Idem!! Ze is mijn onvervangbare prinsesje, bij alles wat ze doet smelt ik. Zelfs het huilen stoort me (nog! ) niet. Het zijn mijn schatjes, het allerbelangrijkste en wat ben ik gek op hen! En zo zal iedere moeder wel denken..
omdat Collin het mooiste stukje wij/mij is! (zijn vader en ik zijn uitelkaar en hij ziet zijn vader niet.. maar ondanks dat is hij ook het mooiste stukje van hem)
omdat het ons wijsneusje is,we al veel van ons zelf in haar gedrag terug zien omdat het zo'n heerlijk lachebekje is en je probeerd om je vinger te winden gewoon omdat ze is wie ze is!!!!!! en ik haar nooit meer zou kunnen missen Bekijk bijlage 61266
Ik heb er maar 1 ding aan toe te voegen.. Jullie kindjes zullen best lief/mooi/schattig enzo zijn.. Maar toevallig hebben wij hier echt de geweldigste rondlopen hoor..
@brabants meisje, wat een ontzettend mooi poppie zeg!!! mijn poepie is de leukste knapste en mooiste omdat dat nou eenmaal zo is hij is altijd vrolijk en maakt nu al grapjes. steekt zn vingers in mn neus als ik wakker moet worden (mag altijd nog 2 uurtjes naast mij slapen 's ochtends als papa weg gaat naar zn werk) en is gewoon een ontzettend lief en ondeugend om op te vreten mannetje!
Bekijk bijlage 61302 Hier hoef ik niks aan toe te voegen denk ik Jullie zien het allemaal, die van mij is idd de liefste/leukste/mooiste
Omdat ze mama heel goed kan helpen Nee hoor: Aaliyah is altijd vrolijk. Zegt de hele supermarkt gedag. Wil haar lekkere koekje ook rustig delen met mama of papa. En is natuurlijk het allermooiste meisje van de hele wereld (maar dat zijn jullie kinderen ook)
hoe ik het zei in het ziekenhuis na de keizersnee gelukkig krijgt elke mama de allermooiste baby. en ik ben niet zo van de mijne is de mooiste. ik vind naast mijn eigen dochter heel veel kindjes leuk en mooi.
Zoiets dergelijks postte ik een aantal pagina's terug ook. Maar alleen iets anders. Vind mij kindje absoluut (1 van de)mooiste kids, maar 1 van de de leukste geregeld NIET hoor
wat een mooie en lieve kindjes hebben jullie! Vond het wel een mooi idee voor een topic darom heb ik hem geopend! Jullei kunnen gewoon echt trots zijn stuk voor stuk!
Onze meid is voor mij de liefste, omdat ze gisteren, toen ik 'au!' zei omdat ik me stootte, me spontaan een kus, een aai over m'n bol en een knuffel gaf. En daarna nog een paar. *smelt* Iedere moeder krijgt inderdaad het voor haar liefste/mooiste/leukste kind en ik zie aan de stralende lach en de blik in de ogen van onze dochter dat zij ook vindt dat zij de liefste papa en mama heeft. Dus dat komt mooi uit.
omdat we 4 jr en 51 weken hebben moeten knokken en wachten op dr en het is de aller grootste diepste en hevigste liefde die we ooit gevoelt hebben en blijven voelen daarnaast is ze eigenwijs, weet precies wat ze wilt vriendelijk lief makkelijk een knuffelbeer spontaan bijt van zich af en laat dr niet op dr kop zitten prachtige blauwe ogen mooi rossig haar krijgt ze en en en meer dan dat we hadden kunnen wensen
Niet vervelend bedoeld, maar vraag me af hoe je dat toch allemaal al kunt weten bij een baby van 4 mnd.
Omdat hij als twee druppels water op zijn vader lijkt... Ach, elk kind is de mooiste, liefste en schattigste....
Ik zag bij 4 maanden ook al heel wat karaktertrekken zich aftekenen hoor! Die kleintjes kunnen op zo veel verschillende manieren reageren op innerlijke en uiterlijke prikkels, je herkent al heel wat 'eigens' aan een hele kleine baby, vind ik
je kan vanaf kleins af aan al heel overduidelijk zien wat t karakter is (in ons geval wel) en anders zou ik bijna zeggen weekje oppassen?