Ja dat wordt steeds minder hoor..dat is bij elk forumpje van de Juni mama's bij Eva is het echt een mini clubje.. heel af en toe praat..
jammer idd dat je sommige eerst heel veel zag en na de bevalling ineens nooit meer. We hebben het allemaal druk natuurlijk het si ook een hele verandering maar ik vind het altijd effe een ontspanning om hier te komen kletsen.En ook vind ik het fijn dat we de ervaringen hier kunnen delen vooral omdat dit me eerste is en alles nieuw is. Sem zit nog steeds in maar 50!! sommige dingen maar 56 passen wel als ik de mauwen 3x omrol haha ook in de lengte is alles veelste groot nog. Broekjes maat 56 zijn al helemaal te groot maar ja hij is nog maar 49,8 cm lang he haha
Ben bij Jo7 geweest. Haar dochter is net zo lang als die van mij... super schattig naast elkaar in de box gelegen. Jo ziet er goed uit. Maar ze heeft het natuurlijk lekker druk met 3 schatjes in huis. De kraamvisite was erg gezellig.
Met mammamia heb ik nog contact... Nadat ze was opgenomen is ze even thuis geweest en vervolgens opnieuw opgenomen.....Ze trok het allemaal niet. Heeft nu zware medicatie, en het gaat beter met haar!
Ik vind het ook wel jammer dat ik er niet zo veel meer ben. Vind het best moeilijk om mijn draai te vinden. Maar! het gaat al steeds beter. We hebben nu een ritme gevonden. da's erg prettig! Wakker worden, verschonen, voeden, ff op schoot spelen/babbelen in de box en bij gapen, ogen wrijven naar bed.
jeetje zeg wat vervelend. Gelukkig gaat het nu weer beter met haar. Ik kan me goed voorstellen dat sommige nieuwe moeders er echt helemaal door heen zitten dat ze hulp zoeken. Ik vind het ook best heftig me nieuwe leventje.
Vraagje: Bij flesvoeding, hoevaak moeten de kleintjes dan poepen? Aidan had altijd 1-2x per dag.......Laatsrte week om de dag, laat wel superveel scheten........Is dit te weinig? Of mag dit? Ben ff schone luier doen, flesje geven en dan hopelijk even aankleden.......zo terug!
Omdat ik het echt niet meer wist heb ik dat boekje van Ria Blom gelezen. En het lijkt goed te werken.
Ik lees vaak wel mee maar klets ook niet iedere dag mee wat ik wel jammer vind maar soms is sem de hele dag aan het huien dat je er zlef je handen aan vol hebt. Alleen maar stil bij mama zodra je hem in bed legt is het weer janken geblazen.
Ylva poept ook om de dag. Het kan zelfs tot 5 dagen oplopen... is mij gezegd op het consternatiebureau. Veel scheten laten? Lijkt mij wel goed. Anders krampjes...
Eerst poepte sem 2-3x per dag. Nu maar 1x per dag of om de dag. Hij laat ook wel veel scheten idd. Maar ik ben weer terug gegaan op friso standaard i.p.v hongerige babys want daar kon die helemaal hiet van poepen. Pas na 4 dagen met een hoop hulp(anus masseren met een watje met olie, lauw water tussen de voedingen door)
Deed Ylva ook... misschien handig om ook dat boekje van Ria Blom door te lezen? In het begin best moeilijk om je aan het advies uit het boek te houden. Maar nu slaapt Ylva zonder ook maar te huilen. En ik heb ook wat meer rust. Ze is nu ook veel vrolijker als ze wakker is.
Nou toen sem 4 dagen niet kon poepen had ie er toch heel veel last van. Zo zielig lag de hele tijd te persen en dat lukte niet en werd ie weer boos van met gevolg heel de dag een huilende sem
Het gaat nu al weer wat beter met sem als ik maar de 3 RRR aan hou want zaterdag waren we een dagje weg en id ie niet meer te genieten maar als ik gewoon thuis blijf slaapt ie wel lekker in zijn bedje soms een beetje mopperen maar dat is het dan. S,avonds slaapt ie al gelukkig 8 uurtjes door
Waarom was je naar hongerige baby voeding overgestapt? Ik ben op een gegeven moment ietsjes meer gaan geven... bleek een goede zet te zijn geweest.
hij kwam om de 2 uur met zijn voedingen en leek niet verzagdigd mijn schoonzusje zei je moet een s horige voedingen proberen. Ik heb het toen gemengd met standaart maar ik had niet echt het idee dat het werkt. Hij zat toen op 7-8 voedingen van 100 en nu op 5 van 135
Ah, ik snap m. Een maand terug of zo, had ik gebeld met het consultatieb. en ik mocht in eerste instantie niet van 90 overstappen naar 135. Na 2 dagen van veeeeel gehuil en tongetje wat buitenboord bleef hangen had ik echt zo iets van bekijk het! Ik probeer het gewoon. Ze spuugt de speen toch er uit als ze genoeg heeft gehad. En wat blijkt? Ze had echt gewoon te weinig voeding. Ze dronk gewoon 120 op en ging daarna volledig tevreden slapen. Arm kind, ze kreeg gewoon te weinig. En uiteindelijk zeiden ze op het cb dat ik het goed had aangepakt. (?!?) En nu zit ze alweer op de 165. Maar wat wil je ze is al (vermoed ik) 5 kilo. En ze is ondertussen ook al de 55 cm voorbij... Oh ja, dus Ylva zit nu op 5 voedingen van ongeveer 165 ml. s'Nachts komt ze sinds afgelopen woensdag niet meer! JOEHOE!!