Hoe is de ontlasting bij de kindjes die Nutramigen gebruiken? Hier issie nu een stuk dunner en wat geliger. Heb een tijdje de Friso Intensief gebruikt (zonder resultaat) en daarvan werd de ontlasting waterdun. Hoop niet dat dit nu met de Nutramigen ook gebeurt.
Ik zie nu net pas dat je pas bent begonnen met de neocate. Hopelijk slaat dit wel aan. Wij zijn nu 2,5 week bezig met Nutramigen AA (hetzelfde als neocate). Eind april wordt dan bekeken of hij deze moet blijven krijgen of weer gewoon naar de nutramigen toe.
Milan heeft altijd wat dunnere en korrelige ontlasting gehad. Nu nog. Soms heeft hij 's ochtends wel eens een luier waarin de ontlasting wat vaster is, maar dan weet ik dat er later op de dag nog een flinke luier komt.
Hallo! Hier ook een mama met zoontje met koemelkallergie! En reflux! Milan is nu bijna 8 maanden en zit al zo'n 4/5 maanden aan de pepti. Dat gaat echt super! De reflux is nog steeds erg lastig! Hij krijgt 2 x per dag Zantac en 3 x per dag Motillium. We zitten ook regelmatig bij de kinderarts. Hij heeft ook eczeem, maar gelukkig niet zo erg. Verder heeft hij ook Ventolin en Flixotide, want 'waarschijnlijk' heeft hij astma... Maar verder is het een heerlijk mannetje hoor! Hoop hier mee te kunnen kletsen!
@ Annie, welkom! Leuke naam heeft je zoontje Dan heeft dat mannetje ook al veel te stellen zo in zijn korte leventje hè. Kan die over de astma ook heen groeien of is dat blijvend?
Annie leuk dat je meekletst! Oei weet eigenlijk niet meer hoe de ontlasting van Emi ging met Nutramigen maar bleef wel in de luier zeg maar Antje moet Milan ook 2 ochtenden worden opgenomen om dat te checken?
Nee. De koemelkallergie is bij hem al overduidelijk. Dit is vast gesteld dmv eliminatie / provocatie test en het is nu ook uit het bloedonderzoek gekomen. Het is nu uit testen of hij het op deze voeding beter doet. Hij groeide namelijk niet meer goed in gewicht, van boven in de curve gezakt richting de -1. Daarnaast slaapt hij nog heel onrustig / slecht en heeft nog veel hoofdschilfers. Sinds de nieuwe voeding is hij veel vrolijker en het slapen ging steeds ietsje beter. Ook de schilfers werden minder. Echter zijn nu tandjes bezig, dus slapen is weer een ramp. Ook heeft hij weer meer schilfers omdat hij vorige week meloen heeft gehad, waar hij dus op reageerde en de tandjes houdt dit nu in stand. Dus we kunnen nu eigenlijk moeilijk oordelen of hij het beter doet op deze voeding. Ik hoop dat de tandjes snel door zijn en we een goed beeld krijgen. En anders test ik het wel uit met de gewone nutramigen. Geef ik 1 fles daarmee om te zien of hij daar op reageert.
@Antje: herkenbaar van dat vissen...vreselijk gevoel dat je van alles 'moet proberen' om uit te testen wat er mis is... Ik had vandaag ook al naar de assistentes van het zkh geprobeerd te bellen om te vragen hoe dat in zijn werk gaat met die machtiging, maar ze waren in gesprek ofzo, want ik kwam er niet door. Morgen ng maar eens proberen, ik ga er zeker achteraan zitten hoor, want die nutramigen is behoorlijk prijzig! Heftig zeg dat Milan overal zo sterk op reageert!! ijkt me heel moeilijk, voor jullie maar ook voor hem, het is zo naar om te zien dat je kindje last heeft maar je niks eraan kunt doen. Hoop dat deze voeding nu wel eindelijk aanslaat... @frodo: bedankt voor je uitleg. Het is wel erg fijn dat ik mijn onzekerheden hier kan bespreken, gelukkig ook wel, want zonder dit forum zou ik niet eens geweten hebben dat je bijv. de voeding vergoedt kan krijgen. @annie: welkom! koemelkallergie lijkt wel samen te gaan met reflux als ik dat zo bij iedereen lees, hier ook Zantac vanwege verborgen reflux. Sterkte met je mannetje!! Ik heb vanavond de laatste fles zonder nutriton gegeven, ze heeft hem niet leeggedronken, ze sliep nog half toen ik haar de fles gaf en ze wilde overduidelijk snel weer terug naar bed, dus heb 100 cc weg kunnen gooien, maar goed ze heeft wel gedronken en gister en eergisteravond was het krijsen en fles weigeren. Toen had ik er wel rijstbloem doorheen trouwens, dat gaf ik ook sinds vorige week, maar volgens mij vind ze het niks, ze sliep er trouwens niet eens beter van ofzo, en nu met de nutramigen ga ik geen rijsbloem erbij geven. Soms heb ik weleens het idee dat ze 4 flessen wil ipv 5, ik moet haar sinds een tijdje savonds ineens wakker maken voor de fles. Ze krijgt nu 5 x 180 cc +6 zou ik naar 4 x 210 cc + 7 kunnen gaan eigenlijk?Of kan dat alleen in combinatie met bijvoeding, dus na de 6 maanden?
