Augustusmamma's 2008 deel 3

Discussie in 'De mama's' gestart door sjudith, 20 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    *~*ZWAAIII!!*~*

    En voor nu/straks/later, trusten!
    Heb ut drukdruk!

    Knuff voor iedereen!

    Xx
     
  2. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    Truste allemaal!

    Ik heb morgen een drukke dag voor de boeg :(
     
  3. lauwie

    lauwie VIP lid

    17 mrt 2007
    8.026
    0
    0
    binna, ik zie nu pas je reactie op mijn bijtvraag. je bevestigt wel mijn idee dat het echt niet normaal is en dat ik me terecht zorgen maak. ze dachten meteen dat dat kindje wel gebeten zou hebben omdat ie het vaker doet. ik begrijp echt wel dat sommige kindjes bijten, maar ik vind dit idd wel heel gemeen.
    en ze stelt me niet echt gerust met dat het otje best weer kan gebeuren omdat het een sociaal kindje is dat met alle kindjes speelt.
    ik vind eigenlijk ook dat we mogen verwachten dat we haar in een (reeel) veilige omgeving weg brengen. het kan een keer gebeuren maar het heeft nu niet de uitstraling dat ze extra hun best doen om te voorkomen dat het weer gebeurt. misschien maar eens met de manager gaan praten.
    bedankt voor je mening!

    ik vroeg me trouwens ook af hoe je reageert op het bijtende kindje als die een ander gebeten heeft. hoe doen jullie dat?
     
  4. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Goeimorgen meiden

    @lauwie. Wij reageeren meestal eerst op het kindje wat gebeten is die verzoregen we . En meestal gast de rwede colega dat met het andere kindje praten en moet het na denken. En even kater sorry zeggen. (voor zo ver dat mogelijk is hangt van de leeftijd ) maar wij hebben nu een meisje wat struteueel bijt. Bij haar zijn we nu bezig met dit gedrag te negeren. Dus als ze bijt krijgt het "gewonde" kindje aandacht . En zei niet. We houden haar wel de hele dag in de gaten en daar door krijgt ze eigelijk geen kans om te bijten maar zien we alleen wel haar mondje naar iemands arm gaan. Dan gaan we al naar het andere kindje toe om te troosten zo dat ze geen aandacht krijgt en het begind nu te werken.
     
  5. petrabr

    petrabr VIP lid

    6 okt 2007
    8.000
    1
    0
    zuid holland
    het word een prachtige dag, na al die dagen werken in de kou heb ik dat wel verdiend vind ik, maar.....
    ik heb BHV en zit de hele dag binnen :(

    @ Queenbee, wat ben je toch druk de laatste tijd
     
  6. miepie28

    miepie28 Fanatiek lid

    13 aug 2008
    2.687
    0
    36
    intercedent
    Goedemorgen dames!

    arri: ik zal ook gewoon ff voor de zekerheid de huisarts bellen.

    lauwie: denk ongeveer een minuutje...tis hier altijd strijd ze krijst alles bij elkaar.... Kan me goed voorstellen dat je er moeite mee hebt dat otje is gebeten op het kdv.

    chantal: ik vind een tattoo ook mooi met naam maar weet zelf ook niet zo goed waar.

    jenny: heeft mylan weer goed geslapen? en hoe gaat ie met jou laatste loodjes? Hoe lang moet je nog werken?

    tesske: leuk die man van jou....pff lastig zeg met je hand....

    shanai: succes vandaag meid met je presentatie...brr 80 man...

    petra: wat jammer zeg dat je vandaag binnen mag blijven!!!!

    Hier ook binnen maar gooi de ramen wel open want ga boven de grote schoonmaak doen met mn moeder. Ze is gisteren blijven slapen dus malou straks naar de opvang en dan poetsen!

    Malou heeft iets nieuws.....als onze madam het er niet mee eens is dan gaat ze zichzelf pijn doen dus bijv als ze in de kinderstoel zit laat ze zo haar hoofd op de tafel vallen en ook nog hard ook.... Ik reageer er niet op en laat haar even huilen en pak haar later dan op maar wat zouden jullie in deze situatie doen?
     
