Waaaaaaaaaaaaaaahh, baby is zooo druk in m'n buik.. Voeten/handen steken er gewoon zo uit hihi! Au au au..
@ Eliesah, weet je zeker dat het een meisje is en geen topvoetballer ??? @ Funnyme, fijn om van je te horen, kort maar krachtig!! Hopelijk heb je wat aan het bezoek morgen aan de lactatiekundige!! Ga voor je duimen meid!! Het komt vast goed!!! @ Ano, oohh she's sooo cute!! @ Lindanvnr, pff je hebt het er maar druk mee meis! Ik heb respect voor jou, voor alle meiden met een tweeling trouwens!! Wat een werk!! Alles dubbelop (maar natuurlijk dan ook dubbelop de mooie momentjes ) @ All, jeetje Dank jullie voor de complimenten hoor!! Hihi, voel mezelf een beetje opgeblazen, vooral in mijn gezicht, en dan niet van het vocht, maar gewoon DIK... En dus kan ik er het stralende even nie uithalen, hahaha!! Maar toch superrr bedankt! @ Hier, net even lekker de winkelstraat doorgelopen met mijn moeder, nou jah, door gewaggeld (lees: even voor het plaatje; ma loopt dan zowat een km voor me uit, omdat ze elke keer lijkt te vergeten dat het hier nie echt hard meer gaat!! *zucht*) Maar het was fijn om er even uit te zijn... Het sputterde weliswaar wel een beetje, maar tis wel heerlijk qua temperatuur buiten!! Wat een genot!! Liefsss Mij
Haha, nou papa is wel drummer.. Denk dat ze het van hem heeft hahaha. Lekker he even in de stad lopen.. Al hou ik het echt niet lang meer uit, krijg gelijk steken etc. Funnyme; toevallig ook even op je site gekeken. Wat een prachtige kindjes heb je . Hopelijk kan de lactatiekundige wat voor je doen! Gaat het verder wel goed met jou/jullie?? Ano; wat een heerlijk meisje om te zien jullie Neomi.
Ano: Een mooie meid zeg Iemand zei over 6,5 uur s'nachts doorslapen, tegen mij werd gezegd dat er niet meer dan 6 uur tussen mocht zitten omdat het anders te weinig zou zijn wat ze binnen zou krijgen? Maar vanmorgen heb ik haar na 6 uur zelf wakker moeten maken... Vind ik eigenlijk best sneu! Vanaf wanneer mogen ze er langer overdoen dat ze b.v 7 uur doorslapen ofzo? Of is dat helemaal niet verstandig? Nou ja ik doe het nu allemaal maar even zo totdat het consultatiebureau langs is geweest!
Kunnen jullie soms ook zo trots zijn als je b.v in de stad loopt ofzo en mensen zeggen tegen je: ohhh wat een mooi kindje of ohh wat hebben jullie dat goed gedaan zeg? Ik ga dan helemaal stralen Nog even een fotootje, is alweer een paar dagen geleden tijdens het hielprikje....
@ EliesaH: ben benieuwd meid! Mijn buddy's houden me wel in spanning! @ boomer en eliesah: Jullie mogen me trouwens altijd smsen hoor voor buddynieuws, maar ik gok dat jullie beide wel veel vaker online zullen zijn als ik, dus begrijp het helemaal als jullie elkaar de buddy-smsjes sturen Ik ben ongeveer 2-3x per dag online, dus op zich best vaak nog hoor haha, maar kan ooit langer duren voor ik iets kan plaatsen @ Setti: Jaa tis ff zoeken maar goed, hopelijk werkt het zo. @ hier: jesse slaapt! Joehoee..2 uur na zijn voeding in slaap gevallen. (hihi nu ik dit typ zie ik dat hij net een geluidje maakt op de babyfoon..zucht..mgoed..hij hoeft nog maar een uurtje tot zijn volgende voeding) Heb een fotootje! Jesse is echt een stuk groter zagen we vanmiddag! Mgoed, dat gaat Daan vast nog wel inhalen als oudere broer van Jesse! (heerlijk ook, die frons van Daan richting Jesse...alsof ie kijkt van Euhj...wat doe jij in mn bed?! ahaha)
@ kleintje: ben trouwens gebeld vanmiddag door lodger! hoefde de aktes niet meer toe te sturen, En mn 2 lodgers komen eraan! ben bnieuwd! hahah. Heb rood/bruin en blauw/bruin. (of beige of wat het ook is haha)
Lieve foto Linda Fijn dat je 2 lodgers krijgt Ook super dat ze dat doen! Ze hadden ook kunnen zeggen: Nee mevrouw u krijgt er maar eentje... Dus helemaal top dat je voor beide kindjes er eentje krijgt Hebben jullie trouwens ook dat jullie soms bang zijn dat de kleine niet meer ademt? Misschien een gek iets maar ik wordt soms s'nachts wakker en denk dan: Oh zal ze nog wel ademen? En dan met name als ik haar al eventjes niet meer heb gehoord... Soms hoor je wel even een klein huiltje of zucht ofzo maar af en toe moet ik gewoon s'nachts gaan kijken of ze nog wel ademt... Ben ik nu heel raar? Nog een fotootje om het af te leren
