@TM: ja omdat ik zo'n last heb van mn bekken, trek ik het gewoon niet een hele dag met hem. vooral de uurtjes nadat hij wakker is tot mijn vriend thuiskomt (rond 8en). mijn moeder haalt m dus op ma en di vanuit haar werk altijd even op (rond half 4-4 uur), gaan ze iets leuks doen samen. op woensdag en vrijdag is ie naar de opvang en op donderdagmiddag is de vaste oppasmiddag al van mijn moeder , dus dan komt ze rond enen (alleen nu slaapt ie dan vaak, dus neemt ze m mee zodra hij wakker is) voel me wel schuldig (vooral vandaag ook trouwens) dan ik m zo vaak meegeef, maar hij heeft dan wel een leuke middag, en ik lig alleen maar op de bank... wat betreft de laatste cm... k had ook ernstig het gevoel te moeten poepen, dus dat zei ik tegen de vk, en toen ging ze kijken hoever ik was, en toen mocht ik zachtjes meepersen en zij heeft toen ook het laatste randje weggehaald, maar dat vond ik niet erg, was alleen maar erg blij dat ik mocht toegeven aan die persdrang
Wij eten ragout met geroosterd brood.. Ik moet om 18.00 uur bij de yoga zijn en manlief is pas rond 17.30 uur thuis, dus op dinsdag eten we vaak wat makkelijks. Hmmmmm Janne, dat klinkt lekker! Vissticks vallen hier uit elkaar of ze branden aan! Onsukkie: jammer dat ze niets kon doen.. Kop op hoor! Soms wat positiever mag wel! Hoe negatiever je doet, hoe erger de klachten worden. Kop op, het einde is in zicht! Wat zijn die 9 maanden nu op een heel mensenleven (gezegde van mijn schoonmoeder..). Surf: wat een goed nieuws van/voor je oma!!! Zo fijn zeg dit soort nieuws! Wat de rest ook zegt: die 38 weken zijn al (bijna) voorbij, dus die paar dagen/weken kunnen er ook nog wel bij. Kom op, we kunnen het!!! Caro: ik sprak je al op Hyves.. Strippen: ik vraag morgen gewoon na wat kan, kan het niet dan niet, dan heb ik pech en zing ik het nog ff uit.
AAARGH!!! Heb gisteren het bed verschoond, nu zit het hele hoeslaken vol zwarte pluisjes.. (manlief heeft een èrg fijne trui die afgeeft..) Godsamme zeg!
soms wil ik het niet begrijpen hoor.. Maar ik verzamel gewoon alle moed en energie en we gaan gewoon maar door hè. Bij de pakken neer gaan zitten heeft totaal gèèn nut!
He Caro! Ik was echt bang dat er iets met je was ofzo, maar alles oke dus, fijn! Wie weet, vannacht... Hoe kan het nou eigenlijk dat je dus al met ontsluiting rond kan lopen? Waar komt die ontsluiting vandaan? Ingrid, dan doe je de droger toch 2 keer aan In de winter is het wel vervelend hoor, want ons huis is erg koud en vochtig (enkel glas), dus beddengoed droogt dan zooooo langzaam. Vind het altijd fijn als het weer buiten aan de lijn kan (is ook makkelijker ophangen dan zo'n irritant deurrekje waar het beddengoed eigenlijk te lang voor is enzo...) Ikheid, heb jij nu nog yoga! Datg aat ook lang door! Vissticks: na kortdurend onderzoek is gebleken dat vissticks niet heelhuids te bakken zijn.
@ikheid: en meer kan je ook niet doen he maar staat er nog niks gepland omdat het een ziekenhuisbevalling wordt? zo begint hier ff te regenen niet normaal
Ja!!! :x Doe je zo je best de tent schoon te houden, krijg je dat weer! Mgoed, heb de kledingborstel eroverheen gehaald.. weg pluisjes
@ikheid: ojee ben je lekker mee dan! Gister vroeg mn vriend trouwens of we het beddengoed van het wiegje niet nog een keertje moeten wassen omdat het nu alweer een paar weekjes op het bedje lag hihihi, hij heeft ook een beetje nesteldrang volgens mij. hij zei ook dat ie er klaar voor was. hij riep steeds, nee nog niet hoor, nog niet, te snel dit en dat, maar nu vond ie dat de kleine wel mag komen, lief hoor! ik heb trouwens ontzettend het gevoel nog vanalles te moeten doen, maar ik weet niet wat... jullie mssn een idee wat ik zou kunnen vergeten wat erg belangrijk is voordat de baby er is?
