jaaaa ik ben zeer zeker geen wintermens... bleghh veel te koud.. maar om eerlijk te zijn ben ik een 18 tot 25 graden mens... met en briesje...
Als een echt dametje! Zo schattig! Onee, doe mij maar echt 30 graden hoor, maakt me helemaal niets uit. Ik heb het niet snel TE warm.... Voor de liefhebbers van Anouk.....dit is zo'n onwijs mooi nummer....YouTube - Anouk - For Bitter Or Worse - For Bitter Or Worse (track 12)
oh nee als het 30 graden is.. dan kwijn ik weg... ga ik zuchten en steunen en puffen... kan ik me niet bewegen whaahah
Juist! Dus genoeg redenen om op je lekkere zonnebedje te blijven liggen of in een zwembadje met Nick of Elise.
ja das mooiste Lianda maar het is altijd of 30 graden of regen doe dan maar de 30 gr kan er goed tegen...je gewoon rustig houden....jaaa dat kan ik ook!!!!!
Oeh, wordt donderdag 20 graden, wel bewolkt, maar dat mag de pret niet drukken. En tuuuuuuurlijk moet ik dan weer werken, grrrr.
ik ga ff me bed afhalen enz ze komen zo kijken... ff duimen dat ze hem willen hebben ben ik er van af...haha
ja precies dat is dan ook het enige wat ik wel wil..... en voor de rest niet.. 20 graden donderdag...????????? WAUWWWWWWWWWWWWWW ik moet ook werken maar ik vind het wel lekker
Succes met de verkoop Joma.....voor een goede verkooptechniek: negliceetje aan, op het bed in een sexy pose en lipjes getuit.....zo verkocht dat bed!
whahahha suus weer in de bocht.. en ja ik ben een beelddenker.. dus ik zie joyce ook meteen zo staan..
Niet STAAN, maar liggen als een femme fatale....ja Joma, ook voor een Ali. Je wil het verkopen of niet! De rode naaldhakken staan in de gangkast....hup hup.