Baby niet meer ingedaald??

Discussion in 'Zwangerschap' started by Manny211, Apr 1, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    #1 Manny211, Apr 1, 2010
    Last edited: Apr 1, 2010
    Hallo,

    Mijn zusje is maandag 36 weken zwanger en ze klaagde al een paar dagen over dat ze zo een pijn in haar stuitje heeft.
    Vandaag moest ze op controle bij de Vk en daar kreeg ze te horen dat haar baby niet meer ingedaald is maar dat de baby op haar bekken leunt met haar hoofdje.. (vandaar dus de pijn in haar stuitje)
    De VK zei dat hierdoor ieder moment haar vruchtwater kan breken en ze dan gelijk moet bellen enz..
    Zijn er meerdere dames hier, wie dit ook hebben gehad?
    Zo ja is jullie vruchtwater eerder gebroken enz.
    Tis haar eerste zwangerschap en ze is nog jong en erg zenuwachtig.
    Alvast bedankt voor het antwoorden ;)

    Liefs Manny
     
  2. Mariiyelle

    Mariiyelle Actief lid

    Jan 13, 2010
    450
    0
    0
    Ze hoeft geen zorgen te maken want zij is in goede handen als der vliezen gebroken zijn.. Waarschijnlijk gaat ze via KZ bevallen?
     
  3. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Geen idee :( Is dit dan meestal het geval??
     
  4. Mariiyelle

    Mariiyelle Actief lid

    Jan 13, 2010
    450
    0
    0
    Beeb ligt dwars (van zij naar zij?) als ik het goed gelezen heb? Of ligt ze met de voeten bovenin en leunt het hoofdje op de bekken?

    Als de beeb overdwars ligt van zij naar zij, dan zullen ze het waarschijnlijk met de kz bevallen. Is er anders niet gekeken naar draaipoging? Zodat het hoofdje wel ingedaald kan worden?

    Bij mij lag ze in de stuit bij 36 wkn.. Moest in die week nog draaipoging doen en de resultaat was er.
     
  5. duikster

    duikster VIP lid

    Nov 13, 2005
    5,714
    73
    48
    als je kindje niet ingedaald is met 36 weken hoeft dat geen probleem te zijn. Je moet inderdaad gaan liggen als je vliezen breken, maar het is niet zo dat de kans groter is op brekende vliezen. Chris is helemaal niet ingedaald en pas tijdens de weeen -en na het inbrengen van een cathether- daalde hij bij zo'n 6 cm ontsluiting in. (bevalling is op gang gebracht met infuus) Ik heb wel tijdens de eerste periode van de bevalling op bed moeten blijven liggen totdat hij ingedaald was. Dat is om te voorkomen dat de navelstreng kan gaan uitzakken en klem kan gaan zitten in het geboortekanaal als het hoofdje er langs komt en zo tot problemen kan leiden.
     
  6. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Ze ligt gewoon met haar beentjes omhoog en het hoofdje leunt op haar bekken.. Dus volgens mij moet dat niet zo moeilijk te plaatsen zijn :( ma ja ik ben geen dokter oid ;)
     
  7. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Oke :) bedankt voor je antwoord..
    Tis nu in ieder geval wat duidelijker.
     

Share This Page