Ohhhhh Ruby dat is nog eens een luxe zeg!!! Hij mag bij mij ook weleens komen koken hoor (idee; bij mensen thuis koken en er voor betaald worden??? ). Hier staan de gehaktballen op, hmmmmmm, water loopt in mijn mond, heerlijk ruikt het..... M.b.t. het huishouden; ik ben er te moe voor, 's morgens gaat het nog wel dan doe ik wel wat (op de dagen dat ik niet werk) en wassen; ja, ik doe het maar voor ik straks idd helemaal niks meer heb, hahahahaha. Mbt het 'raak' zijn, bij onze dochter was het in 1 keer raak, deze keer hebben we er 8 maanden over gedaan, nog netjes als je in beschouwing laat dat wij eerst dachten niet zwanger te kunnen worden omdat mijn man een (goedaardige) tumor in zijn hypofyse gebied heeft (die dus de hormonen en zaadcelletjes aanmaakt).
Ruby dat is lekker makkelijk een kok in huis had ik dat maar!! Lkker 2 varkentjes in huisje haha lekker poetsen .. mijn vriend die telt voor 2 phoeee!! hahaha.. nadeeel ik ben ook nog hele weken aan het werk tot 5 a 6 uur dan ben ik kapot.. en weekends komt er ook niet veel van .. ! daarom is het ook nu wat moeilijk om bij te houden anders deed ik het onder dat ik het eten opzette altijd even .. en hoefde ik weekends niet zoheel veel te doen maar nu ben ik elke dag na het werk kapot en moet ik eerst even liggen ..
Ik heb de heletijd zin in vet eten zoals shoarma en patat enz.. ( wel makkelijk maar niet gezond ) hebben jullie daar ook last van ?....
o ja...heerlijk zo'n patatje op z'n tijd.....enne...cheese union chippies Ik heb trouwens het tegenovergestelde van jou Mii...ben nog uberactief...ook in het huishouden. Meer dan ooit Maar ben dan ook nog niet misselijk geweest...ff afkloppen... Las dat het bij jou ook in de eerste ronde raak was....bij mij ook. Bijzonder hé.. Gaat het met de rest van de meiden ook nog goed op deze zondag? Ik moet zowieso ook nog erg wennen aan de namen...en er wordt zoveel geschreven hier in dit topic...dus hoop lezen, zodat ik zelf weer ga schrijven weer vergeten ben wie nu precies wat heeft geschreven.. Ik ga even lekker eten....lasagne....vriendje is klaar met koken...lief!
heb jij even mazzel..!!! hihi ik ben erg moe en misselijk heb echt volgens mij alle kwaaltjes haha .. kan jij ook ff bij mij schoonmaken dan ?hihi Ja patatje is lekker idd!! Ja bij mij ook eerste ronde heel bijzonder had het echt niet verwacht ..! schrok zelfs kwam ineenx erg dichtbij ik word mama...maar ben wel erg blij hoor!!!
oja ik zie dat jij 6 weken zwanger bent.. bij mij begon toen ong.. de misselijkeheid 6 week en 3 dagen geloof ik .. en met 5 week vermoeidheid..
Hey meiden, Zo, eten zit er weer in, ik heb juist trek in hele gezonde dingen (ik eet me dan ook gek aan fruit), het gekke is wel dat ik heel snel volzit... vanavond ook, Femman had lekker gekookt en binnen no time zit ik helemaal vol... Ik las trouwens dat de gemiddelde leeftijd 28 en 4 mnd was, dusseh, ik ben een ouwe doos met mijn bijna 32 jaar (9 april, een dag voor mijn verjaardag heb ik de echo , nu maar hopen dat alles goed is).
valt wel mee toch 32 Ik ben nog maar 20 .. maar wil graag jong moeder zijn maar ook graag als ik wat ouder ben ..
Toen ik 20 was, was ik helemaal nog niet met baby's bezig moet ik eerlijk toegeven, ik was alleen maar aan het stappen en achter de mannen aan het lopen *ahum* erg he. Nu denk ik wel; lijkt me best leuk, jong mama worden, maarja, je hebt het niet altijd in de hand, kwam mijn man ook pas tegen toen ik 25 was .
hihi .. Ik vind het best eng juist om jong mama te zijn natuurlijk wel zelf voor gekozen . maar ben nu nog onzeker enzo heel erg ... ik denk als je wat ouder bent wel wat zekerder bent enz.. Ik ben al tijdje mee bezig wil het graag !! maar weet nog niet dat ik er wel aan toe ben ahhahaha !! moet echt nu mama zijn terwijl je zelf nog echt jong bent .. duss bijde is denk ik gewoon leuk! jong of iets ouder maakt niet uit!
ik was 22 toen ik stopte met de pil ben nu 24! word 1juli 25! mijn man word woensdag 29 missleijkheid heb ik hele dag door geef sowiezo 1 keer per dag over! huis houden gaat wel maar met pauzes en anders doet me man het voor me! meiden ga er zo weer vandoor weer film kijken!!! net heerlijke loempia oP
Wendy : die bolletjes heten Utrogestan, het is een middeltje met progesteron, wat de innestelling bevordert en de kans om een vroege miskraam zou verminderen... Ik gebruik ze omdat we met IUI zwanger zijn geworden... Ik heb geen tijd om verder te reageren maar stuur iedereen een dikke knuffel
mijn eerste zoon kreeg ik ook op mijn 20e, vond het echt heel gaaf zo jong moeder te worden.ben ook zo gek als een deur dus heb echt hele leuke dingen gedaan met hem toen.