  7. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    Matthijs heeft me gelukkig redelijk uit laten slapen (tot 6u25) Helaas heeft Jasmijn voor het eerst liggen spoken vannacht. Van 00u30 tot 2u30 en om 3u30 nog 'n tijdje. Toen om 5u een voeding, dus ik ben alsnog gebroken. Gelukkig heeft Dirk haar veel getroost zodat ik tussendoor toch kon rusten. De relatie met Dirk ligt trouwens flink onder vuur :x. Ik hoop dat het door het slaapgebrek komt.......
     
  8. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    @Lique; Ik heb via een PB op je vraag geantwoord ;)
     
  9. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Ja joh, kan er ook niks aan doen! Huishouden gaat maar door, werken, nog freubelopdrachtjes maken voor anderen, moet eigenlijk ook klaar vandaag.. naja, dan maar wat minder hier kleppen, tis niet anders..

    Suc6 met je BHV vandaag dan! ;)
     
  10. Tesske

    Tesske VIP lid

    24 mrt 2009
    6.799
    0
    0
    shanai succes met je toespraak!

    Miepie, moeilijk is dat..aan de ene kant zeg ik negeren maar als ze zichzelf echt gaat verwonden word het een ander verhaal. Ik ga er eens over nadenken hoe ik dat zou doen. Hoe voel je je?

    Lauwie, tess is ook eens zo hard gebeten in haar wang en dat kindje die gebeten heeft werd extra goed in de gaten gehouden. Helaas heeft tess hem een tijdje later ook gebeten...

    Duster, wat een nacht zeg! Wat balen dat julie relatie onder vuur ligt, misschien binnenkort even oppas regelen en tijd voor elkaar inplannen?

    Ik heb heerlijk geslapen vannacht, zonder onderbrekingen, en tess word nu net pas wakker!
     
  11. marleen2109

    marleen2109 Fanatiek lid

    13 jan 2010
    2.575
    0
    0
    Goedemorgen!

    @ Lauwie/ Binna: Ik ben eigenlijk blij dat Binna er over doorgegaan is. Ik wilde er eerst ook wat over zeggen, maar wilde het ook weer niet erger maken. Ik had namelijk gelijk aan de bel getrokken bij het KDV. Ik wil mijn kids met een gerustgevoel achter laten en me niet heel de dag afvragen of het wel goed gaat. Zo heb ik ook direct laten weten dat ik het geen prettig idee vind dat Thomas een nachtmerrie had na een dagje KDV en dat hij vroeg of wij ook boos op m waren en of de juffrouw nog steeds boos was. Het was op vrijdag voorgevallen en tot aan woensdag sliep hij onrustig. Die woensdag heb ik het gelijk gemeld.

    Gisteren had ik de kids opgehaald en na een uur was ik kapot! Ik had lekker gewerkt en voelde me helemaal fit, maar na een uurtije huilen, krijsen en niks willen delen was ik doodmoe. Ik kan er best wel eens van balen; Heb ik ze de hele dag niet gezien en dan zijn ze eindelijk thuis en is het helemaal niet leuk!
    Vanmorgen waren ze 5 min wakker en ze hadden alleen maar weer ruzie. Ik vind het echt niet leuk, ben heel de dag politieagente, bah!

    Ik ga maar eens tandepoetsen enzo. Thomas gaat vanmorgen naar de PSZ en Jasper & ik gaan boodschappen doen. Vanmiddag hopelijk lekker naar buiten!

    @ Shanai: Succes, bbbrrr!!!

    @ Duster: Best pittig soms he met 2 kids. Wij moesten ook echt onze draai weer vinden. Jeroen & ik begrepen elkaar op een gegeven moment echt helemaal niet meer. Gelukkig is het helemaal goed gekomen!
     
