30+ meiden

Discussion in 'Zwanger worden' started by snoetetoet, Jan 29, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aggossie

    aggossie Actief lid

    Mar 17, 2010
    120
    0
    0
    @Eternity;

    Ah gos...dat klinkt niet prettig idd! Heel veel sterkte!
    En tot snel, als het zitten weer lukt.
    Knuff!

     
  2. aggossie

    aggossie Actief lid

    Mar 17, 2010
    120
    0
    0
    Gefeliciteerd met je gestegen HCG waarde!!! :) liefs!


     
  3. aggossie

    aggossie Actief lid

    Mar 17, 2010
    120
    0
    0
    Lekker & gezellig gewoon hier blijven hoor dames!!!!!!!!(als ik dat als "nieuwkomer" even kwijt mag hihi):)


     
  4. aggossie

    aggossie Actief lid

    Mar 17, 2010
    120
    0
    0
    @Saskia...neurootje! Hihihi :p

    Is toch logisch, hebben we allebei wel, vooral rond ei ! (ik wel!)
    Niets geks aan hoor! Veel klusplezier! :D;)

     
  5. Saffron

    Saffron Fanatiek lid

    Mar 25, 2008
    1,086
    0
    0
    @aggossie: prima toch dat je zoveel schrijft, daar zijn we toch voor :)
    @marjolein; er heerst een hoop geloof ik....op het KDV van mijn kinderen heerst er waterpokken, rs virus en rota (of noro, dat ben ik ff kwijt). Er schijnen zelfs wat kindjes in het ziekenhuis te liggen.....daar moet je toch niet aan denken. Hoe is het nu met jouw dochtertje?
    @hartediefje: wat mij betreft..lekker doorkletsen hoor! Hopelijk voegen er steeds meer van ons bij het zwangereclubje!
    @eternity: sterkte vandaag! Brr....klinkt niet zo fijn!

    Hier trouwens maar een waterig zonnetje. Het blijft net ff te koud om in de tuin te gaan zitten. Dus maar even de boel in huis opgeruimd, gezogen etc. Mijn zoontje ligt in bed en ik geloof dat mijn dochtertje nu even met n filmpje op de bank gaat rusten...en mams gaat even achter de pc, haha.

    Doei doei
     
  6. femke32

    femke32 Fanatiek lid

    Jan 23, 2008
    1,773
    0
    0
    belgie
    hoi meiden.
    waar is de tijd dat we nog op een paar pagina's zaten he. kon je alles rustig nalezen. nu is dat niet meer mogelijk door al jullie geklets!!!
    hihihihi:D
    maar hetgeen ik rap gelezen heb is

    @marjolein...goh gezellig zeg jouw gynaecoloog. ik hoop zo dat het zo lukt zonder dat je een nieuwe afspraak moet maken. helemaal voor niks daar naartoe. hoe voel je je? voel je al iets?
    ben benieuwd want wij lopen nog steeds redelijk samen he.

    @ knuffel ben zo blij dat je je banner hebt aangepast. trots op je en goed zo meid...lekker hierblijven. ook al ben je gezellig zwanger. geeft ons moed. dus nergens naartoe gaan hoor.

    @ mvl..hoe gaat het met jou meid? alles ok? voel je je goed?
    @sweetvienna...en met jou?
    @ hexje....hmmm ben ook benieuwd naar jou hoor.!!!

    vraag me af hoe het met alexandra is. lang geleden dat ik iets gehoord heb maar ik heb dan ook niet alles terug gelezen dus dat kan het ook zijn.

    ik ben hier de ramen aan het poetsen en de tuin aan het opruimen.
    nu even pauze. iemand zin in een fris glas cola ?
    heb weer paaseitjes:D:D:D
     
  7. femke32

    femke32 Fanatiek lid

    Jan 23, 2008
    1,773
    0
    0
    belgie
    wow ik lees hier vanalles over onderzoeken en onder het mes en zo

    eternity...veel succes meid. hoop dat alles snel goedkomt!
    agossie....ook voor jou meid....:)
     
  8. mvl

    mvl Fanatiek lid

    Dec 16, 2009
    3,699
    210
    63
    administratief
    zuid holland
    Fijn dat we als zwangere gewoon hier mee mogen blijven kletsen, voelt toch wel vertrouwd aan hier.