Wat ik me trouwens afvraag: ik krijg regelmatig smsjes, mailtjes, telefoontjes enz. met de vraag of ik het al zat ben en dat het vast wel zwaar is nu zo met de laatste loodjes enz. Willen die mensen graag dat je het zwaar hebt of dat je zegt dat je het zwaar hebt? Zodra ik namelijk zeg tja het hoort er allemaal bij en het kan nog wel even duren dus dan zijn het ook de laatste loodjes nog niet sturen ze een dag later hetzelfde.
ikheid je hebt helemaal gelijk hoor bij de pakkeneer zitten helpt echt niet !! ik probeer ook elke dag positief te zijn en ik ben blij dat manlief zoo lief voor me is en dat als hij thuid komt nog gaat koken hij is het dan eigenlijk ook zat, maarja hij wil mij zoveel ontzien en dat vind ik echt lief van me en daar haal ik ook echt kracht uit
Janne: dat van die ontsluiting snap ik ook niet. Ja vandaag laatste les! Komt dat er ook meiden bijzitten die in mei uitgerekend zijn, vandaar dat ie voor mij wat langer doorgaat.. Pamsie: nee er is niks gepland. Hij is dus niet ingedaald, dat houdt in dat als de vliezen breken ik plat moet en meteen moet bellen, dan zal de vk beslissen wanneer ze me doorstuurt naar het zkh. Surf: hahaha, manlief ook al nesteldrang ja?! Lief! Uhm, je hebt je lijstje toch afgewerkt? Nou dan heb je alles hoor.. Normaal dat de twijfels nu toeslaan. En voor het meeste geldt; het is zo in huis gehaald en de vk kan improviseren hoor..
mmm dat lijkt me erg vervelend zo wordt het je gewoon aangepraat ik zou er lekker niet meer op reageren
Surf, ik weet geen vergeetdingen. Weet je, ik herken wel wat je cshrijft, van het idee dat er nog van alles moet. Maar ik heb het idee dat het bij mij komt omdat je gewoon niet voorbereid kunt zijn op de verandering die gaat komen. Ehm, ik bedoel: in ons geval is het de eerste, dus ons leven verandert in 1 klap enorm, maar dat is met een 2e natuurlijk ook. Je weet nooit precies hoe dat zal zijn enzo. Ik denk dat dat maakt dat ik steeds denk 'heb ik alles nu wel geregeld' enzo, omdat het zo'n soort vaag vooruitzicht is, straks met baby. Ingrid, ik vraag me ook wel eens af wat die mensen denekn te bereiken of wat ze willen horen of.... En al dat GEZEIK over de dikheid van mijn buik. Hou gewoon je bek met zn allen! Bovendien heb ik een heel normale buik volgens de vk, dus wat nou 'supergroot' :x
Ingrid: die mensen verstaan geen NL's! Je kan ze 10 x hetzelfde zeggen en dan nog snappen ze het niet.. Jammer hoor!
Door voorweeen enz. kan je ontsluiting krijgen. Dat zijn dan alvast de cm's die je kado krijgt en straks er niet meer bij hoeft te doen! Ow ja 2x kan ook hahaha maar ja dan heb ik het ene al een tijdje uit de wasmachine liggen dus dan kan ik het net zo goed ophangen denk ik dan Moet ook zeggen dat het hier binnen een dag droog is en we 2 grote wasrekken hebben dus dat is natuurlijk ook anders als bij jou hahahaha het visstick onderzoek
@janne: ja dat heb ik ook, vooral sm, die zegt elke keer dat ze me ziet, jeetje meid, wat ben je zwaar! ja duh, heb een baby van 38 weken in mn buik en ik loop nou eenmaal op het eind...het zal allemaal wel lief bedoeld zijn enzo, maar soms aaarghhh @vergeetdingen: jullie zullen wel gelijk hebben... t zal vooral een gevoel zijn van onzekerheid over wat komen gaat, maar goed, komt goed!