Het is (voor mij dan) wat rustiger als ik niet zou hoeven te werken omdat het toch wel een geregel is. Erg vroeg de deur uit om milan weg te brengen (06:30). Als ik een keer voor een ander in moet vallen of het kdv dicht is moet ik weer wat anders proberen te regelen. We zoouden het wel kunnen redden met 1 salaris, maar vind werken veels te leuk. Wil meer zijn dan de hele dag mama. Ook heerlijk, maar heb echt behoefte aan mijn contacten.
@danabelle, hier is het ook niet rustig koken hoor. Daar kook ik nu meestal vooraf als zij slaapt smiddags Dan hoef ik het alleen maar aan te zetten of op te warmen. Soms ben ik moeier van een dag thuis zijn dan als ik een dag gewerkt heb :S
@ mamavankirsten, toch wel 'fijn' om eens te lezen dat jij soms vermoeider bent van een dag thuis dan van een dag werken.. Ik voel me soms een beetje een muts als ik 's avonds moe ben want ik heb dan 'alleen maar' voor ons dochtertje gezorgd! Overigens slaapt ze overdag maar heel weinig, meestal alleen aan het einde van de ochtend (=nu) even. Soms sta ik dan ook vast de aardappelen te schillen en de boontjes te doppen ja maar dan blijft het 's avonds dus: dochter eten geven en ondertussen het eten in de gaten houden
Of je 5 dagen gaat werken of 5 dagen voor je kinderen zorgt, het is gewoon vermoeiend, maar anders.. Ik vind het geregel en het gehaast vermoeiend aan het werken, elke dag in de file, het is gewoon frustrerend! Komt daarbij dat je 's avonds of in het weekend je huishouden nog moet doen, toch extra werk dus. Ik ben nu nog thuis met dochterlief, mijn zoon gaat 3 dagen in de week naar het kdv. Extra kosten ja, maar zo kan hij een hele dag spelen met andere kindjes, hij heeft dat nodig. Mijn dochter vraagt veel aandacht in die zin dat ze niet graag alleen ligt, maar kijk, soms moet het en dan kan ik tenminste koken, poetsen, de boodschappen kunnen gedaan worden.. er is gewoon minder stress en gedoe! Over de prijs van het kdv, wij betalen 20/dag, volledig voor onze rekening. Heeft niets te maken met ons inkomen, want we verdienen niet geweldig veel.
Kirsten slaapt ook nog maar 1x per dag en dat is smiddags na het brood eten. Ze eet meestal met ons mee dus onder het koken zit zij meestal in de box of in de kinderstoel bij mij om mee te kijken hihihi
uurprijs van kdv kunnen verschillen, maar je teruggaaf van de belastingdienst is echt inkomensafhankelijk
Het is wel een geregel maar als je samen een plan hebt dan loopt het los, dat heb ik tenmiste wel. Als ik een late dienst draai breng ik Kirsten weg en haalt mijn vriend haar op. En heeft hij een late dienst dan brengt hij haar weg en haal ik haar op.
Ik werk 2 dagen in de week, op donderdag en vrijdag. Één keer in de 2 weken eten we op donderdag bij mijn ouders (mijn moeder past die dag ook op). Op donderdag avond maak ik een ovenschotel klaar voor vrijdag, is echt ideaal. Wanneer we niet bij mijn ouders eten, eten we kliekjes of ik kook weer de avond vantevoren. Werkt bij ons echt heel erg goed.
@ mamavankirsten, krijgt Kirsten nog een fles voordat ze naar bed gaat? Ik wil Nadine ook graag met ons mee laten eten maar als ik haar zo 'laat' eten geef (rond half 7) wil ze haar voeding rond half 8 niet meer.. en ze drinkt vrij weinig.. Ik heb ook geen idee wanneer die voeding mag vervallen eigenlijk.. Ga nu wel erg offtopic, sorry!
Kirsten krijgt nog een fles voor het slapen gaan, maar die krijgt ze tussen 21.00-22.00 savonds. Geef ik de fles om 07.30 dan wil ze hem niet en ze komt dan om 05.00 voor een voeding (!). Dat zie ik niet zitten.. De laatste fles mag/kan je laten vallen als Nadine er zelf niet om vraagt. Kirsten wil deze nog erg graag hebben, dus voorlopig blijven we deze ook geven.
Hoi, Bedankt voor jullie reacties sidmick en mamavankirsten. Als Nadine weer helemaal beter is (ze heeft buikgriep gehad, kwakkelt nog een beetje en is nu ook niet lekker omdat er weer een tandje doorkomt) ga ik haar gewoon gelijk met ons eten geven en als ze die laatste voeding (om half acht) dan niet wil, dan niet! Ik geef trouwens borstvoeding dus zit ook niet met halve voedingen die ik weg moet gooien ofzo.
Kijk maar is wat ze doet joh.. misschien is het alleen de gewoonte dat ze bij je drinkt. bij Kirsten is het echt honger hahaha. Ze drinkt dan ook echt 250 cc pap om 21.00 savonds. En misschien wat laten drinken bij je op de tijd dat ze eigenlijk haar groenten kreeg/krijgt. Het blijft toch altijd veranderen.
precies. en als ze echt trek heeft meld ze zich wel. Meisje hier wou ook geen voeding meer toen ze mee at. (was ook rond maand of 8) Heb em op een dag gewoon niet meer aangeboden en dat ging direct goed. Ze is er nooit meer om gekomen.
op mijn werkdagen heb ik dit ook ( 2x in de week). Ik haal de kleine op om 17.00 bij oma en als ik thuis kom is net mijn vriend ook thuis en vaak al begonnen met koken. Ik geef die kleine dan een potje en een toetje. DAarna gaan wij eten. Kleine in bad en naar bed. Zelf zitten we vaak pas rond half 8 idd. Ik denk dat iedereen hier wel last van heeft. En het is zelf even je weg zoeken. Waaarom doe je idd niet voor 2 dagen koken, dan ben je de dag dat jullie gewerkt hebben wat minder stressvol en zit je misschien wat eerder.
Mijn werkdagen eten we idd iets makkelijks, frietjes, bami, macaroni, want ik ben pas 17.45 thuis. Mijn man haalt de kindjes op en is dan tegen hhalf 6 thuis dus hij zal dan proberen hetgeen ik klaar heb gezet op te warmen. Dan zouden we theroretisch gezien tegen 6en aan tafel kunnen... Het gezond eten halen we de andere dagen wel weer in. Het weekend maak ik vaak ovenschotels met een boel groente erin. EN ik heb voor noodgevallen altijd een prakje in de vriezer of een potje zodat Justin iig op tijd kan eten... Over een paar maanden ben ik iets eerder thuis dus kan ik wat uitgebreider koken, zodat het klaar is tegen 6en.