    Femke, lief dat je dat vraagt. Ik voel me nog steeds goed, beetje moe soms, maar nauwelijks misselijk. Alleen kwam dat vorige zwangerschap rondom de 6 weken, en toen zo erg, dat ik echt niets meer kon. De was,strijk, etc. alles werd gedaan door moeder en schoonmoeder. Hopelijk blijft het dit keer beter gaan. Ik ben dus erg benieuwd over een anderhalve week.

    Alexandra is op vakantie, dus die zal zich binnenkort wel weer komen melden. Vandaar dat je haar hier nu niet ziet, zit lekker in Turkije.

    Heerlijk weer toch, voor dingen in en rond het huis. Even pauze is ook wel super....enne de paaseitjes slaan we hier niet af.
     
  9. femke32

    femke32 Fanatiek lid

    Jan 23, 2008
    1,773
    0
    0
    belgie
    oh ik hoop zo dat je niet misselijk wordt mvl!!!!
    ja ik herken dat , begon bij mij ook bij 7 weken. bah zeg. wat een gevoel he.
    hoop dat je een goeie zwangerschap hebt zonder veel kwaaltjes meid.

    * geeft de paaseitjes door *
    :)
     
  10. Saffron

    Saffron Fanatiek lid

    Mar 25, 2008
    1,086
    0
    0
    mmm n glas cola met paaseitjes.....dat klinkt goed!

    zo mijn kleine mannetje maar eens uit bed halen en kijken of hij zich weer wat beter voelt.........

    groetjes
     
  11. Knuffel

    Knuffel Fanatiek lid

    Dec 1, 2009
    4,585
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Ik heb mijn avatar aangepast. Nu klopt 'ie tenminste met mijn naam. Nog even en ik wordt helemaal hadig met een computer:D;).
     
  12. mvl

    mvl Fanatiek lid

    Dec 16, 2009
    3,699
    210
    63
    administratief
    zuid holland
    Leuk Knuffel, zo past het bij je. Voel je je goed??
     
  13. Knuffel

    Knuffel Fanatiek lid

    Dec 1, 2009
    4,585
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Ik voel me prima. Heb eigenlijk helemaal nergens last. Alleen gerommel in m'n buik en een beetje gevoelige boobs. Juist omdat ik zo weinig voel maak ik me de hele dag druk of het wel goed zit. Natuurlijk ben ik blij dat ik niet heel veel klachten heb, maar als je niets voelt is dat ook vreemd.
    Ach, 19 april naar de VK. Zal dus weer "gewoon" geduld moeten hebben.
     
  14. Hexje

    Hexje Fanatiek lid

    Feb 16, 2010
    4,474
    0
    0
    Friesland
    Snap je helemaal *knuff* mijn ex ongeveer het zelfde verhaal (was ook nog eens mijn jeugd liefde:D maar kwam op een of andere vreemde wijze steeds weer bij elkaar:$) De laatste keer ben ik na 4 jaar vertrokken, hij wilde ineens geen kinderen en zijn moeder (die hij dan ook nog eens in bescherming nam) vertelde me dat elke week.... Toen moest ik voor mezelf een besluit nemen en ben gegaan.... toen kwamen de twijfels, was toen 29, straks blijf ik over!! Achteraf ben ik blij dat ik gegaan ben, mijn ex laat zich ombouwen :$ heb toen nog meer aan mezelf getwijfeld, waarom had ik nooit wat gemerkt.... etc... en straks vindt ik weer een "foute" man en krijg ik nooit kinderen...
    Ben inmiddels heeeeeel gelukkig met mij `nieuwe´ vriend en die begon zelf al vrij snel over kinderen:) Dus voelde helemaal goed, we zijn inmiddels 2 jaar verder en nu gaan we er dus voor :p

