oktober/november/december 2010 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door flappie00, 10 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. flappie00

    flappie00 Bekend lid

    28 dec 2009
    788
    0
    0
    verkoopmedewerkster
    dankje wel ben weinig te vinde ben er moe
     
  2. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Dat moe zijn, herken ik zooooooooooooooo erg!
    Lig 's avonds uitgeteld op de bank!

    Als ik moet werken lig ik om 20.15 in bed! In het weekend houd ik het vol tot 21.30 en dan val ik op de bank in slaap!
    Ook 's middags doe ik graag ff de ogen dicht, haha!

    Voor de rest heb ik weinig last van dingen! Wel de normale kwaaltjes (zere borsten, steekjes in onderbuik, honger enz) maar ik mag absoluut niet klagen!!!

    Snippie, spannend woensdag de echo!!!!
    Lekker vroeg al, kun je ook niet de hele dag stressen!
    Ik mag 'pas' 6 april weer! Maar weet ook dat ik veel geluk heb gehad dat ik al een echo heb gehad! Al lijkt die al zo lang geleden! Terwijl het nog geen week geleden is!

    Flappie, fijn dat je schoonouders zo positief reageerden! Waarom was je bang voor een negatieve reactie als ik vragen mag!?

    MrsNuke, jullie zijn ook al bij een babywinkel geweest?! Wij ook, vriendje was eerst nog een beetje terughoudend, omdat het nog maar zo pril was, maar we hebben er zolang voor geknokt dat ik gewoon vind dat we moeten genieten!
    Ook wij krijgen de kinderwagen van mijn schoonouders...scheelt lekker he?!

    Ik ga alweer richting de 8 weken, wow!!! Mijn collega is dmv KID zwanger geraakt. (is lesbisch) en zij vindt het echt heel langzaam gaan. (is vandaag 12 weken) maar dat heb ik absoluut niet. Ik weet nu al ruim 3 weken dat ik zwanger ben!!!

    Ik ga me ff aankleden! Heerlijk zo'n zondagochtend!
    Vriendje is voetballen en als hij vanmiddag thuis komt, rond 12.30 gaan we RKC-Ajax kijken....vriendje is voor ajax (niet heel fanatiek hoor.)Vind het altijd wel gezellig!
    Gister hebben we psv-fctwente gezien. (tot ik halverwege in slaap viel) Ik ben voor Twente!! Gelukkig hebben ze nog gelijk gespeeld!

    Fijne zondag allemaal!

    Liefs
     
  3. snippie23

    snippie23 VIP lid

    14 okt 2008
    8.461
    58
    48
    misschien erg naief maar ik maak me helemaal niet zorgen om de echo.
    ik mocht zelf tussen de 22ste t/m 26maart kiezen!
    en de tijd mocht ik ook kiezen.
    de gyn stond ook verbaast dat ik voor de 24ste koos in plaats voor de 22ste!ze zei de meeste willen het zo snel mogelijk:)

    Loesje geniet van je weekend
     
  4. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    ja kon het niet laten wij zijn niet zo heel lang bezig geweest 8 maandjes.. maar voor me gevoel duurde het eeuwen hahah.. dus nu dacht ik hupsakee we gaan der voor heb ook al de eerste kleertjes gekocht en ondertussen van me beste vriendinnen ( die heb ik het verteld) leuke dingetje gehad..
    heerlijk dat ik die kinderwagen krijg, al schrokken hun nogal van de prijzen.. ik wil de joolz day zon mooie kinderwagen maar hij kost gewoon 800 euro hihi:) waren ze niet blij mee maar ze vonden hem wel mooi.. dus dan komt het wel goed..

    ik ga me ook aankleden ga even naar het lokale tuincentrum hier en wat plantjes kopen het is nu lente dus de plantjes moeten in de tuin.. beetje op vrolijke tis nou zo'n dooie boel.

    xxxx nukie
     
  5. flappie00

    flappie00 Bekend lid

    28 dec 2009
    788
    0
    0
    verkoopmedewerkster
    wij gaan voor of de maxicosy mura 4 of voor de mutsy 4rider het is heel moeilijk kiezen
    me schoonmoeder vroeg al wat ie kosste dus wie weet....

