Hoi, Geen vraag over welke naam bij welke past, maar ik zie zo vaak "past dit bij dat" voorbij komen.. En eigenlijk vraag ik me af of dat nou écht belangrijk is, omdat kinderen later toch hun "eigen" weg gaan.. Vroeg me gewoon af, hoe jullie er over denken. Vind mijn kinderen kwa naam niet echt bij elkaar passen, t is maar net wat je gewent bent, en wat je smaak is denk ik.
Tsja, haha, je opmerking zet me wel aan het denken. Aan de ene kant vind ik dat het ergens wel bij elkaar hoort te passen... Klinkt het, of klinkt het niet samen. Maar aan de andere kant passen namen op een gegeven moment vanzelf bij elkaar, als je het maar vaak genoeg zegt. Dus ontzettend belangrijk vind ik het niet hoor.
Het is hoe belangrijk je het zelf vindt... Ik ken iemand met twee kinderen: Pim en Kevin. Past het goed bij elkaar?
Tsja, ik heb wel eens van de combi LaToya en Annegreet gehoord (in 'n topic op dit forum), dát vind ik dus écht niet bij elkaar passen en komt op mij raar over... Voor de rest is 't een kwestie van smaak, denk ik...
Ik heb hetzelfde als ik die vraag voorbij zie komen. Zelf vind ik het niet belangrijk of namen 'bij elkaar passen', ik vind het dan iets belangrijker of de voornaam bij de achternaam een beetje lekker klinkt. Je loopt tenslotte niet je hele leven met je broertje of zusje naast je, maar die achternaam zit je toch goed aan vast.
Ik vind dat het niet hoeft.. Maar als ik naar mij eigen voorkeuren kijk zitten ze wel in hetzelfde genre.. dus kak bij kak.. Engels bij Engels.. dus in dat geval zullen de namen die ik/wij gaan kiezen wel op elkaar lijken..
Van mij hoeven namen ook niet bij elkaar te passen. Inderdaad omdat het toch 2 individuen zijn. Ook vind ik dat namen vanzelf bij elkaar gaan passen als je ze vaak zegt. De namen van mijn broer en mij passen ook niet direct bijelkaar, maar na al die jaren dus wel Hoewel ik latoya en Annegreet wel opmerkelijk vind
Wij hebben een tweeling, en mensen moesten ook wennen aan de namen die ze hebben gekregen omdat het niet bij elkaar past. Het maakt me niet zoveel uit, wij vonden deze namen leuk.
Ik denk dat het voor een tweeling juist leuk is om 2 namen te hebben die heel verschillend zijn. Je krijgt bij een tweeling toch al zo snel een "Jut&Jul' gehalte..!!
Ik vind het wel belangrijk dat de namen enigszins bij elkaar passen. Bijv. Kees & Destiny vind ik geen combi.
Ben ik het wel mee eens. Het 'moet' toch wel een klein beetje in dezelfde categorie vallen. Wij zijn tenminste wel op zoek naar een naam die enigzins past bij de naam van onze dochter. Vind dat vaak ook het mooist klinken.
Latoya en Annegreet.. T is wel origineel Pim en Kevin vind ik prima bij elkaar passen hoor haha. Bedankt voor de reacties tot nu toe! Leuk om te lezen, hoe mensen dr over denken!
Ja heb je helemaal gelijk in. Weet niet of dat op dit forum is of dat ik het ergens anders heb gelezen, maar die gene heeft ook een tweeling. En die heten Tim en Tom. Dat vind ik zo verschrikkelijk. Spijt me als die moeder het leest. Maar dat is ind echt een jut en jul gehalte....
Ik vind het wel belangrijk dat de namen enigszins bij elkaar passen, het hoeft geen Jut&Jul te zijn maar idd ook geen LaToya en Annegreet. (tenzij de vaders ook enorm verschillen, maar daar ga ik even niet vanuit ) Een beetje in dezelfde stijl vind ik wel mooi.
Dan hebben onze namen ook vast een hoog Jut en Jul gehalte... Kan er geloof ik niet wakker van liggen. Ik vind het superleuk dat ze allebei een naam met 4 letters hebben met in het midden 2 klinkers. Voor een eventuele volgende gaan we voor zo'n zelfde naam! De voorbeelden die genoemd zijn (Pim en Kevin, LaToya en Annegreet, enz.) vind ik dan weer niet bij elkaar passen... Gelukkig heeft iedereen een andere mening. Anders zou het maar een saaie boel worden.
Ik vind het mooi als de namen op 1 lijn zitten, bijvoorbeeld klassiek bij klassiek, of alleen maar engelse namen. Ik ken mensen die hebben een zoon, Pol. Kwam er een meisjestweeling: Pien en Pleun. Tja, ieder zijn smaak zullen we maar zeggen maar daar zou ik echt nooit voor kiezen. Ook niet voor namen die met dezelfde letter beginnen omdat 'de naam van de oudste ook begint met een M' bijvoorbeeld.