    Dikke knuff
     
  15. Hexje

    Hexje Fanatiek lid

    Feb 16, 2010
    4,474
    0
    0
    Friesland
    @ eternity beetje laat:) maar heel veel sterkte vandaag meis en een tip om te kunnen zitten.... neem een zwemband voor kids opblazen en zitten maar:) Heb mij staart beentje gebroken gehad na een ongelukkig val van een paard en dat werkte perfect:)

    @ Femke vandaag ei dus nog geen nieuws:D Maar heb je nog een paaseitje voor mij?? Heb ze weer gemist :(

    @ De zwangeren gewoon lekker hier blijven hoor veel te gezellig met jullie en we kunnen jullie niet missen *knuff*

    Voor alle zieken kindjes een hele dikke knuffel en gauw weer beter worden
     
  16. miekiee

    miekiee Fanatiek lid

    Feb 18, 2010
    1,276
    1
    0
    thuis mama,en invalkracht in de gehandicapte zorg
    katwijk
    :$:$:$ HEX!!!:$ WAT EEN VERHAAL JOH!

    nou jij bent zeker blij dat je die stap achteraf genomen heb..jeetje dus hij word een zij??nooit vrouwelijke trekjes gehad?jeetje ik sta er helemaal van versteld....

    ben blij dat je nou een " goeie " man heb gevonden:D
     
  17. Hexje

    Hexje Fanatiek lid

    Feb 16, 2010
    4,474
    0
    0
    Friesland
    Durfde het bijna niet te vertellen :) Maar nee helaas nooit wat gemerkt....heb echt heel lang aan mezelf getwijfeld ben ik echt gek? Was het er wel en zag iedereen het behalve ik? Inmiddels weet ik dat iedereen om mij heen het ook niet zag en net zo verbaast was als ik haha. Ja hij wordt een zij, hij/zij (verwarring slaat toe haha) woont ook nog eens heel vlak bij mij haha kan zijn huis zien vanaf hier:p
    Ach inmiddels ben ik er dik en dwars overheen, maar als ik hem eerder tegen kwam wist ik mij geen houding te geven, mijn hart zag iemand die mijn ogen niet zagen;)
    Ik hoop dat hij zo gelukkig is.... ik ben het wel :D (al weet ik dat hij een speciaal plekje in mijn hart heeft en die zal er altijd blijven) maar die ik nu heb laat ik nooit meer gaan:)
     
  18. saskia33

    saskia33 Niet meer actief

    @hexje bedankt voor je lieve berichtje!
    Ik denk dat het heel logisch is dat als je samen met je jeugdliefde volwassen wordt (heb ik ook gedaan we waren 11 jaar samen en daarvan dus 3 jaar getrouwd) dan zie je bepaalde dingen niet omdat je daar zo ingegroeid bent. Heeft niks te maken met jouw of mijn beoordelingsvermogen. Ben heel blij voor je dat je net zoals ik alweer 2 jaar een lieve vriend hebt die voor je gaat en nu samen met jou aan kinderen wil beginnen!!

    @Knuffel super plaatje heb je, je bent nu echt om te knuffelen:D
     
  19. Hexje

    Hexje Fanatiek lid

    Feb 16, 2010
    4,474
    0
    0
    Friesland
    Denk dat je daar gelijk in hebt:D En ben ook heel blij voor jou dat je ook niet bent over gebleven:D:D en een lieve vriend hebt en hoop dat er gauw een kleintje mag komen *knuff*
     
  20. saskia33

    saskia33 Niet meer actief

    Lieve dames, allemaal fijne avond. Ik ga naar huis en ga nog even koken voor vriendje voordat hij vanavond weggaat en misschien ook nog wat euhhhh klussen:)
     

Share This Page