    nukkie kijk je wel uit als je de tuin gaat doen voor de toxoplama ofzoiets kan ook in de tuin zitten he dus doe handschoenen aan
     
  6. flappie00

    flappie00 Bekend lid

    28 dec 2009
    788
    0
    0
    verkoopmedewerkster
    @loesie

    er waren wat problemen een tijdje geleden we waren bezig met een kindje te krijgen maar ik had geen vast contract door die reden wilde me virend het eigelijk niet en is naar zijn ouders gegaan want hij durfde het niet te zeggen en zag geen uitweg meer
     
  7. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    hoi hoi,

    Snippie, alleen maar fijn toch dat je je geen zorgen maakt. Ik wilde dat ik dat had!!!

    Flappie, oke...kan me voorstellen dat je er dan tegenop ziet.
    Begrijp ik goed, dat je vriendje niet durfde te zeggen dat hij eigenlijk nog geen kindje wilde, omdat je geen vast contract had? En dat hij daarom naar z'n ouders is gegaan?
    Maar is nu alles weer goed? En heb je inmiddels een vast contract of zit dat er aan te komen? Ik hoop het voor je.

    MrsNuke, haha, duur he!? De Joolz vind ik ook super. Ik twijfel tussen die en de Stokke explory. Ik heb een soort reuma en bij die stokke kun je de reiswieg enz omhoog zetten. Dan hoef je dus niet zo te bukken als je de kleine erin legt!
    Mijn schoonvader mag nogal graag laten weten (niet op een vervelende manier hoor, kan er wel om lachen altijd samen met vriendje) dat ze veel geld hebben, dus toen we het over de kinderwagen hadden zei ik dat ik wel wat mooie had gezien, maar allemaal zo duur. Toen zei hij: kom op, dat maakt toch nie uit ... en ... (zwager en schoonzus) hebben er eentje van €1200 met alles erbij, en dat geeft toch nie!
    (terwijl ze een mutsy hebben en die is echt niet zo duur, maar goed, want hij wil!) haha!

    Ik kan die banners altijd heel slecht zien trouwens. Ligt dat aan mij, of heb jij dat ook snippie?! Die van jou zie ik namelijk wel goed.
    Kan die letters van bb niet goed lezen...

    Vriendlief heeft gister zijn trouwpak uitgezocht met zijn mams en mijn mams! Ben erg benieuwd!
    4 juni is de grote dag, dan ben ik 18 weken zwanger!!! Jurk kan gelukkig aangepast worden!

    Liefs
     
  8. flappie00

    flappie00 Bekend lid

    28 dec 2009
    788
    0
    0
    verkoopmedewerkster
    @loesie ja ik heb nu een vastcontract en schoonouders vonden het helemaal leuk begonnen ook al plannen te maken hahaha
     
  9. snippie23

    snippie23 VIP lid

    14 okt 2008
    8.461
    58
    48
    loessie ik maak me niet druk omdat ik nog nooit zover ben gekomen heb voor me zelf al verschillende grensen behaald dus vandaar.
    het langst dat ik ooit zwanger ben geweest is 4weken en 5dagen(6vmks)!heb nog nooit echt een knal test gehad.
    en dat allemaal heb ik nu wel:)!

    Flappie meid wat fijn zeg.dta alles nu weer goed is.
     
  10. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    @ flappie : me vader is hovenier die heb ik aan het werk gezet.. er lagen zoveel kattenkeutels in de tuin wat een drama.. ik ga ze niet opruimen want begin al te koren als ik het ruik bleehggg.. en daar kan je je baby ook schade mee toedienen... manlief vind het allemaal wel mee vallen die heeft het boek help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt gelezen en daar stond in letterlijk uit het boek geschreven:

    Uw vrouw schijnt ook te moeten uitkijken voor kattenuitwerpselen.
    ach die at ze toch al niet zegt u, en ik geloof u direct, maar als we de zwangerschapsites en bladen moeten geloven mag uw vrouw de kattenbak niet eens meer schoonmaken. Schijnt toxoplasmose in te kunnen zitten. Hoe dat goedje dan weer in of op uw vrouw terecht zou moeten komen is mij ook een raadsel. Ik heb nog nooit een kattendrol zien springen.

