De rokende buurman deel 2

Discussie in 'De lounge' gestart door Roodkapje1979, 18 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    2.595
    0
    0

    nee daar moet ik je gelijk in geven want het boeit me ontzettend weinig eerlijk gezegd...
     
  2. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    ja maar dat is het hem net ik heb niks met de buren te maken,als ze zo graag ergens over klagen mogen ze wel de helft van mij rekeningen mee betalen!!:)
    ik doe toch wat ik wil in mijn huis en op mijn stuk grond..

    als ze in de zomer een bbq hebben met muziek en rokende mensen hoeven ze toch ook niet te stoppen met bbq omdat ik er bijvoorbeeld last van heb,dat gaat echt te ver hoor..

    qua muziek kan ik begrijpen na 22.00uur iets zachter maar niet dringend zachter hoor..
    en trouwens de politie komt er in ieder geval niet meer voor naar je toe als de buren klagen over muziek,in ieder geval in helmond niet meer??
     
  3. Tamale

    Tamale Niet meer actief

    #43 Tamale, 18 mrt 2010
    Laatst bewerkt door een moderator: 18 mrt 2010
    Jeetje, ze vragen niet van de buurman oftie zn 2 benen wil amputeren hoor!!
    Wat reageer jij ontzettend fel, ik zou bijna denken dat jij de buurvrouw bent.


    Oh ennee, iets netter met de ontluchting enz omgaan, vind ik echt niet ' een leven omgooien' hoor...
     
  4. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    ja maar bbq'en doen ze vast niet 365 dagen in het jaar.
     
  5. Mammie van Roy

    Mammie van Roy Fanatiek lid

    8 jul 2009
    1.445
    0
    0
    Hier precies hetzelfde....
    En of dat nou sigaar is of sigaret maakt niet uit.
     
  6. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    nou wij bbqen bijna elke dag in de zomer(sorry cultuur) hahaha van mijn vriend dan he:)
     
  7. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Het is en blijft een lastig probleem. Wij hebben een soortgelijk probleem met onze buren, alleen zijn die wel wat meer voor rede vatbaar. Onze buurman houdt er nogal van een jointje op te steken. Dit meerdere malen per dag. Sinds ze een kindje hebben (nu 6 jaar) mag hij niet meer binnen blowen van zijn vrouw. Dus rookt hij in de schuur of in de tuin. Nou zitten onze schuren aan elkaar vast en aan het huis vast (woonkamer kant) Als hij in zijn schuur blowt, dan ruiken wij het in onze huiskamer. Mijn man heeft dus alle gaten in de stenen muur tussen de twee schuurtjes dichtgespoten met purschuim en we houden eigenlijk altijd de tussendeur van de woonkamer dicht, maar toch ruiken we het nog wel eens. Maar ik kan hem niet verbieden in zijn schuurtje te blowen!

    Nu we echter boven met de babykamer bezig zijn (dat was eerst rommelhok waar we nooit kwamen) ruiken we het ook in dat kamertje omdat deze recht boven de schuur ligt.
    We hebben het een paar weken geleden heel subtiel tegen de buurvrouw gezegd en die vond het heel erg vervelend. Ze zei dat ze het er met hem over zou hebben en ik moet eerlijk zeggen dat ik het sindsdien niet meer in de babykamer heb geroken. Wel nog af en toe in de woonkamer, maar dat is niet zo heel sterk en daar kan ik wel mee leven. Straks zullen zij ook last hebben van een huilende baby denk ik!!!
     
  8. Mammie van Roy

    Mammie van Roy Fanatiek lid

    8 jul 2009
    1.445
    0
    0

    O jawel hoor!!!
     
  9. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Ik zou hem trouwens gewoon meer laten roken, ik bedoel verkort zijn leven alleen maar dus minder lang last ervan :p
     
  10. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.229
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik denk dat als ze iedere dag alles een half uur tegen elkaar open zetten, dat het de stank echt wel kan verminderen. Moet er misschien wel eerst grondig gereinigd worden binnen omdat die rooklucht er inmiddels al jaren hangt natuurlijk.

    En een half uur per dag stankoverlast hebben lijkt me een stuk fijner dan elke dag gewoon altijd stankoverlast.
     
  11. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    2.595
    0
    0
    nou als ik de buurvrouw was had ze dat wel geweten ;)
    en ik reageer niet FEL maar ik heb er gewoon mijn mening over! en ik vind zoals Babyhope al zegt zolang ik mijn rekening betaal en niet hun en het in mijn huis is en niet dat van hun dan kunnen ze milliepolitie bellen tot ze n ons wegen want daar zou ik me dus echt niet van aantrekken zolang er geen wet is voor roken in je eigen huis heeft niemand zich ermee te bemoeien ;)
     
  12. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    2.595
    0
    0

    jaa dat bedoel ik! zolang leeft ie waarschijnlijk toch niet meer :D dus laat m lekker de laatste maandjes/jaartjes van zn sigaretje genieten :D:D
     
  13. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Dan maar een flinke hoop stront in je tuin deponeren, net onder het raam van je onderbuurman. Misschien begrijpt ie het dan.
     
  14. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Je koop wat wietplanten plant ze ergens bij hun (ga een keer op de koffie ofzo hahaha) en geef ze aan, of je geef ze zoiezo aan in verdenking op kwekerij omdat het zo erg stinkt naar wiet, jaja, ik zou echt niet graag naast een wietkop wonen :(
     
  15. Mammie van Roy

    Mammie van Roy Fanatiek lid

    8 jul 2009
    1.445
    0
    0
    Misschien kan TS een tijd afspreken met de buurman, dan kun je je ramen dichthouden op het moment dat zij luchtten en daarna doen zij ze dicht (of op een kier) en kun jij luchten. Raar eigenlijk, maar als dat het probleem oplost...
     
  16. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    aaah nu weet ik het de oplossing van mijn schoonmoeder om bij mij kids te kunnen roken (gebeurd dus niet maar goed) zo'n speciaal luchtfilterding, kost 150 euro (tweedehands zal vast goedkoper zijn) en zet het ding op zijn kamer neer OF in de kamer van je kindje... zorgt meteen voor eventuele pollen, allergieën e.d.
     
  17. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.229
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Nou het lijkt me een prima oplossing! Als het een oplossing is, want dat huis stinkt inmiddels volgens mij zo erg naar rook dat je die rooklucht echt niet zomaar weg krijgt.
     
  18. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere

    nee hoor is sinds vorig jaar dus afgeschaft hier in helliemond haha:)

    och ja iedereen weet wat anders toch:) stadsgenootje!!
     
  19. Tamale

    Tamale Niet meer actief

    Lekker sociaal van je!!
    Als iedereen in NL net zoals jou was, was het een stuk 'gezelliger' vermoed ik zo.
    En ze heeft ook geen contact opgenomen met de MILIEU-politie omdat ze niet in hun eigen huis mogen roken.
    Maar omdat hun er last van hebben, en dat vind ik een behoorlijk verschil!
     
  20. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.229
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Onze buren hielden ook wel van barbecueën en vooral het aanmaken ervan stinkt echt zo! Wij hebben gewoon gevraagd of ze ons even wilden waarschuwen zodat we onze ramen en deuren dicht konden doen. Als het eenmaal aan is, stinkt het niet zo heel erg meer. Ik snap niet wat er moeilijk aan is hoor, een beetje rekening houden met elkaar en een beetje meedenken.
     

Deel Deze Pagina