haha die van my ook... ik heb toen hy kleiner was en in de luiers zat ook vaak " vergeleken" met andere kindjes...en was idd groter dan de meeste jongetjes van zyn leeftijd.. veel mensen zeggen me...ja surinaams bloed maar dat slaat nergens op maar weet dat ze het als een grapje bedoelen... Hopenlijk gaat het niet uit de hand lopen voor hem weet dat mannen graag opscheppen erover..maar te groot is ook niets haha
ik werk op kdv en zie dus veel babypiemeltjes (hihi) en je kan idd al veel verschil zien tussen grote van piemeltje, de ene heeft echt een inimini dingetje en sommige een flinke slurf! wij grappen altijd onderling: "nou weten wij ook gelijk wat papa in zijn broek heeft hangen" hahaha (haartjes heb ik overigens nog nooit gezien!!)
Ik heb geen idee of dat normaal is. Hier zit ik me eerder af te vragen of zo een klein piemeltje normaal is (het middelste kootje van mijn ringvinger), vind het maar een klein zielig ding haha(lijkt in niets op die van zijn vader), wij maken juist grapjes of het ooit nog wel goed komt..
tsjaaaa jijweet het he... trouwens, hier geen surinaams bloed..! en de vergelijking met de papa... tsja... lips are sealed.
Mijn zoontje heeft dit ook...teminste ik vind van wel...maar heb ook niet echt vergelijkingsmateriaal. Maar ja wat is normaal he haha...is allemaal zo verschillend
hier wel witte dons haartjes vooral boven de piemel, echt de aanzet tot schaamhaar. stond er ook eerst van te kijken maar lijkt mij redelijk normaal.
Verschillende reacties dus... Caleb heeft sinds een week ook wat last van onderhuidse bultjes... niet rood ofzo... TOch de kinderarts eerder bezoeken??
als je je zorgen maakt moet je zowiezo gaan, misschien heb je dan wel een doorverwijzing vd huisarts nodig..
onze zoon heeft ook haartjes op zijn zakje en worden ook steeds duidelijker. ik heb het gevraagd bij het cb en dit is heel normaal. dat zijn gewoon de hormonen nog van de geboorte en van de moeder. meisjes kunnen even ongesteld zijn.en een jongen krijgt dus haartjes. onze zoon heeft ook heel vaak een stijf piemeltje en is dan ook behoorlijk groter dan anders dus ik denk dat het wel oke is. onze zoon is ook niet klein geschapen. maar is dat nou zo erg is zou me er niet druk over maken dat doe ik ook niet.
als je je zorgen maakt kan je ook je ha bellen hoor. maar betreft de haartjes geen idee. mijn 2 jongens hebben het niet. kwa grote heb ik ook geen idee. mijn oudste heeft een inimini piemeltje. dat is echt zo sneu, ik kan m niet fatsoenlijk vasthouden als ik hem moet helpen plassen. (4 jaar) en de jonsgte heeft een hele grote. noemen we t derde been hahaha. maar hier dus heel erg verschillend, maak me betreft de oudste ook zorgen, tevens is er kans dat hij besneden moet worden, omdat zijn voorhuid te strak is.
whaha die van mijn manneke is meestal een beetje verrimpeld en inieminie, maar af en toe, als ie er 'gewoon' bij hangt is ie vrij normaal volgensmij. wel inderdaad ook donshaartjes, maar ieder mens heeft toch wel ergens donshaartjes? als het nou grote zwarte haren waren zou ik er misschien van geschrokken zijn, maar nu.. nee niet echt.
Mijn nicht heeft drie jongens, twee daarvan zijn groot geschapen, eentje "normaal". Toen die dus geboren wordt zei mijn nicht "dat klopt niet hoor, hij is veel te klein!", iedereen moest haar overtuigen dat de twee anderen juist erg groot geschapen waren. Maar ik denk dat je je geen zorgen hoeft te maken, die van mijn nichts zoons zijn zo groot dat ze zeg maar om de balzak kunnen, dus richting billen.. Ik geloof dat die van mijn zoon heel gemiddeld is.
wij moesten bij de 30 weken echo al lachen omdat er Ties zijn piemeltje erg aanwezig was en hij is idd rijkelijk bedeeld.. nu maar hopen voor hem dat het zo blijft
Als we dan toch over deze dingen bezig zijn: vanaf wanneer kunnen ze een stijve hebben? Want ik zie het bij mijn zoontje nooit, terwijl ik bij die van een vriendin het wel eens heb gezien. Nu ben ik gelijk bang dat het niet werkt of zo :S.
Hihi ik zou wel blij zijn voor je zoontje hoor als hij rijkelijk bedeelt is Een stijve kunnen ze heel vroeg al hebben. Mijn zoontje had dit al toen hij een paar weekjes oud was, is heel normaal. Nu heeft hij het nog soms. Eerst vond ik het wel ff raar, maar nu niet meer.
Caleb heeft altijd een stijf piemeltje als we hem in bad doen...of als hij gaat plassen.. heel vaag.. word hard en dikker, dan weer slapper en dan plast hij... t zal allemaal wel...