    Dus ja daar kan je moeilijk tegenin gaan he... nee ik doe wel voorzichtig hoor en wat ik net zei ik wordt al misselijk van die geur dus blijf er bij uit de buurt.

    @loesie1982: ja zeker duur allemaal. Ik heb ook gekeken naar de stokke manlief vond het net zon transformerding.. en toen ik hem in het echt zag vond ik hem een beetje plastic achtig weet niet.. hij is wel lekker hoog ja en als je reuma hebt is dat zeker fijn hoef je niet de heletijd te bukken..

    nou ik ga te eten bij mijn ouders... misschien tot vanavond weer

    xxxx nukie
     
  11. snippie23

    snippie23 VIP lid

    14 okt 2008
    8.461
    58
    48
    Loessie mijn banner is niet van die site
    maar een andere:)
     
  12. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Dat bedoel ik snippie, want die van jou kan ik wel zien.
    Maar die...van de anderen...niet!

    Heb jij dat ook, of heb ik dat als enige?
     
  13. flappie00

    flappie00 Bekend lid

    28 dec 2009
    788
    0
    0
    verkoopmedewerkster
    ik heb zo'n banner
     
  14. snippie23

    snippie23 VIP lid

    14 okt 2008
    8.461
    58
    48
    ik kan hem goed lezen hoor.
    maar de lettertjes zijn wel klein!

    KNUF
     
  15. jufD

    jufD Bekend lid

    10 mrt 2009
    897
    23
    18
    Hoi meiden,

    Ik ben er weer! Omdat ik een vreselijke griep had ben ik een tijdje niet online geweest, maar gelukkig ben ik alweer bijna beter.

    Nu ga ik mijn best doen om alles even rustig terug te lezen.
     
  16. Dora en Boots

    Dora en Boots Niet meer actief

    Hoi dames!
    Heerlijk van het weer genoten vandaag, druk bezig geweest in de tuin.
    Heb eigenlijk helemaal geen kwaaltjes meer, dus ik voel me ook helemaal niet zwanger. Terwijl tijdens de zwangerschap van mijn dochter van alles last had. (misselijk, last van borsten, heeel moe)
    Nu ben ik wel wat sneller moe, maar verder niks....

    Geen buikpijn of bloedverlies gehad, maar toch een beetje onzeker.

    Wou jullie alvast een fijne werkweek wensen!
     
  17. jufD

    jufD Bekend lid

    10 mrt 2009
    897
    23
    18
    Ik ben nu bezig om kinderopvang te regelen, omdat ik in Amsterdam woon moet ik er vroeg bij zijn. Maar nu heb ik een paar vraagjes

    -is het verstandig om nu al bij alle KDV te gaan kijken waar ik me in wil schrijven of ga je alleen kijken zodra ze een plaats voor je hebben?

    -omdat de plekken op KDV hier schaars zijn wil ik me bij meerdere KDv inschrijven, maar ze vragen allemaal inschrijfgeld. De bedragen lopen uiteen van €35 tot €75:$. Is het verstandig om me bij 4 verschillende KDV in te schrijven of is dat een beetje overdreven?

    Zijn er al meer dames die hiermee bezig zijn of het misschien al geregeld hebben?
     
  18. snippie23

    snippie23 VIP lid

    14 okt 2008
    8.461
    58
    48
    Over de kinderopvang vaak kun je daar eerst gaan kijken voordat je zelf in schrijft !!ik zou me dus niet bij alle 4in schrijven!


    Wij hebben het nog niet bekeken gaan daar volgende week mee aan de slag!
    En of we über haubt ons kind naar Kdv willen !
    Knuf
     
  19. snippie23

    snippie23 VIP lid

    14 okt 2008
    8.461
    58
    48
    Ik heb zelf op kdv,'s gewerkt .
    En daar kwamen mensen al voor een rond leiding voordat ze über haubt wisten hoe de wachtlijsten waren .
    Knuf
     
  20. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Snippie nog ff en er staat een 7 :D
     

Deel Deze Pagina