Is het zwart leer? Mijn broertje is nog al kieskeurig over een bank. Mannen af en toe, mja het is zijn keus. Als het dus zwart leer is heel graag. Wat lief zeg van je ouders dat je hun bank mag hebben. Zijn zij er dan op uitgekeken?
Jij ook beterschap! Zondag wel beter zijn hè. Fijn dat alles goed was op de 20 weken echo. Heb je nog mooie plaatjes meegekregen?
*** Newsflash meeting *** We gaan er maar vanuit dat de meeting dus in Meppel plaatsvindt, nu nog een datum. Heb je voorkeur van een dag/dagdeel? Geef die dan door! De datums: Zondag 2 mei: lisette susanne ( in de middag ivm reistijd ) senninha knuffelkonijn ('s middags ivm kerk) Zondag 16 mei: lisette susanne ( in de middag ivm reistijd ) senninha knuffelkonijn ('s middags ivm kerk) *** Einde newsflash meeting *** het lijkt erop dat het 1 van deze twee datums gaat worden.. willen andere mensen ook nog ff reageren, zodat we een datum vast kunnen gaan leggen?