  12. lique80

    lique80 VIP lid

    18 sep 2006
    7.763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Marleen, haha na een uur al weer klaar, haha!! GElukkig liggen ze hier dan binnen een uur in bed, want vermoeid zijn ze wel na een dagje KDV.

    @Shanai, success!!!!! Stoer hoor!

    @Miepie, hmm, tja negeren... maarja wat als ze zich echt bezeerd... Poetsze met je mams!!

    @Lauwie, als je je niet serieus genomen voelt zou ik het nog eens opnemen op het KDV. En zeker als het om een kind gaat dat vaker bijt. Als dat niet het geval was geweest, zou ik me er niet zo druk overgemaakt hebben denk ik.

    @Duster, slaapgebrek is NOT goed voor jullie. Kan iig Matthijs niet even uit logeren. Misschien 1-2 nachtjes. Kan je slapen als Jasmijn slaapt, daar zullen jullie van opknappen. Het is nu druk, maar ook druk geweest met verbouwen enz.

    Nou zit weer op mijn werk, heerlijk gezwommen gisteren. Heb alleen enorm last van voorjaarsmoeheid, nog meer mensen?
     
  13. whahaha, uh, nou laten we dat is niet doen! :p
     
  14. Vind ik idd voor jou wel een heel mooi idee, het klavertje 4...
    Nou trek je stoute schoenen aan zou ik zeggen, maar doe het wel voor de zon echt komt dan, want je kan er niet mee zwemmen en het mag niet in de zon ;)
     
  15. lique80

    lique80 VIP lid

    18 sep 2006
    7.763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    Niet, weet je het zeker, ken nog een tatoeerder die er dan gelijk een stuk of 50 neerzet, haha:D;)8)
     
  16. JennyS

    JennyS VIP lid

    14 dec 2007
    6.001
    0
    0
    Analist
    @shanai: succes vandaag

    @lauwie: oh had die maat niet bij geschat, maar kan me voorstellen dat je daar van af wil.
    ik woog maandag 67.9 en dacht al wow moet opletten haha, maar avnochtend stond hij weer op 67.2 dus gaat weer goed. mag van mezelf niet de70 halen haha

    @miepie: nou hij heeft heerlijk liggen meuren van half 8 tot 5 wel beetje vroeg dus, maar heb hem echt pas van zijn kamer gehald om 6.40 dus ben trots al heeft hij dan wel bij elkaar een uur aandacht zitten trekken door heel zielig te doen bij de deur. maar CB zei dat soms pas na 2 a 3 weken bij hun het kwartje valt dus nou ja ik zie het wel
     
  17. JennyS

    JennyS VIP lid

    14 dec 2007
    6.001
    0
    0
    Analist
    @lique: oja bij die vrouw die haar gezicht ineens helemaal vol had haha
     
  18. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.363
    268
    83
    Noord-Brabant
    Lauwie, een tijdje terug is Jorja ook gebeten in haar wang (gelukkig niks meer van te zien), maar dat andere kindje hielden ze toen ook goed in de gaten en die had ook zo op z'n donder gehad dat ie niet eens meer in de buurt van Jorja durfde te komen.

    Duster, het is ook een hele verandering een baby erbij en dat in combinatie met slecht slapen kan er idd voor zorgen dat je relatie wat klappen krijgt. Kun je niet ergens allebei de kids laten logeren? Kan me voorstellen dat je dat moeilijk vindt, maar dan slapen jullie wel 'n keer allebei bij.

    Chantal, ik heb niks met tattoo's, maar als ik 'm ergens zou moeten laten zetten, zou het aan de binnenkant van m'n enkel zijn.

    Juud, nog steeds kramp?

    Miepie, ik negeer dat gedrag in eerste instantie ook om daarna te gaan troosten als ze zich zeer gedaan hebben.
     
  19. schatje1

    schatje1 Niet meer actief

    mijn tattoo nu.. en daar komt de naam van Bradley onder en dan nog meer sterren..
     
  20. schatje1

    schatje1 Niet meer actief

    beetje vage foto haha..
     

Deel Deze Pagina