Hallo, Ik ken de baby mee van Steco al waar je de maxi cosi achter op de fiets mee kan nemen. Nou vertelde mijn moeder dat ze iemand had zien fietsen met de maxi cosi voor op de fiets. Dit ben ik zelf nog niet tegen gekomen. Iemand die hier meer van weet? Heb er namelijk al even op gegoogeld maar kan niks vinden.... Alvast bedankt. Kleintje
Werd er dan niet ook gewoon de Steco Baby Mee gebruikt maar dan op een voorbagagedrager/bakkersrek ofzo?
NU vind ik het ook nog te vroeg. Maar als ik straks aan het werk ga moet ik toch met de fiets naar mijn werk. Met de bus is niet te doen ben ik dik een uur onderweg (met de fiets 15 min) en lopen is ook te ver.
Dat zou ik ook denken ja. Die fietsen zijn helemaal in op het moment en er zit een soort van bagagedrager aan de voorkant.
Inderdaad, zo'n fiets met een rek aan de voorkant. Die zie ik hier in de stad erg veel, ook regelmatig met een maxicosi er op.
nee het is niet op zon fiets met een bagage drager, ik zag het inderaad deze week ook hier, en dacht ook meteen he dat lijkt handig, ben ook wel benieuwd hoe het dan wel zit
een hele poos terug is hier ook een topic over geweest het was echt een heel mooi systheem maar ik kan het zo niet meer vinden
Je Maxi Cosi op de fiets vervoeren kan met de Baby-Mee. Vanaf 4 maanden kan je baby hiermee in de maxi cosi worden vervoerd op de fiets. Steco - Consument Groetjes, Sandra De BabyPlanner
Ik kon alleen die baby mee. en keek nu even naar die traceljack dit is de site http://www.traveljack.nl/sitetrja09.swf
Heb ook even gekeken, maar ik vind het wel raar dat je die dingen alleen kan huren. Als je dat 9 maanden moet doen, ben je echt een kapitaal kwijt!
kijk eens aan. Maar dit is een apart zitje..... niet met de maxi cosi. En niet echt handig dat je alleen kan huren :s
Ik ken ook alleen de TravelJack voor het voorop de fiets vervoeren van een baby. Ik denk wel dat bij zo'n systeem waarbij je je kindje voorop vervoert de baby veel meer wind vangt. Als de baby achterop zit zit hij/zij toch meer beschut. Lijkt mij persoonlijker prettiger.