Hier gaat het wel goed..alleen denk ik dat Finn niet tegen aarbei kan...hij had het op en kreeg een beetje eczeem rond zn mond...maar hij vond het toch niet lekker dus dat scheelt! @Lynn..zou zeker bellen voor de vergoeding! Finn kreeg vanaf 3,5 maand 4x210+7 dus zou het lekker proberen..als ze het zelf aangeeft al helemaal!
ik had je verhaal al gelezen Ik zag nml. net op tijd dat je ook nog wakker was, hihi, maar gek dat het nu ineens weg is? Ze vertellen mij idd niet veel in ziekenhuis, maar ik heb zo'n vermoeden dat dat komt omdat ze mij een beetje eigenwijs vinden, omdat ik alsmaar weer over koemelkallergie begin, terwijl in het zkh elke keer wordt gezegd dat dat het niet is, maar ik toch eigenzinnig als ik ben aan de pepti ben gegaan. Dus misschien dat die arts daarom wel vroeg wat ik zelf wilde, omdat ze mij toch al inschat als: die moeder die het toch allemaal denkt beter te weten (hoop niet hoor dat de arts zo denkt, want ik ben helemaal niet zo dat ik alles beter weet...) Ja en lang leve het forum, want daardoor ben ik veel meer te weten gekomen over koemelkallergie, vegoeding, welke testen je kunt doen, enz.
@Antje, hij kan er nog overheen groeien, maar mijn vriend en broer hebben heel erg astma dus ik vrees het ergste En ja leuke naam he Dat vissen is zoo herkenbaar!! Ik word er ook doodmoe van! Milan is toen hij 8 weken was opgenomen in het ziekenhuis en daar bevestigde ze de reflux. Ik zei toen ook dat hij koemelkallergie had, maar neehoor alle baby's hebben krampjes. Nou ik vond vreselijke krampen na elke fles toch wel heel raar en ben toen zelf op pepti overgestapt. Heb toen me kinderarts gebeld dat het hielp en nu krijg ik het tot 1 jaar vergoed. Maar wat een gedoe he.. Dus altijd je gevoel volgen zeg ik!!
Ja, inderdáád altijd je gevoel volgen. En het grappige is dat iedereen dit altijd tegen je zegt, behalve de artsen, die gaan dan weer aan dat gevoel voorbij.... ZUCHT!
Ja dat is ook zo. Maarja gewoon stalken tot ze naar je luisteren hoor!! Ik bel tegenwoordig meteen me kinderarts en die luistert gelukkig wel, want me huisarts is soms zo eigenwijs. Maarja het is en blijft moeilijk!
@ Lynn, gewoon eens uit proberen hoe ze het doet met 4 flessen. Milan zat ook al met 4 maanden ongeveer op 4 flessen. @ Sarah, mocht je al aardbei geven? Wij mogen dat pas bij 1 jaar. Dat scheelt inderdaad als hij het toch al niet lekker vondt. @ Annie, de astma is dus al erfelijk bepaald. Hopelijk groeit hij er nog overheen. Heeft hij er veel last van? @ Moedergevoel, daar heb ik wel in geleerd dat je daar echt naar moet luisteren en handelen! Onze huisarts begeleide ons ook niet zo goed mbt de klachten van milan. Uiteindelijk heb ik om een verwijzing gevraagd voor KA en anders voor een dermatoloog. Ze dachten dat het niks zou uit halen, maar kreeg wel een verwijzing voor de dermatoloog. Voorkeur van mij was KA, maar die hebben we uiteindelijk ook gekregen omdat zijn groei zo afboog. Aan beiden hebben we wat gehad!
@Lynn, hier zaten we ook al snel op 4 flessen hoor! Met 4 maanden al. We moesten hem steeds wakker maken en toen we hem die fles niet meer gaven sliep hij ook gewoon door! Zou het gewoon proberen. @Antje, ja hoop ook dat hij eroverheen groeit! Hij heeft nu 2 pufjes Flixotide per dag en is nu niet meer benauwd! Dus nu heeft hij geen last. Wat voor fruit geven jullie eigenlijk?? Milan lijkt op banaan te reageren dus dat geef ik maar even niet. Mango en appel gaat goed! En bij peer heb ik ook nog mijn twijfels.. Maarja elke dag appel is ook een beetje saai he..
Hier ook nog niet zoveel fruit. Peer is maar 1 bepaalde soort die hij kan verdragen. Daarnaast krijgt hij banaan, mango (zijn favoriet) en druifjes. Appel en meloen (de gele) reageert hij niet goed op. Omdat hij best op veel reageert ben ik met fruit heel voorzichtig, ivm kruisreacties.