij haar is die ze kent en ik ga weg vind ze het allemaal prima....slapen: als een roosje..al vanaf dat ze 4 weken oud was sliep ze door....en miss dat we daarna nog eens 2 of 3 keer s'nachts eruit geweest zijn vanwege over der toeren zijn door enge droom (denk ik dan hoor dat het dat was)...maar verder slaapt ze tot de volgende ochtend....
@ Sm, ik heb eens even gespiekt bij je foto's. Wat een mooie grote kijkers heeft ze, echt prachtig! En inderdaad een dametje met pit. Zij laat zich later in ieder geval geen kaas van haar boterham eten. @ Jolan, ja dat hysterische gaat mij door merg en been. En omdat hij lange tijd een slaapprobleem heeft gehad door lichamelijke klachten vind ik het nu soms lastig in te schatten. Maar mijn gevoel zegt nu duidelijk, dit is om opgepakt te worden. Hij hangt de laatste tijd ook meer aan mij. Toen we hem vanavond ophaalde, wilde hij ook alleen nog maar bij mij zijn. Gek, op mijn werk heb ik geen enkele moeite met consequent zijn maar bij mijn eigen kind vind ik het wel eens moeilijk.
antje: ik denk dat we allemaal wel een zwak voor onze kindjes hebben hihi...ze kunnen een hoop bij ons doen voordat ons engelegeduld echt op is ...zelfs de meest geharde tante gaat nog door de knietjes van haar eigen kindje
@ antje: hier nog geen ervaring met verlatingsangst of 8 maanden sprong. Maar Beau heeft wel een tijd gehad dat hij 's nachts veel wakker werd en erg moest huilen. Ik bekeek het steeds per situatie (die van hem maar ook die van mij). Het liefste laat ik hem liggen, knuffel, speen, even bij hem blijven.. Maar soms is dat niet voldoende. Een enkele keer heb ik hem wel meegenomen naar ons bed. Daar werd hij rustiger dan in zijn eigen bed. Ik slaap dan zelf niet geweldig maar liever dat dan steeds heen en weer moeten lopen en de volgende dag gestresst en moe te zijn. Vooral als je de volgende dag moet werken. De verhalen over de 8 maanden sprong die ik hier lees klinken behoorlijk heftig. Ben ook erg benieuwd hoe het zal zijn en ook hoe ik er op ga reageren. Ben erg gehecht aan mijn slaap en we zijn ook behoorlijk verwend met ons slapende mannetje.
Hier ook zo'n makkelijke dame. Normaal nooit geen last gehad van sprongetjes. Afgelopen week a 1,5 week wat moeilijk lopen doen. Ik gooi het op het sprongetje, maar ze heeft ook in de afgelopen 3 weken al 5 tandjes gekregen en er is er nog 1 onderweg.
sssssssstttt niet te hard zeggen , wat jij schrijft was bij lieke ook tot vorige week.... Ik hoefde er nooit uit snachts en ze sliep altijd prima. Heb nog nooit iets gemerkt van sprongetjes, daarom geloof(de) ik er ook nooit in.
Haha, Antje, dat is wel herkenbaar hoor! Ik kan er ook echt niet tegen als Nils hysterisch huilt. Dan sta ik binnen twee seconden naast zijn bed. Het gaat nog zwaar worden, want het echte opvoeden moet nog beginnen!
Debs: wat een makkelijke meid zeg! Die lijkt inderdaad op Nils tot een week geleden. Hij sliep ook vanaf dat ie vijf weken was de hele nacht door. Bijna nooit 's nachts aan het spoken, dus dan komt het dubbel zo hard aan als het wel zo is. Maar wie weet blijft dit zo hoor! Ik hoop het voor je!!!
Hier kloppen de sprongetjes precies. ook wat er omschreven wordt en wat ze daarna meer kan. Ik ben zo blij met dat boek. Hier haal ik moed uit en weet ik dat het niet aan mij ligt. @Femke: jeeh klap eens in je handjes!
Duurde hier ongeveer 2 weekjes, verder ook nooit echt last met hem, tis een heel makkelijk mannetje... Slaapt eigenlijk altijd door, verder niet veel gemerkt van sprongetjes enzohoor, heb hier wel dat boek liggen en het klopt ook wel dat Julian na zo`n sprong dingen kan maar verder hebben we het nooit echt in in zijn gedrag gemerkt.
Hier ook nooit last gehad van sprongetjes. Ik geloof ik niet zo in de sprongetjes vast gesteld aan de tijd volgens het oei ik groei boek. Ieder kindje ontwikkelt zich namelijk in zijn eigen tempo. Dus wat bij het ene kindje bij 8 maanden is, is bij de ander misschien al bij 7 of pas bij 10 maanden. Misschien dat hij nu wel midden in een sprong zit. Hij is wel met veel nieuwe dingen bezig. Trekt zich op, nu ook in de box. Is hard bezig met oefenen op de woordjes mama en papa en gaat veel op zijn knietjes zitten. Verwacht dan ook dat het teigeren langzaam over zal gaan in echt kruipen.
uum ik hou gauw mijn mond jolan als ik het zo lees zijn het allemaal makkelijke kindjes hier dus zal emily ook nog wel komen....al deed ze vandaag ineens uit het niks zelf gaan zitten..eerst vanuit liggen op der zij draaien en hup zo omhoog....wist niet wat ik zag en dacht ahh zal wel niet goed gezien hebben...tot ze het nog een keer deed....weet niet of het van blijvende aard is hoor hihi want ze doet iets nieuws en volgens mij denkt ze dan..zo dat kan ik ook weer dus nu hoef ik het niet meer te doen en doet tante pollewop het dan dus ook niet meer ..