Het is echt heeeeeel makkelijk. Ik ben totaal geen keukenprinses en mij is het ook gelukt. Je hoeft alleen het vlees aan te braden, champignons erbij, kruidenpast erbij, water erbij en 50 minuten laten stoven. Hoe makkelijk wil je het hebben . Ik ben net trouwen tot de conclusie gekomen dat wij snelle eters zijn. Mijn laatste bericht postte ik om 18.40 uur, daarna gingen we direct aan tafel en nu zit ik alweer hier. Normaal tafelen we wel wat langer na, maar we moeten zo nog weg, dus dan heeft Arco ineens altijd haast .
Oh dat moet lukken Dat is zeker snel! Ik kan ook snel eten, mijn vriend eet dus langzamer en 2x zoveel, dus ik ben vaak al lang en breed klaar... Wij eten vanavond laat, gaan eerst naar de echo. Neem rennies voor Arco mee
View attachment 62708 daar is ze dan... meiden alles gaat goed... ze is vandaga al wat aangekomen hopelijk hier ook alles ok
LOL . Ja, ik vind het helemaal niet gezellig om zo snel te eten, maar ja, volgende keer weer beter. Ik merk wel dat voordat ik zwanger was we veeel langer aan tafel zaten, maar dat had dan vaak ook te maken met de fles wijn die ook op tafel stond . Nu ik niet mag drinken drinkt Arco eigenlijk ook geen wijn/rosé bij het eten. Wat zal ik blij zijn als dát weer mag na de bevalling.
Wendy: Wat een snoepie!! Mermaid: daar heb je straks echt geen tijd meer voor hahahaha Maar is wel gezelliger natuurlijk..
@ Wendy: Ik had vanaf 1 maart al vakantie, dus zit al 4 weken thuis, maar afgelopen maandag is idd mijn verlof officieel ingegaan. Ik geniet nog elke dag van het vrij zijn. @ LadyZ: Nee, ik denk dat je daar gelijk in hebt. Als de beeb straks geboren is hebben we geen tijd meer idd om eeuwen aan tafel te blijven zitten. Is dat snelle eten toch nog ergens goed voor .
Meiden ik ga ervan door. Even kinderstoel + wiegmatrasje + waterdicht molton scoren. Misschien tot later en anders tot morgen. Oh nee, ik kom nog wel kijken hier, want ik zit in spanning op nieuws van de bevallende dames te wachten.
@ surf ga je nog wat doen dit weekeind? (mssn idd wel bevallen) wij gaan naar mijn ouders toe die heb ik een eeuwigheid niet gezien w egaan zondag heen en komen maandag terug heb er zin in
Buddynieuws TROTSEMAMA Hoi lieve meiden ook ben bevallen van een prachtige zoon verdere info volgt snel liefst jessica
gefeliciteerd TM met jullie zoon!!! jee wat is dat snel gegaan zeg!!! ben benieuwd naar de naam en je verhaal!!!