inbraakje: Lieve lieve lieve maart mamas, wat een plaatjes van babys en wat is de tijd snel gegaan! Van harte gefeliciteerd allemaal! Geniet er lekker van! Hier gaat alles goed, druk mannetje hihi! Kan niet wachten tot het hier ook zover is! Even in het bijzonder: Lindavnr, ik duim keihard dat het snel goed gaat met Daan. Dat hij maar snel op hetzelfde kamertje met Jesse mag liggen! wat n mooie kanjers! Dikke knuffel! Xxx. Sue
@ Kleintje, laten we eerlijk zijn, met zo'n prinsesje kan je toch ook nie anders als stralen als mensen je ook nog es een compliment maken Wat is Esmay mooi zeg!!! @ Lindavnr, wauww ook al 2 van die kanjerss!! Ze zijn zo mooi, en idd, wat al een verschil qua grootte!! Maarreh, Daan haalt hem vast nog wel weer bij!! Of misschien zelfs wel in!! 't Zijn in iedergeval allebei schatjes!! Wat een trots!! En wat heerlijk ook dat jullie de lodgers krijgen!! Liefssss
lindavnr, wat fijn dat het bij Daan nu helemaal goed zit. Leuk zo saampjes bij elkaar. Kleintje, zelfs bij een 2de luister je vaak nog of ze nog ademt. Hihi, ze kunnen soms zo eng stil liggen he. Doorslapen, wat ik nog weet, is dat ze max. 8 uur achter elkaar door mogen slapen ivm de bloedsuikerspiegel. Kleintje, je hoeft ze na 6 uur niet echt wakker te maken.
hai, hier ben ik ook ff... Tijdje niet geweest en gereageerd... Was aardig druk weekje hier. Morgen laatste dag kraamzorg en dan alles weer zelf doen.. Manlief is voorlopig nog thuis dus komt helemaal goed. Milou is een erg zoet meisje.. Slaapt goed, eet goed en huilt weinig.. Echt een dametje weltevree.. Krijgt overdag om de 3 uur voeding en 's nachts komt ze om de 4 uur. Zoë is een lieve grote zus en merk dat ze elke dag meer accepteert dat milou er nu ook bijhoort. Af en toe nog wel dingen uit proberen, maar dat hoort erbij. Kraamvisite nog weinig gehad.. Maar dat is wel lekker de eerste week. Ondanks ik een snelle bevalling had heb ik deze week héél veel last van naweeën en stuwing gehad en daar kan je je echt goed naar van voelen. Had dat bij zoë helemaal niet. Maar goed... Ik ga nu lekker slapen. Ook mijn rust heb ik erg hard nodig.. Anders krijg ik last van opvliegers.. Tja het hoort er allemaal bij. Heb het alleen allemaal nu bij de tweede veel meer dan bij de eerste. Iedereen die inmiddels ook bevallen is en die ik nog niet heb gefeliciteerd.. Bij deze! En iedereen die nog lekker met een dikke buik loopt en de dagen aan het aftellen zijn tot de bevalling.. Succes! Ik Kom snel weer meelezen..
Lindavnr: super dat de vloeistof in de stoma terecht is gekomen! Mooie foto die twee mannetjes bij elkaar Kussie: ja, dat mensen zo voor je uit lopen, dat herken ik wel. Het grappige is dat mijn moeder een moeilijke voet heeft en ook vaak klaagt dat daar zo weinig rekening mee wordt gehouden. Nu loopt ze dus sneller dan ik, maar vergeet op mij te letten, haha! Ano: mooi meisje heb je, hoor! Funnyme: hopelijk kan de lactatiedeskundige helpen. Kleintje: zo, jij hebt een stoere snelle meid! En een foto om het te bewijzen! Suekes: leuk dat je zo'n druk mannetje hebt, gezellig, he? Naatje: ah, die zusjesfoto: LIEF!!! Ik wil ook een broertjesfoto kunnen maken! Hier: nog een klein beetje gerommel, maar het mag geen naam hebben. Ben maar aan nieuwe slofjes begonnen...zucht... Welterusten!
@ naatje, fijn om van je te horen meid!! En je hebt 2 pracht meiden!! Wat heerlijk dat Milou een meisje weltevree is! Gun het je van harte! @ nijnja, HAHA, dus je gooit er nog maar een paar slofjes tegenaan!! Zou nu een maatje groter doen dan Vervelend heh, af en toe wel gerommel, maar nix dat doorzet, als ik nu een krampje voel, reageer ik er al haast nie meer op, haha!! @ hier, lig op bed en wil de herhaling van GTST van vanavond maar gaan bekijken, want slapen lukt nie, doet ie het niet!! !@#$%* GROM! Nou jah, heb de nieuwe ouders van nu ook nog om te lezen, dat scheelt!! Liefsss