ja mensen waren het zat om constant Milly op elk moment van de dag op tv te zien.. Vreselijk.. Hoe respectloos.. Sinds ik mama ben ik nog gevoeliger voor dit soort dingen dan daarvoor.. Hoe kunnen mensen zulke hyvespagina's oprichten.. Gewone hyves is uiteraard nog actief.. Die is positief
Ik ben dan (nog) geen mamma, maar ik vind dat soort dingen echt verschrikkelijk. Dat mensen inderdaad zo ongevoelig kunnen zijn. Dat gevoel heb ik nu eerder bij Micheal Jackson ofzo. Maar niet met zulke dingen, echt niet!
Is zelfs al een condoleanceregister voor haar... Het officiële condoleance register van Nederland - Condoleance Milly Boele
Maar als er al een condoleance regeister is, dan is het toch helemaal duidelijk?! Anders ga je toch niet zoiets aanmaken?!
is dezelfde woordvoerster als op sbs dus zal weinig nieuws zijn.. zoals zij het zegt is ze nog niet gevonden.. Chantal TJa, die kronkel moet wel oneindig lang zijn..
Tsja, wat moet die woordvoerder dan! Lijkt me dat het duidelijk is zo, had zo gehoopt dat ze nog levend gevonden zou worden!
Wat leven we toch in een k*twereld, hoe kan iemand zoiets doen? En dan ook nog een politieagent.. hoe heeft zo'n vent ooit die psychologische test door kunnen komen. Hoe gestoord moet je zijn om een 12 jarig meisje om te brengen, je buurmeisje? Wat moet je nou met zo iemand doen? Ik hoop dat hij een hele hele hele zware tijd in de bak krijgt, maar dat zal wel niet. Meneer zal vast een celletje met tv voor zichzelf krijgen omdat ie 'gevaar loopt' bij de andere gevangenen. Sorry hoor, maar hormonen.. wat een klootzak!